0

Twitter Trend Topic Hilesi

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Firmamızın içerisinde yer alan trend topic hilesi 1 etiket için sunulur ve 60 dakika için yararlanmanız mümkündür. Ancak farklı etiketler için yeniden hile kullanımı gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Firmamız içerisinde sunulan trend topic hilesi bedava olarak verilir. Bu nedenle herhangi bir indirim kullanmaya ihtiyacınız olmayacaktır.

İki hizmetimizde de en yüksek kalitede işlemler sunulur. Ancak ücretsiz olan hizmetimiz 1 kere için 60 dakika ile sınırlıdır. Ücretli hizmetimiz ise sınırsız olacak şekilde alınabilir. Tüm ücretleri paketlerimiz en uygun fiyatlar ile oluşturulur.

Web sitemiz mobil cihazlar ile %100 uyumlu çalıştığı için trend topic hilemizi mobil cihazınızdan kullanabilirsiniz. Bunun için mobil cihazınızda yer alan internet tarayıcınızı kullanmanız yeterli olacaktır.

Günümüzdeki tüm teknoloji ve durumların kullanılması ile sunulan hizmetimiz en güncel hizmetler arasında yer alıyor. Dilediğiniz zaman hizmetimizi kullanarak TT olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Trend topic işlemleriniz için firmamız tamamen bedava bir sistem sunuyor. Bu sistem dahilinde 60 dakikaya kadar hiçbir ücret ödemeden TT hilesi kullanabilirsiniz. Bu hizmetten herhangi bir para talep edilmez.

Firmamızda bulunan TT hilesi ile en fazla 60 dakika için gösterim alabilirsiniz. Daha yüksek gösterimler için firmamızda bulunan ücretli paketlere göz atmanız gerekecektir.

Trend topic olarak bilinen durum bir etiketin fazla kullanıldığı anlamına gelir ve TT için özel olarak ayrılmış alanda yer alır. Sizi takip etsinler ya da etmesinler TT olan etiketin herkes tarafından görülmesi mümkün olacaktır.

Web sitemizde yer alan Tredn Topic hilesini kullanmak için ilk olarak ilgili alana giriş yapmanız gerekir. Daha sonra açılan ekranda ilk bölüme hangi etiketin TT olmak istediğini yazmalısınız. İkinci bölüme ise ne kadar süre gösterim kullanmak istediğinizi yazmanız gerekir.

Firmamızın sunmuş olduğu bedava tredn topic hilesi size en fazla 1 saate kadar TT olma hakkı sunar. Ancak normal paketlerimizden yararlanarak daha uzun süre TT olmanız da mümkündür.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Elvan Fırat
  Mimar

  Sitenizdeki trend topic paketlerinizi kullanmaya başladığımda, Tweetlerimin ne kadar çok yorum ve retweet aldığı beni hayrete düşürdü. Şimdi her gün tweetlerime binlerce yorum alıyorum. Üstelik istediğim saat aralıklarında gündemde kalarak, binlerce görüntüleme almak benim hayal edebileceğimden çok daha fazlasını sağlıyor. Teşekkürler.

 • Yıldız Aydınbey
  Mimar

  Twitter trendlerini nasıl bulacağım konusunda hiçbir fikrim yoktu. Saatlerimi harcadığım bu uğurda, sitenizdeki trend topic paketlerini kullanmaya başladım. Dakikalar içinde binlerce trend konu yorumu üretmeye başladım. Üstelik belli saat aralıklarında hazırlanmış istediğim paketi seçerek, gündemi oluşturabiliyorum. Artık her şey çok daha kolaylaştı.

 • Meryem Arslan
  Influencer

  Eskiden her gün saatlerce sıcak Twitter trendlerini araştırırdım. Böylece onlar hakkında yorum yapabilir ve Twitter takipçilerimi oluşturabilirdim. Ama şimdi sitenizden sahip olduğum trend topic paketleriyle, yapmam gereken tek şey bir butona tıklamak. Yorumlar benim için oluşturuluyor. Gündemde kalma başarım çok daha fazla ve takipçilerim çoğalmaya başladı.

 • Nurdeniz Akbaş
  Öğretmen

  Çok basit ama işe yarayacağı hakkında hiçbir fikrim yoktu. Twitter’da nasıl gündemde kalacağımı bilmiyordum. Bir arkadaş tavsiyesi üzerine sitenizi araştırdım ve gündemde kalmak için oluşturulmuş trend topic paketlerinizi gördüm. İhtiyacım olan tek şey buydu. Artık trend topic olmak için hiçbir şekilde korkuya kapılmama gerek kalmadı.

 • Makbule Çorlu
  CEO

  Tweetlerimin fark edilmesini sağlamak için uğraşıyordum. Üstelik trend topic konularını bulmak ve listede kalmak ise tam bir beceri istiyordu. Ne zaman sitenizdeki trend topic paketlerini gördüm. Artık Twitter’de trend topic konusunda hiçbir sorunum kalmadı. Gündeme kısa süre içinde çıkıyor ve görüntüleme sayılarımda muhteşem bir artış görüyorum.

 • İldem Fırat
  Diyetisyen

  Tweetlerim için en iyi trend konularını bulmak zor. Sitenizi bulana kadar, trend konular hakkında saatler harcıyordum. Üstelik listede kalmak ise büyük bir sorundu. Şimdi belli saatler içinde hazırlanmış paketlerinizden dilediğimi uygun fiyatlarla alarak, beş dakikada gündemde kalmaya başladım. Daha fazlasını isteyemezdim.

 • Tezcan Demir
  Doktor

  Twitter trendlerinde yükselmek, benim için oldukça zordu. Sonra sitenizdeki trend topic paketlerinden 4 saatlik olanı seçtim. 4 saat boyunca listede kalma garantisi alırken, ilk 5 trend topic garantisiyle de zirveye çıktım. Dakikalar içinde gündeme çıkan paylaşımlarımda %100 geri ödeme garantisi sunmanız da mükemmel olmuş. 

 • Ayvaz Alabezek
  Avukat

  Eskiden trend olan konuları aramak için saatler harcıyordum. Ama şimdi sadece sitenizdeki farklı saatlerde düzenlenmiş trend topic paketlerini kullanarak, gündemde kalmayı başarıyorum. Paketlere göre görüntüleme sayımda yükselme oldu. Ayrıca geri ödeme garantisi vermeniz ve canlı desteğiniz mükemmel çalışıyor. Hiçbir sorun yok.

 • Sezai Durmuş
  Doktor

  Twitter’ın büyük bir hayranıyım ve yıllardır kullanıyorum. Ancak beni her zaman rahatsız eden bir şey, Tweetlerimin nadiren yorum almasıydı. Trend topic olmak çok önemliydi. Sitenizi bulduğumda Twitter hesabım sadece 24 saat içinde yüzlerce takipçi kazandı ve trend topic konusunda, %100 geri ödeme garantisi sunmanız beni cezbetti. 2 saat boyunca listede zirvede kalmak güzel.

 • Gökçe İyiyürek
  CEO

  İlk kez bir Twitter trendi oluşturmaya çalıştığımda başarısız oldum. Kendimi aptal gibi hissettim. Ama hizmetinizi bulduğumda, bir şeylerin değişeceğini fark ettim. 5 dakika içinde gündemde olacak farklı saatler süresince listede kalma garantisi sunduğunuzdan, trend konularımı rahatlıkla gündeme taşıyabiliyorum. Trend topic konusunda ilk beşe girme garantisi de cabası.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu