0

Twitter Gizli Hesap Görme

Aşağıdaki kutuya kullanıcı adını yaz ve gönder’e tıkla, profiline kimler bakmış öğren!

avatar
 • gorsel 1
 • gorsel 1
 • gorsel 1
 • gorsel 1
 • gorsel 1
 • gorsel 1
 • gorsel 1
 • gorsel 1
 • gorsel 1
 • gorsel 1
gorsel

ile Profiline Bakanları anlık olarak öğrenebilirsin!

Tamamen
Ücretsiz!

Twitter dünyada en çok kullanıcısı olan ve aktif olarak kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri. Twitter uygulamasında birçok insan var ancak herkesin paylaşımlarını görmek ne yazık ki mümkün olmuyor. Bazı kişiler hesaplarını kapatarak sadece kendisini takip edenlere içeriklerini gösterme izni veriyor.

Twitter gizli hesap görme hilesi sayesinde kilitli olan hesaplarında içeriklerini görebilmenize iman sağlanıyor. Hangi sebepten olursa olsun istediğiniz her gizli hesabın profilini açabilecek ve içeriklerini görüntüleyebileceksiniz. Twitter gizli hesap görme hakkında bilmek istediğiniz ve merak ettiğiniz tüm detaylar yazımızda.

Twitter Gizli Hesap

Twitter hesabında iki farklı kullanım bulunuyor. Uygulama içinde herkese açık Tweetler ve korumalı Tweetler olarak isteyen istediği özelliği kullanabiliyor. Twitter üzerinden kayıt oluşturduğunuzda hesabınızı herkese açık olarak kullanmaya başlarsınız. Bu durumda herkes içerikleri görüntüleyebilir ve herkes sizinle etkileşime girebilir.

Eğer Tweetlerinizi korumaya alırsanız işte o zaman sadece sizi takip edenler içeriklerinizi görüntüleme iznini sahip olur. Tweetlerinizi korumaya almanız Twitter gizli hesap kullandığınızın göstergesidir. Gizli hesaplarda sizi takip etmek isteyen kişiler istek gönderir. Siz bu isteği onaylayabilir veya reddedebilirsiniz. Herkese açık olan hesabınızı kapattığınızda bugüne kadar sizi takip eden kişilerde değişiklik olmaz. O kişileri listenizden çıkarmak istediğinizde engellemeniz gerekiyor.

Korumalı Twitter kullandığınızda gizli hesap kullanmış olursunuz. Gizli hesap kullandığınızda ise sizi takip eden kişiler dışında kimse hiçbir içeriğinizi göremez. Sadece attığınız Tweetler değil fotoğraflar, beğeniler veya RT yapılan içerikler de görüntülenememektedir. Gizli hesabın görülür olması için takip isteği atmalı ve takip istediğinizin kabul edilmesini beklemeniz gerekir.

Elbette bazı nedenlerden ötürü gizli hesap kullanan kişiyi ekleyemiyor olabilirsiniz. İşte o zaman da devreye twitter gizli hesapları görme giriyor. Bu sayede kapalı olan hesapları da açık bir şekilde görecek ve istediğiniz incelemeyi yapabileceksiniz.

Twitter Gizli Hesap Bakma

Twitter gizli hesapları nasıl görebilirim diye merak ediyor olabilirsiniz. Normal şartlarda Twitter gizli hesap bakma gibi bir formül yok. Yani doğru yoldan korumalı olan bir hesap sizin takip isteğinizi kabul etmeden içerik göremezsiniz. Ancak farklı programlar ve hile uygulamaları sayesinde kapalı olan gizli hesapları da görüntüleyebilirsiniz.

Gizli hesaplara bakmanın en kolay yolu budur. Aksi bir durumda sahte Twitter hesabı açarak şansınızı da deneyebilirsiniz. Ancak burada sahte olan hesapların kabul edilmediği bir gerçektir. Yani fake hesabı da en az gerçek hesap gibi süslemeniz gerekiyor. Bu konuda eğer şanslıysanız hesabınızı en azından kabul edilebilir seviyeye getirerek şansınızı deneyebilirsiniz.

Kadın bir kapalı hesaba bakacaksanız erkek hesap açabilirsiniz. Yahut erkekler genellikle kadın takipçileri daha kolay onaylamaktadır. Garanti olsun diyorsanız sahte bir haber hesabı veya alışveriş hesabı da açabilirsiniz. Bir süre hesapta aktiflik sağladığınızda fake hesaptan istediğiniz hesabı ekleyebilirsiniz. Ancak bu süreç uzun ve emek isteyen bir süreçtir. Twitter gizli hesap tweet görme işleminin en kolay yöntemi uygulama üzerinden bakmaktır.

Bu uygulama sayesinde istediğiniz her kapalı hesabın içeriklerini görüntüleyebileceksiniz. Uygulama kapalı olan hesapların büyük bir çoğunluğunu açıyor. Kullanmakta olduğunuz pakete göre ise sınırlı veya sınırsız olacak şekilde kapalı olan hesapları görüntüleyebilirsiniz.

Twitter Gizli Hesap Açma

Twitter gizli hesap açma günümüz şartlarında mümkün olan bir hizmettir. Eskiden gizli hesapları bakmak için tek şey fake hesap kullanmaktı. Çünkü gizli hesapları açabilecek kadar büyük teknolojiler bilinmiyordur. Ancak 2023 yılı içerisinde gizli hesaplara bakabilmek için pek çok uygulama kullanılıyor. Twitter gizli hesabı görüntülemek için uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Ancak sizlerle bir gerçeği paylaşmak istiyoruz. Bu uygulamalar üzerinde de olsa her gizli hesabı %100 açabilirsiniz diye bir garanti yoktur. Popüler olan uygulamalardan daha fazla hesabı görüntüleyebilirsiniz. Ne kadar popüler olursa olsun her hesabı açacaksınız gibi iddialara da inanmayınız. Firmamız her zaman kullanıcılarına %100 güvenilir ve garantili hizmet verir. Sizlere de sadece doğru bilgileri aktarır. Uygulamalar sayesinde gizli hesapları açabilirsiniz. Ancak tamamını değil. Çünkü:

 • Twitter gizli hesap bakma domino sistemi ile ilerliyor.
 • Bir gizli hesaba bakmak istediğiniz içeriklerini %100 görebilirsiniz diye bir kaide yoktur.
 • Bu konuda hiçbir program veya uygulama size tam teminat veremez.
 • Bakmak istediğiniz hesabın takipçileri üzerinden gizli hesaplara bakılıyor.
 • Yani gizli olan hesabın takipçileri ve takip ettiği hesaplar burada çok önemlidir.
 • Eğer bu hesaplardan biri bile programı kullanmıyor ise o zaman gizli hesabı açamıyorsunuz.
 • Ancak yine hesaplardan biri bile kayıtlı ise o zaman istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde gizli hesabı açabilirsiniz.
 • Bu nedenle uygulamalar gün geçtikçe daha fazla profile erişim sağlıyor.

Uygulama içeriğinde düzenleme yapıldığında sistem yeniden sıfırlanıyor. Kısa süre içerisinde yeniden düzene giriyor. Bu programlar sürekli olarak kendini yenileyerek size olabildiğinde fazla gizli hesabı göstermeye çalışmaktadır.

Twitter Gizli Hesapları Görme Ücretsiz

Twitter gizli hesap stalklama günümüzde çok popülerdir. Yapılan araştırmalara göre 10 kişiden 7’si Twitter uygulamasında gizli hesapları açmak istiyor. Twitter gizli hesapları görme ücretsiz olarak yapılabiliyor. Gizli hesapları görmek için para ödemesi yapmak zorunda değilsiniz.

Ücretsiz olarak gizli hesapları görmek istediğinizde uygulama içinde birtakım sınırlandırmalara maruz kalabilirsiniz. Örneğin en büyük sınırlandırma kullanma hakkıdır. Programdan programa değişmekle birlikte bu sınır genellikle 2 ile 4 arasında değişiyor. 

Ücretsiz gizli hesapları göreceğinizde 24 saat içerisinde maximum 4 hesaba bakabiliyorsunuz. 5. Hesaba bakmak istediğinizde sizden ücretli hesaplara geçmeniz istenmektedir. Ücretli paketlerden yararlandığınızda ise bu sınır kalkıyor. Twitter korumalı hesapları görmek istediğiniz ücretli veya ücretsiz bir şekilde programları kullanabilirsiniz.

Genellikle tüm programlar ücretsiz olarak kullanıma açıktır. Ücretsiz olarak uygulamaya girerek size verilen sınırlar içerisinde istediğiniz kadar Twitter kapalı hesabını görüntüleyebilirsiniz. Kapalı hesapları görüntülemek için ücret ödemesi yapmak gibi bir zorunluluk yoktur. Bedava bir şekilde programları da dilediğiniz ölçüde kullanabilirsiniz.

Twitter Gizli Hesap Görme Ekşi

Twitter gizli hesap görme ekşi içinde çok konuşulan konular arasında. Buradan elbette kapalı olan Twitter hesaplarını görüntüleyemezsiniz ancak bu konu hakkında kullanıcı görüşlerini alabilirsiniz. Twitter korumalı hesap görme söz konusu olduğunda ekşideki yazarların bu konu hakkındaki görüşlerini veya önerilerinizi inceleyebilirsiniz.

Twitterda gizli hesap görme:

 • Gizlilik ilkesi altında hesabınıza dair içerikler Twitter uygulaması tarafından korunmaktadır.
 • Hesabınızı takip etmeyen kişiler sizin attığınız Tweetleri ve gönderilerinizi göremez.
 • Ancak uygulamalar sayesinde birçok yöntemle gizli olan hesaplarında içerikleri görüntülenebiliyor.
 • Gizlilik ilkesi gereği içeriklerinizi görebilecek kişileri veya toplulukları da görebilirsiniz.
 • Sadece kendinizin görebileceği bir içerik paylaştığınızda bunu gösterebilecek hiçbir program yoktur.

Sosyal medya platformları kapalı hesapları genel olarak korur. Ancak gelişen teknoloji sayesinde kapalı hesaplarında %100 korunuyor olduğunu söylemek mümkün değildir. Çünkü görüldüğü üzere gizli veya korumalı olan Tweetlerde bir şekil açılabiliyor. Bunun için sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz birçok uygulama da vardır. Bu uygulamalardan hangisini seçeceğiniz tamamen sizin isteğinize kalmıştır. 

Twitter gizli hesap içini görmek istediğiniz gizli hesapları gösteren uygulamaya giriş yapmanız gerekir. Hesapla giriş yaparak ve sizden istenen şartları sağlayarak 7 gün 24 saat kapalı olan hesapları açarsınız. Elbette hesap açılışı tek bir bakmakla sınırlıdır. Yani uygulamadan çıktığınızda kapalı olan hesabı yeniden görüntülemek için yine kullanıcı adı üzerinden arama yapmak zorunda kalırsınız.

Twitter Gizli Hesap Görüntüleme

Twitter gizli hesap görüntüleme herkes tarafından yapılabilecek bir durumdur. Görüntülemek istediğiniz kişinin Twitter hesabının kullanıcı adı bilinmelidir. Kullanıcı adını bilmediğiniz bir hesabı görüntüleyemiyorsunuz.

Twitter’da gizli hesapları nasıl görebilirim diye düşünüyorsanız bunun için yapılmış olan programları kullanabilirsiniz. Gizli hesapları görmek:

 • Twitter gizli hesapları görmek istediğinizde cep telefonunuza veya bilgisayarınıza uygulama kurabilirsiniz.
 • Bunun için uygulamalar APK programları oluşturuyor.
 • APK uygulaması indirmek ücretsizdir ve herhangi bir ödeme yapılmıyor.
 • Program indirmek tek yöntem değildir.
 • Herhangi bir program kurmadan da online olarak siteleri kullanabiliyorsunuz.
 • IOS işletim sistemine sahip cep telefon sahipleri APK programını indiremez.
 • Diğer işletim sistemleri ise hem program indirebilir hem de uygulamasını cep telefonlarına kurabilir.
 • Uygulamadan doğrudan veya program indirdiğinizde sonuç değişmiyor.
 • Eğer hesap görüntülenemiyor ise hangi yöntemi kullanırsanız kullanın gizli hesap açılmayacaktır.

Bahsettiğimiz üzere her Twitter korumalı hesabını %100 görebilirsiniz diye bir durum yoktur. Hesap içerisinde eğer uygulamayı kullananlar varsa ancak o zaman görüntüleme yapabilirsiniz. Kullanan bir kişi veya bir hesap yoksa o zaman beklemek gerekiyor. Bu bekleme süresinin ne kadar olacağı da belirli değildir.

Twitter’da kapalı hesapları görmek isteyen binlerce kişi var. Son zamanlarda güncellenen uygulamalar veya siteler sayesinde gizli profillere ulaşmak mümkün oluyor. Bu siteleri kullanarak kapalı profillerin attığı tweetleri görebiliyorsunuz. Yakın bir zamana kadar gizli hesapları görüntülemek mümkün olmuyordu. Takip etmeden hesabı görmek söz konusu dahi değildi. Ancak artık gizli hesaplar sorunsuz bir şekilde açılıyor. Dilediğiniz zaman bu siteler veya uygulamalar üzerinden giriş yaparak gizli profilleri de takip etmeden görebileceksiniz.

Twitter Gizli Hesap Görme Uygulaması

Twitter gizli hesap görme uygulaması sayesinde hangi profili görüntülemek istiyorsanız görebileceksiniz. Twitter özel hayatın gizli tutulması yönünde en ciddi atılımlar yapan uygulama. Twitter uzun yıllardır özel hayata saygı göstererek hesabı gizleme özelliğini getirdi. Kullanıcılar ayarlar kısmından herkese açık olan profilini kolay bir şekilde gizleyebiliyor.

Hesap gizlendiğinde atılan içerikler veya paylaşımların tamamı sadece takipçiler tarafından görülmektedir. Böylede hesap sahipleri içeriklerini istediği kişiler ile paylaşır. Twitter gizli hesap görme uygulama korumalı olan profilleri görmenin bir yoludur. Ancak tek yolu değildir. Uygulama kullanmadan da gizli profilleri görmenin birkaç yolu var. Hesabı takip etmek diğer bir yöntemdir. 

Bazen büyük sayfalar da hesabını kitleye biliyor. Bu durumda hesabı takip ederek içerikleri görmek en kolay yol olacaktır. Ancak bu hesaplar çok fazla takipçisi olduğu için takip etmeden keşfet bölümünde de içerikleri görebilirsiniz. Sonuç olarak baktığımızda eğer uygulama üzerinden gizli profillerin açılmasını istemiyorsanız yapabileceğiniz diğer şey normal yöntemdir. Gizli hesaba takip isteği göndererek de içerikleri takip edebilirsiniz. Takip etmek istemediğiniz veya çekindiğiniz bir hesap ise o zaman gizli profilleri görüntüleme uygulaması kullanmanız en mantıklı yol olacaktır.

Twitter Gizli Hesap Görme Postegro

Twitter gizli hesap görme Postegro en çok kullanılan uygulamalardan biri. Stalk yapmayı seviyorsanız bu uygulamayı keşfettiğinizde favorilerinizden biri olacak. Postegro uygulamasında takip etmediğiniz hesapları gizli bir şekilde ziyaret edebileceksiniz. 

Postegro uygulamasını sadece gizliden gizliye bakmak istediğiniz kişiler için kullanmak zorunda değilsiniz. Örneğin bir hesap sizi takip etmek istiyor ancak hesabı kapalı. Kim olduğunu görmek ve paylaştığı içerikleri incelemek istiyorsanız yine Postegro uygulamasını kullanabilirsiniz. Postegro uygulamasında kapalı profilleri görmek için aranızda bir etkileşim olması da gerekmiyor. Eskiden takip etmediğiniz ve tamamen merakınız için bir hesabın attığı Tweetleri de görebilirsiniz.

Twitter gizli hesap görme sitesi denildiğinde akla ilk olarak bu uygulama geliyor. Takip etmediğiniz hesapları en yaygın ve en kolay şekilde görüntülemenizi sağlıyor. Uygulama kullananların yorumlarına baktığımızda ise iyi yorumlar ile kötü yorumlar birbirine karışmış durumdadır.

Postegro uygulaması üzerinden gizli profilleri görmek için sahte hesap kullanıyorsunuz. Yani bir Twitter hesabı açtığınızda doğrudan uygulamaya kaydolarak hesaplara bakamazsınız. Bunun için en az 50 kişiyi takip etmeniz ve sizi de hesapların takip ediyor olması gerekir. Az takipçiniz olduğunda bakabileceğiniz hesap sınırı da düşüyor. 50 kişi ile etkileşim içindeyseniz 24 saat içerisinde sadece 3 hesaba bakabilirsiniz. Takipçi ve takip edilen sayısını arttırdığınızda ise bakabileceğiniz hesap sayısı yükseliyor. Yani doğrudan bir hesap açıp istediğiniz her hesabı görüntüleyemeyeceğini bilmelisiniz.

Genel olarak sahte hesapların kullanılmasına izin verilmemektedir. Bu durumun yapılmasının mantığı ise çok basit. Çünkü:

 • Uygulama takipçiler arasında ki etkileşim üzerinden çalışıyor.
 • Herkes sahte hesapla siteyi kullanırsa o zaman hiç kimse birbirinin hesabını göremezdi.
 • Gerçek hesaplar sayesinde kapalı olan profillerin açılması söz konusu oluyor.

Bu yüzden kendi hesabınızla veya kullanmakta olduğunuz yedek hesabınızla siteye veya uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Postegro uygulamasının kullanıcılarına sunduğu özellikler:

 • Gizli profillerin tüm içeriklerini görebilirsiniz.
 • Gizli profillerin beğendiği gönderileri görebilirsiniz.
 • Uygulama içinde her zaman aynı hesabı kullanma zorunluluğu yoktur.
 • Sık sık görüntülediğiniz hesaplar için yer imlesi ekleyebilirsiniz.
 • Görüntülediğiniz hesapların içeriklerini kaydedebilirsiniz.
 • Basit ve sade ara yüzü ile kolay kullanım sunuyor.

Bu gibi özellikler sizin için uygun ise Postegro uygulaması ile kapalı veya korumalı olan Twitter hesaplarını görebilirsiniz.

Twitter Gizli Hesap Görme LİLİ

Twitter gizli hesap görme Lili kullanabileceğiniz diğer uygulamalardan biridir. Twitter üzerinden takip etmediğiniz gizli profilleri görüntülemeniz sağlanıyor. Mobil uygulamasını veya internet sitesini kullanabiliyorsunuz. 

Bu uygulama ve benzeri uygulamalar kullanıcıların gizlilik ilkesini ihlal ederek izinsiz bir şekilde içerikleri görmenizi sağlıyor. Yani gönderilerinizi siz sadece takipçilerinizin gördüğünü düşünürken aslında durum pek de öyle olmayabilir.

Lili uygulaması sayesinde biri gizli Twitter hesabınızı inceliyor ise bunu siz göremiyorsunuz. Bu durumdan haberinizin olmasının ihtimali bile yoktur. Kişiler sizin paylaşımlarını gizlice görebildiği gibi bunları kaydetme imkanına da sahiptir. Stalk yapmayı seven kişiler Lili uygulaması ile 7 gün 24 saat istediği her korumalı profili görebilir.

Takip etmediğiniz ve baktığınızın görülmemesi istediğiniz Twitter hesapları için Lili uygulaması ile bakabilirsiniz. Uygulama resmi uygulama mağazalarında da bulunuyor. Yani IOS için App store mağazasından Android için Google Play Store mağazasından cep telefonunuza program kurabiliyorsunuz. 

Bu uygulamaların kullanılması domine etkisi gibidir. Bir kişi kullanmaya başladığında birbiri ile bağlantılı hesaplar eşleşiyor ve böylece hemen hemen her hesaba bakabiliyor hale geliyorsunuz. 

Lili uygulamasında gizli Twitter hesabını görmek için:

 • Bakmak istediğiniz hesabı takip eden bir kişinin Lili ve benzeri uygulamayı kullanmış olması gerekir.
 • Eğer gizli profilleri görme uygulamasını kullanan bir hesap yok ise o zaman içerikler görüntülenemiyor.
 • Daha önce uygulamayı kullanan bir hesap yok ise o zaman kullanımını beklemek tek çarenizdir.
 • Bu uygulama dışında farklı bir şekilde gizli hesaplara gizli bir şekilde bakmanızı sağlayacak bir sistem yoktur.

Twitter gizli hesap gösteren uygulama arayışındaysanız eğer o zaman Lili uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Twitter Gizli Hesap Görme APK

Twitter gizli hesap görme APK üzerinden de yapılabiliyor. APK uygulamayı cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmenin bir diğer yoludur. Android işletim sistemi kullanan tüm kullanıcılar APK indirmesi yapabilir.

IOS işletim sistemine sahipseniz eğer APK uygulamasını indirmek ne yazık ki mümkün olmamaktadır. APK programına ihtiyaç duyulmasının temel sebebi internet sitelerinin sık sık engellenmesidir. Kullanmakta olduğunuz operatörden çoğu zaman bu sitelere giriş yapamıyorsunuz. Gizlilik ihlali gerçekleştirildiği için operatörler gelen şikayetler üzerine bu sitelere girişi engellemeye çalışıyor.

Giriş yaparken engelle karşılaşmak istemiyorsanız o zaman kolay bir biçimde APK programını cep telefonunuza kurabilirsiniz. APK indirmesi yaptığınızda uygulama cep telefonunuzun menüsüne iniyor. Buradan da istediğiniz zaman kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapabiliyorsunuz. Bir sonraki güncellemeye veya engellemeye kadar sorunsuz bir şekilde açılıyor.

Twitter Gizli Hesap Görme 2021

Twitter gizli hesap görme 2021 yılında çok popüler oldu. Bu sayede stalk yapmayı seven herkes gizli hesapları görebileceği uygulamalara akın etti. 2023 yılında bu uygulamalar keşfedilene ve yayılana kadar giriş yaparken herhangi bir sorun da yaşanmıyordu. 

Ancak uygumalar ifşa edildikten sonra giriş yapmak daha zorlaştı. Bu nedenle de APK uygulamaları geliştirildi. Ayrıca Twitter gizli hesap beğeni görme programları da giriş detaylarını değiştirmeye başladı. Bugün baktığınızda birçok domain adresi olduğunu görmeniz bu nedendendir. Herhangi birine girerek Twitter kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak gizli olan profilleri görebiliyorsunuz.

Twitter Gizli Hesap Görme 2023

Twitter gizli hesap görme 2023 yılında da aktiftir. 2023 yılında gelişen ağı ile görmek istediğiniz profillerin hemen hemen tamamı açılıyor. Ancak hala zaman zaman erişim engeli ile karşılaşabiliyorsunuz. Üçüncü taraf ve resmi olmayan uygulamalar olduğu için giriş yapılan adresine BTK tarafından erişim engeli getirilebiliyor. Çünkü bu uygulamalar üzerinden hesabınıza bakan kişilerin kimler olduğunu göremiyor veya engelleyemiyorsunuz.

Bu durum önüne geçmek içinde uygulamalar premium üyelerde açtı. Bu üyelerden bazıları hesaplarının bu programlar tarafından da görülmesini engelleme başladı. Elbette gizli hesaplara bakan uygulama gizli hesaplara bakılmamasını da sağlayabilirdi. Bu durum uygulamayı kullananların sadece stalk için değil kendi hesaplarını korumak içinde kullanmaya başlamasına neden oldu. 

Amacınız hangisi olursa olsun 2023 yılında her iki amaç içinde kullanabilirsiniz.

Twitter Gizli Hesap Görüntüleme Uygulaması

Twitter korumalı hesap görüntüleme nasıl yapılır merak ediyorsanız uygulamalar üzerinden yapabilirsiniz. Twitter gizli hesap görüntüleme uygulaması sayesinde korumalı olan içeriklerin tamamını görebiliyorsunuz.

Uygulamalar olmadan önce sahte hesap açmak en kolay yöntemdi. Sahte hesap açarak bakmak istediğiniz korumalı Tweetlere farklı bir kimlik ve kullanıcı adıyla görebiliyorsunuz. Ancak bu yöntem garanti olmadığı için kesin sonuçlar vermiyordu. Gizli hesap görüntüleme uygulaması sayesinde ise istediğiniz tüm gizli Twitter hesaplarına bakabiliyorsunuz. 

Twitter Gizli Hesap Görme Programı

Twitter gizli hesap görme programı denildiğinde bugün birçok program karşımıza çıkar. Bunlar içerisinde en ünlüsü Postegro veya Lili gibi uygulamalardır. Bilgisayardan veya cep telefonunuzdan giriş yaparak dilediğiniz hesabı görüntüleyebiliyorsunuz. Ücretsiz versiyon kullanıyorsanız eğer o zaman her hesaba tek tek bakmanız gerekecektir. Ayrıca bakmak istediğiniz kapalı profil kısmında da sayı adeti bulunuyor. Eğer sayı adetini aştıysanız o zaman bir sonraki günü beklemeniz gerekmektedir. 24 saat bekleme süresi var. Bu 24 saat son baktığınız saat üzerinden değil gün döndükten sonra kullanılıyor. Gece yarısı 12’yi geçtikten sonra haklarınız yenileniyor ve sizde yeniden kapalı profillere bakabiliyorsunuz.

Twitter Korumalı Hesabı Görme Hilesi

Twitter korumalı hesap görme hilesi var. Gizli Twitter hesabı görme 2023 yılında bu hile üzerinden yapılıyor. Hile kullandığınızda küçük bir kıvılcım başlatarak milyonlarca gizli Twitter hesabına erişim sağlayabiliyorsunuz.

Eğer siz hala kapalı hesaplara nasıl bakarım diye düşünüyorsanız bu sorun çözüldü. Korumalı Twitter hesaplarının kapılarını sonuna kadar açabileceğiniz uygulamalar açıktır. İstediğiniz uygulamanın internet sitesine veya uygulamasına girerek hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir. Hesabınız girdikten sonra ise arama kısmına bakmak istediğiniz Twitter hesabının kullanıcı adınızı yazabilirsiniz. Kullanıcı adınız yazdıktan sonra eğer erişim sağlanıyor ise içerikler açılıyor. 

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu