0

Facebook Takipçi Hilesi

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

gorsel
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Facebook hesabınızın takipçi sayısını artırmak için tamamen ücretsiz bir şekilde web sitemizdeki hileyi kullanabilirsiniz. Daha fazla takipçi artışı için paketlerimizden yararlanabilir ve doğal bir takipçi sayısını elde edebilirsiniz. 

Facebook içerisinde takipçi sayınızın artmasını sağlayan hizmetimiz, Facebook hesabınızın daha popüler olması konusunda yardımcı olur. Ancak çok daha iyi bir popülerlik ve kalıcı hizmetler için web sitemizde yer alan takipçi paketlerini de kullanmanız önerilir.

Hile hizmetimiz kapsamında sunulan en yüksek takipçi sayısı 1000’dir. Eğer 1000’den daha fazla takipçi kullanmak isterseniz web sitemizde yer alan Facebook takipçi paketlerimizden sizin için en uygun olanı alabilirsiniz. 

Sunduğumuz hizmetin kapsamında kötü yazılımlı hesabınıza zarar verecek botlar bulunmaz. Gerçek görünümlü hesaplarımız ile %100 etkili ve kaliteli hizmetimizden yararlanma fırsatını elde edersiniz.

Takipçi hilesi hizmetimiz içerisinde isim, soy isim, iletişim bilgileri gibi bilgiler istenmez. Bunun yanında şifrenizi de paylaşmanız gerekmeyecektir. Yalnızca kullanıcı adınızı ya da linkinizi paylaşmanız yeterli olur.

Web sitemizde yer alan hizmeti kullanmak son derece kolaydır. Bunun için takipçi sayısının artırılması istenen hesabın kullanıcı adının ya da linkinin paylaşılması sağlanır. Daha sonra kaç adet takipçi istediğinizi yazarak işleminizi tamamlamanız yeterli olacaktır. Takipçiler hesabınıza aktarılır.

Facebook takipçisi hilesi hizmetimiz ile dilediğiniz miktarda takipçiyi kullanarak takipçi sayınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Buna bağlı olarak da Facebook takipçi sayınız ile popülerliğiniz de artar.

Takipçi hilesi hizmetimiz düşük sayıda takipçi sunduğu için ilk deneme amaçlı uygundur. Ancak popüler ve profesyonel bir hesaba sahip olmak için uygun bir plan ile ücretli paketlerimizi kullanmanız gerekecektir.

Web sitemizde Facebook takipçi hilesi kapsamında ücretsiz olarak hizmet sunuluyor. Bu hizmetimizden belirli bir orana kadar ücretsiz yararlanmanız mümkündür. Ancak daha yüksek takipçi sayısı için paketlerimizi kullanmanız gerekir. 

Facebook takipçi hilesi kapsamında sunduğumuz hizmette yalnızca takipçi hizmeti bulunuyor. Kullandığınız hile ile takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Ancak beğeni, yorum ve benzeri hizmet almayacaksınızdır.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Ülkü Demir
  Öğretmen

  Facebook’da daha fazla takipçi sayısına ihtiyacım vardı. Profilim üzerinde ne kadar değişiklik yapsam da kimsenin ilgisini çekmeyi başaramamıştım. Şimdi sitenizi kullanmaya ve takipçi paketlerinizi denemeye başladım. İnanamıyorum! Kullanımı çok kolay ve sihir gibi çalışıyor. Gerçek ve aktif kullanıcılardan, organik takip alıyorum.

 • Gülselin Tarhan
  Genel Müdür

  Eskiden Facebook sayfamda, organik takipçi edinmek için çok zaman harcamıştım. Sitenizi tanımadan önce, bunun bu kadar kolay olabileceğini düşünmüyordum. Ancak sitenizdeki takipçi paketlerini tercih ettiğimde, bir gecede yüzlerce beğeni ve yorum alırken, aktif ve gerçek kullanıcılardan takip almaya da başladım. 

 • Yalın Mecide
  Avukat

  Facebook sayfamda büyük bir sorun vardı. Hiçbir yorum ya da beğeni alamadığım gibi, istediğim sayıda takipçi sayısına da sahip değildim. Hepsi birbirini tamamlamalıydı. Sitenizi keşfettiğimde, sayfamda binlerce beğeni ve yorum alırken, organik olarak takipçi sayımda da artış olmaya başladı. Bu memnuniyet verici.

 • Alemdar Uyanser
  Avukat

  Facebook gönderilerime yorum almaktan ya da takipçi bulmaktan yana bayağı zorlanıyordum. Sonra sitenizdeki basit tüyoyu keşfettim. Facebook takipçi sayısı artırma paketleriniz sayesinde, ihtiyacıma uygun paketi uygun fiyatlarla ve şifresiz şekilde alma olanağı buldum. Şimdi yüzlerce takipçiye ve dolayısıyla yoruma sahibim.

 • Kazım Maynur
  CEO

  Eskiden beğeni ve paylaşım almak için, doğru yorumları arayarak saatler harcardım. Ama şimdi sitenizden takipçi hilesi paketinizi kullanıyorum ve anında tonlarca yorum ve beğeni alırken, takipçi sayılarımı da organik ve aktif kullanıcılarla yükseltiyorum. Benim daha fazla uğraşmama gerek kalmadan, organik takipçilerle, güvenilir hesap olmayı başardım.

 • Sevilay Aydın
  Psikolog

  Eskiden Facebook gönderilerime hiç yorum alamazdım. Hatta etkileşimim neredeyse yoktu. Sonra sitenizi buldum. Facebook takipçi hilesi paketinizi denediğimde, yüzlerce beğeni, paylaşım ve yorum alıyorum. Üstelik organik trafiğim çok daha fazlalaştı. Artık istediğim zaman takipçi satın alarak, daha fazla etkileşim sağlama fırsatı buluyorum.

 • İlperi Yaman
  Avukat

  Hizmetinizle tanışana kadar Facebook takipçisi edinmek için çok uğraşıyordum. Ancak gelen takipçilerin gerçek olması çok önemliydi. Facebook takipçi paketinizi kullanarak, gerçek ve aktif kullanıcıların hesabıma geldiğini görüyorum. Canlı desteğiniz tüm sorularıma net cevaplar verdi. Bu bile hizmetinizin ne kadar kaliteli ve profesyonel olduğunu gösteriyor.

 • Tümer Göken
  Öğrenci

  Gerçek kullanıcılardan Facebook yorumları almaya çalışırken, her gün saatler harcardım. Bu bana zaman kaybı yaşatıyordu. Şimdi ise sitenizden aldığım Facebook takipçi sayısı ile, bir saat içinde yüzden fazla yorum alabiliyorum. Şifre yok, güvenli satın alma ve aktif kullanıcılardan gelen takiplerle, sayfam daha hızlı büyüyor. 

 • Gülen Kotuz
  CEO

  Daha önceleri Facebook gönderilerime 5-10 yorumdan fazlası gelmezdi. Bu yüzden de Facebook sayfamı büyütemiyordum. Ama kısa süre önce keşfettiğim takipçi sayısı paketiniz ile sayfamın düzeni tamamen değişti. 7/24 canlı destek vermeniz, güvenli alışveriş sisteminiz ve özellikle şifre istememeniz, beni hizmetiniz konusunda iyice ikna etti. 

 • Aslıhan Çavdar
  Influencer

  Facebook fotoğraflarıma çok fazla yorum gelirdi. Ama sonra tembelleştim ve onları göndermeyi bıraktım. O zamandan beri Facebook sayfamın takipçi sayısı düştü. Ancak Facebook takipçi paketinizi aldığımda, işler tamamen değişti. %100 Türk takipçi, aktif kullanıcılar geliyor. Üstelik şifresiz ve hızlı işlem süreniz ve canlı desteğinizle profesyonel hizmet veriyorsunuz.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu