0

Instagram Mavi Tikli Hesap Satın Al

Instagram
Mavi Tikli Hesap
Meta Verified Onayı
Size Özel Kullanıcı Adı
%100 Kalıcı ve Garantili
5.000 Takipçi Hediye
Anında Teslimat Garantisi
Şifreniz Gerekmiyor!
3D Güvenli Ödeme
7/24 Whatsapp Destek
12.999,00 TL
Sepete Ekle
Ortak Özellikler
Size En Uygun Paketi Seçin

PopiGram'da yer alan paketler arasından size en uygun olanı seçin.

Gerekli Bilgileri Doldurun

İşlemlerinizi sorunsuz tamamlamak için ihtiyacımız olan bilgileri girin.

Güvenli Ödemenizi Yapın

İster Online 3D olarak, ister diğer ödeme yöntemleriyle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Arkanıza Yaslanın

İşlemleriniz anında başlasın, sosyal medya hesaplarınız uçuşa geçsin!

PopiGram.com alacağınız hiçbir hizmet için sizden şifre talep etmez. Bizimle güvendesiniz.

Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Mavi tik, Instagram hesabının doğrulandığını gösteren bir işarettir. Doğrulama, hesabın gerçek ve önemli bir kişi, işletme veya marka tarafından işletildiğini gösterir. Mavi tik, hesabın güvenilirliğini artırır, takipçi sayısını ve hesabın itibarını artırır.

Evet, PopiGram olarak sunulan mavi tikli hesaplar gerçek ve doğrulanmış hesaplardır. Her hesap, Instagram'ın resmi doğrulama sürecinden geçmiş ve müşterilerimize güvenilirliği sağlamak adına özenle seçilmiştir.

Kesinlikle, mavi tikli hesap satın almak güvenlidir. PopiGram, gizliliğinizi ve hesabınızın güvenliğini en üst düzeyde tutmak için güvenlik protokollerine sahiptir. Hesap satın alımı, Instagram'ın politikalarına ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir.

Kullanıcılarımıza kredi kartı, PayPal ve diğer güvenli ödeme yöntemleriyle ödeme yapma imkanı sunuyoruz. Bu çeşitlilik, müşterilerimize ödeme konusunda esneklik sağlar.

Instagram mavi tikli hesaplar satın alındıktan sonra teslimat süresi anında gerçekleşir. Ancak, bazı durumlarda işlem yoğunluğuna bağlı olarak bu süre değişebilir.

Eğer herhangi bir nedenden dolayı teslimat gerçekleşmezse veya bir hata olursa, müşterilerimize geri ödeme garantisi sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti ve dürüstlük ilkemizdir.

Mavi tikli hesaplar, sadece hesabın doğrulandığını gösterir ve takipçi sayısı garanti edilmez. Ancak, genellikle bu hesaplar yüksek etkileşim alan ve aktif hesaplardır.

Hayır, PopiGram olarak hesap satın alırken müşterilerimizden şifre talep etmiyoruz. Sadece kullanıcı adı veya hesap bağlantısı gereklidir.

Satın aldığınız hesap, hali hazırda doğrulanmış, mavi tikli olarak gelmektedir. Herhangi bir şekilde tekrardan doğrulama işlemine tabi tutmanız gerekmez.

Evet, PopiGram olarak sunduğumuz hizmetler, Instagram'ın politikalarına ve yasalara tamamen uygun olarak sunulmaktadır. Hesap satın alma işlemi yasal ve güvenlidir.

4 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Nazire Çiftçi
  Kitap Yazarı

  Gerçekten de istediğim gibi bir Instagram hesabı satın aldım. Mavi tikli olması profilin güvenilirliğini kanıtlıyor. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkür ederim!

 • Mediha Dinçel
  Doktor

  Harika bir fırsatı kaçırmadım ve mavi tikli hesap satın aldım. Hesabın sahte olmadığına emin oldum, çünkü mavi tik gerçekten var! Satıcıyla iletişimimde herhangi bir problem yaşamadım.

 • Ahmet Burak Onar Şekerci
  İşletmeci

  Uzun zamandır hayalini kurduğum bir hesabı artık benim! Mavi tik gerçekten hesabın kalitesini gösteriyor. Satın alma işlemi de kolay ve hızlıydı. Çok memnunum!

 • Fatma Esin Çayan
  Müzisyen

  Sonunda istediğim hesaba sahip oldum! Hesabın mavi tikli olması beni çok mutlu etti. Satıcıyla iletişimim de sorunsuzdu. Teşekkürler!

Instagram Mavi Tikli Hesap Nasıl Satın Alınır?

Instagram Uygulaması için Instagram Mavi Tikli Hesap Paketlerimiz mevcuttur. PopiGram.com'da Instagram Uygulaması için Paketlerimiz Mevcuttur. Instagram Mavi Tikli Hesap Satın Almak istiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak Anasayfa'da bulunan Instagram Hizmetleri bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Mavi Tikli Hesap Satın Al paketleri bölümüne tıklayın.
 • Buradan bütçenize en uygun olan paketi seçip sepetinize ekleyin.
 • Daha sonra kullanıcı adınızı giriniz ve sizden istenen bilgileri doldurun.
 • Son olarak size uygun ödeme seçeneklerinden birini seçip ödemeye geç'e tıklayın ve işlemi tamamlayın.
Instagram Mavi Tikli Hesap               Nasıl Satın Alınır?
+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu