0

TikTok ID Bulma

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

avatar
 
 

 

Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Tiktok ID sorgulama hizmetimizi kullanarak öğrendiğiniz ID numaranızın değiştirilmesi mümkün olmayacaktır. Bu numaralar Tiktok tarafından verilir ve numara değiştirme işlemi gerçekleştirilir ise hesabınız tamamen kapatılır. Her bir hesap kendine özgü bir numaraya sahiptir.

Uygulama içerisinden ID numaranızı öğrenmek istiyorsanız profil bölümünüze bakabilirsiniz. Ancak birçok kullanıcı ID bulmak için özel araçları tercih eder. Bunun nedeni işlemin çok daha hızlı ve kopyalanabilir olmasıdır. Aracımız sayesinde öğrendiğiniz ID numaranızı anında kopyalayarak dilediğiniz yerde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Günümüzde birçok Tiktok kullanıcısı ID numarasını bilmiyor ya da böyle bir numara olduğunu henüz öğrenmemiş. Bu nedenle ID numaranızı öğrenmezseniz eksikliğiniz olmayacaktır. ID numarasının bilinmesi yalnızca hesap çalınması durumunda etkili bir yapıda olacaktır.

Yazım yanlışı yapmanız durumunda eğer yazmış olduğunuz isim bir kullanıcıya ait ise o kullanıcının ID adresini öğrenmiş olursunuz. Yazım yanlışı yaptığınızı fark ederseniz yeniden arama yaparak doğru bir şekilde kullanıcı adını yazabilir, doğru olan hesap için ID numarası öğrenebilirsiniz.

Tiktok ID numaranızın çalınması ya da değiştirilmesi mümkün değildir. ID numarası Tiktok tarafından verilir ve tüm güvencesi yine Tiktok’a bağlıdır. Bu nedenle bu numaranın başka kişi için kullanılması ya da başka bir kişiye verilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

ID numaranızı arkadaşlarınıza verebilir ya da diğer sosyal medya hesapları içerisinde yer alan profillerinizde paylaşabilirsiniz. Böylece sizi takip etmek isteyen kişiler kolaylıkla hesabınıza ulaşır ve takip ya da ziyaret işlemini gerçekleştirir. Siz de Tiktok videolarınızda izlenmenizi artırmış olursunuz.

Tiktok ID numaranızı unuttuktan ya da kaybettikten sonra yeniden sitemizde bulunan ID sorgulama aracını kullanabilirsiniz. Böylece yeniden ID numaranızı öğrenme şansı yakalarsınız. Ancak her defasında işlemi gerçekleştirmek vaktinizi alacağından bir yere not etmeniz tavsiye edilir.

Başka bir kullanıcı sizin Tiktok ID numaranızı edinirse sorunsuz bir şekilde hesabınızı ziyaret etme fırsatı yakalar. ID numarası ile gizli bilgilerin bulunması ya da benzeri özel keşiflerin yapılması mümkün olmayacaktır. Bu numaralar kullanıcı adınız ile aynı statü ve özelliğe sahiptir.

Dilediğiniz kadar hesap için ya da kendi hesabınız için istediğiniz kadar aracımızı kullanabilirsiniz. Aracımızı kullanmanın günlük, saatlik ya da haftalık gibi bir sınırlaması bulunmuyor. Her an kullanıma hazır olan sistemimiz, her bir aramanızın sonucu sunulduğunda yeniden kullanılabilir halde olacaktır.

ID bulma işlemi sırasında ihtiyaç duyulan bilgi kullanıcı adıdır. Herhangi bir şekilde şifrenizi bizimle ya da başka hiçbir firma ile paylaşmanıza gerek yoktur. Eğer bir kullanıcı ID bulma işlemi için şifrenizi de isterse işleminizi tamamlamamanız gerekir.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Arda Şahinkaya
  Öğretmen

  Tiktok ıd bulucu beklentileri karşılıyor. Sorunsuz çalışan ve hızlı sonuç veren bir algoritma kurulmuş. Bunun için ekine teşekkür ederim. Son zamanlarda sosyal medya için en işime yarayan sitelerden biri oldu. 

 • Ayşe Hale Çelenk
  CEO

  ID bulma aracı hızlı ve güvenilir çalışıyor. Tiktok bilgilerime hemen ulaşabildim. Herhangi bir sorun yaşamadan mobil işlemlerden de istediğiniz şekilde bilgilerinizi görebiliyorsunuz. Güvenilir bir araç arıyorsanız İnsta Bayi yeterli bir hizmet alanı. Bütün her şey için teşekkür ederim. 

 • Aykut Güneş
  Öğretmen

  Tiktok için profilime destek olan güvenilir bir site. Id bulma aracı kusursuz çalışıyor. En son yaptığım işlemlerde büyük bir gelişme göstermem sağlandı. İzlenmelerim artı aynı zamanda paylaşımlara da etkisi oldu. Id aracı da kimlik bilgilerini olduğu gibi verdi. Ekibe teşekkür ederim. 

 • Azra Çisem Avanoğlu
  Genel Müdür

  Güncel bilgilere ulaşmak, takipçi, beğeni ve izlenme gibi işlemler yapmak için kullanabileceğiniz mükemmel bir site. Tiktok izlenme oranlarımı artırdılar, birçok ücretsiz özellikten de yararlanabildim. Tiktok ID aracından da memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir bilgiler veriyor. 

 • Celal Özkurt
  Mimar

  Tiktok ıd için bu kadar kolay işlem yapılacağını düşünmemiştim. Hemen bilgileri verdiler, şifre de istemeden güvenilir bir şekilde işlem yapabildim. Profesyonel hizmet veren isimlerden biri. Her an geri dönüş sağlanıyor, istediğiniz ücretsiz algoritmayı dilediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz. İnsta Bayi birçok alanda tercih edebileceğiniz isimlerden biri, bana çok yardımcı oldu. 

 • Yalçın Yavuz Güler
  Psikolog

  Güncel bilgiler veren, hızlı işlem yapan nadir sitelerden biri. Arkadaşım link attı İnsta Bayi ile böyle tanıştım. Hemen Tiktok ID bilgilerime ulaşmamı sağladılar. İletişim konusunda da hassasiyet gösterdiler. Sorularıma cevap alabildim, anında iletişim kurabildim. Bu konuda sıkıntı yaşatmadılar. 

 • Asuman Böke
  Psikolog

  Profesyonel, hızlı ve yerinde bir hizmet alanı olmuş. Tiktok için aradığım her şeyi buldum. Tiktok ID bulma işlemlerini hemen yaptı, kimlik bilgilerimi kullanabildim. Bu konuda iyi bir site, paketlerini de kullanmaya başlayacağım. 

 • Selçuk Efe Verici
  CEO

  Sorulara hemen geri dönülüyor, ID bulma aracında da hiçbir sıkıntı yok. Tiktok işlemlerini sırasıyla yaptım, işime oldukça yaradı. Profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bu siteye güvenebilirsiniz. Şu ana kadar beni yanıltmadı, tavsiye ederim. 

 • Mevlüt Bozkurt
  Influencer

  Tiktok için kullandığım hiçbir araç şaşmadı. Uygulamalar mobilde de çalışıyor, bir de hızlı bir şekilde bilgi verebiliyor. ID bulma aracına bilgilerinizi girerek hemen ulaşabiliyorsunuz. İnsta Bayi işini yapıyor, iletişime açık ve güvenilir. Ekip ve kurucu için teşekkürlerimi iletmek istedim. 

 • Gözde Yalçın
  Psikolog

  Tiktok için işime yarayan her şeyi buldum. En son ID bulma işlemlerinde de doğru bilgiler veren iyi bir algoritmayla tanışmış oldum. İnsta Bayi işini iyi yapan nadir sitelerden biri. Güven veriyor ve bilgileri gerçekten doğru. ID kopyalama işlemi de yapabiliyorsunuz. Tavsiye ederim. 

TikTok ID Bulma Nasıl Yapılır?

Uygulaması için Ücretsiz ve Şifresiz TikTok ID Bulma mevcuttur. Platformu için öncelikle TikTok ID Bulma Aracımızı Bedava Kullanarak Bizi Test Edin. Hemen şimdi istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak Anasayfa'da bulunan Ücretsiz Araçlar bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan TikTok ID Bulma bölümüne tıklayın.
 • Burada sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak Girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra Son olarak karşınıza çıkacak olan basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
HAZIR!
gorsel
 
 

Tiktok içerisinde her bir üyenin kendi hesabı için sahip olduğu ID numarası bulunur. Bu numara tüm üyeler için farklı olacak şekilde geliştirilir ve bir ID numarası yalnızca bir üyeye aittir.tiktok id bulucu

Tiktok ID bulma hizmetimizden yararlanarak dilediğiniz kullanıcının birkaç saniye içerisinde bulunmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz kendi hesabınız dilerseniz de bir başka kullanıcının hesabı için ID arama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tiktok ID den Kullanıcı Bulma

Tiktok içerisinde bir kullanıcıya ulaşmak istiyorsanız ancak kullanıcının yalnızca ID numarasını biliyorsanız son derece kolay bir şekilde dilediğiniz hesabı bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler şöyledir;

 • ID için özel olarak ayrılmış alana bulmak istediğiniz kullanıcının ID numarasını yazmalısınız.
 • “Sorgula” butonuna basarak birkaç saniye beklemeniz gerekir. Bekleme işleminizin ardından otomatik olarak aradığınız kullanıcının kullanıcı adı karşınıza çıkacaktır.

İnstagram User ID Bulma

Instagram içerisinde de kullanıcı adları içerisinde benzer bir algoritma bulunuyor. Bu algoritma kapsamında her bir kullanıcının yalnızca ona ait olan bir ID numarası vardır. 

Kullanıcılarının ID numarasının bulunabilmesi için kullanıcı adının bilinmesi yeterlidir. Firmamız içerisinde size sunduğumuz ID bulma hizmeti ile Instagram ID numarasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tiktok ID ile Konum Bulma

Bir kullanıcının ID numarası onun profili için belirlenmiş bilgiler ile oluşturulmuş hesabına yönelik düzenlenen bir numaradır. Bu numara içerisinde yer alan sayılar başka bir kullanıcı ile eşleşmeyen ancak anlamlı bir bütünlüğü olmayan numaralardır.

Tiktok ID konum bulma işlemi yasal bir işlem olmadığı ve kişilerin gizlilik haklarını ihlal ettiği için diğer kullanıcılar ile herhangi bir platformda paylaşılamaz. 

Tiktok ID ile Mail Bulmatiktok id ile hesap bulma

Tiktok içerisine üyelik oluşturan kişiler farklı yöntemler ile hesaplarını açabilir. Bunlardan biri ise kişilerin mail adreslerini kullanarak hesaplarını oluşturmalarıdır.

ID numarasına özgü olan mail ve tüm bilgiler kişilerin hesabında gizli olarak tutulur ve üçüncü kişiler ile paylaşılamaz. Ancak kişinin mail adresi önceden sizinle iletişime geçmiş bir adres ise ve siz de mail adresi ile hesabınızı oluşturmuşsanız Tiktok size bu kişiyi önerebilir.

Tiktok ID Hesap Bulma

Tiktok ID numarasını bildiğiniz bir kullanıcının kendi kullanıcı adını öğrenmek ve çok daha kolay bir şekilde ulaşım sağlamak istiyorsanız sitemizin içerisinde yer alan aracı kullanabilirsiniz.

Bu araç içerisine kullanıcı adını bulmak istediğiniz kullanıcının ID numarasını yazmanız yeterlidir. Ancak girdiğiniz ID’nin doğru olduğundan emin olmanız gerekir. Eğer ID numarası yanlış ise yanlış bir kullanıcıyı bulabilir ya da hiçbir sonuç alamayabilirsiniz.

Tiktok ID ile IP Bulma

Bir kişinin Tiktok ID numarasını bilmek sizin için o kişiyi takip etmek ya da Tiktok için sunulan hizmetlerden çok daha kolay bir şekilde yararlanmasını sağlamak konularında işinize yarayacaktır.

Kullanıcının ID adresi kullanarak IP adresi, konumu, kullanmış olduğu internet lokasyonu ya da açık adresi gibi hiçbir bilgiye ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Tiktok ID ile numara bulma ve benzeri kişilerin gizlilik haklarını ihlal edecek bilgilere de ulaşamayacaksınızdır.

Tiktok ID ile Yer Bulma

Bir gönderinin nereden paylaşıldığı Tiktok içerisinde paylaşılamaz. Tiktok, konum ve benzeri özelliği bulunmayan yalnızca video paylaşımının yapıldığı platformlardan biridir. Bu nedenle de bir kullanıcının diğer kullanıcının nereden video paylaştığını anlayamaz.

Kullanıcının ID numarasının biliniyor olması dahi Tiktok ID ile adres çıkartma mümkün olmayacaktır. Bu durum kişilerin gizlilik ihlaline girer ve yasal olarak oluşturulması mümkün değildir.

Tiktok ID Bulma Sitesi

Kendi ID numaranızı bularak Tiktok hesabınızı arkadaşlarınız ile çok daha rahat bir şekilde paylaşabilirsiniz. Bunun yanında Tiktok için sunduğumuz diğer hizmetlerimizden yararlanırken ID numaranızı kullanarak olası karışıklıkların önüne geçebilirsiniz.

Hem kendinizin hem de başka bir kullanıcının ID hesabını öğrenmek için ekstra bir araca ihtiyaç duyarsınız. Sitemizde bulunan ID sorgulama aracını kullanarak tüm işleminizin güvenle birkaç saniye içerisinde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Tiktok ID ile Hesap Bilgileri Bulmatiktok id bulma 2023

Tiktok ID, bir kullanıcıya özel olarak verilmiş numaradır. Tıpkı kullanıcı adı gibi kişinin hesabına özeldir ve bu numara ile yalnızca 1 adet kullanıcıya ulaşılabilir. Bu nedenle karışıklıkların önlenmesi ya da hesabın daha kolay paylaşılabilmesi için ID numarası kullanılır.

Tiktok ID ile telefon numarası bulma, kişinin adresinin bulunması, yaşadığı yerin öğrenilmesi ya da benzeri hiçbir bilginin edinilmesi mümkün değildir. Ancak kullanıcının videolarına, içeriklerine, takipçilerine ve benzeri bilgilerine ulaşabilmeniz mümkündür.

Tiktok Fotoğraf ID Bulma

Tiktok içerisinde paylaşılmış bir video ya da fotoğraf ile kullanıcının ID numarasının bulunması mümkün değildir. ID bulma işleminizin gerçekleştirilmesi için mutlaka kullanıcı adını bilmiyor olmanız gerekir.

Kendi fotoğrafınızı kullanarak da ID sorgulaması yapamazsınız. İşlem için gerekli olan bilgi kullanıcı ismi ile sınırlıdır.

Tiktok ID yalnızca kullanıcının hesabına ulaşım için kullanılabilir. Tiktok ID ile tel no bulma gibi bir durum yasa dışıdır ve kişilerin gizliliğini ihlal eder.

Tiktok ID Bulma Hakkında Merak Edilenler

Tiktok ID birçok kullanıcı tarafından duyulmamış bir özelliktir. Tiktok’ta ID bulmak ve buna ilişkin kişilerin hesabına ulaşmak konusunda merak edilenleri bir araya toplayarak sizin için çok daha anlaşılır bir işlem sunmayı amaçladık.

Tiktok ID Bulma Önemli Mi?

Tiktok ID sizin ya da bir başka kullanıcı için özel olarak oluşturulmuş numaralardır. Bu numaraların her biri yalnızca bir kullanıcıya aittir ve ID numarası değiştirilemez. Hesabınız için kolay paylaşım sağlarken, hesap çalınması ya da benzeri durumlarda ID numaranız ile hesabınızın kurtarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ancak sahip olduğunuz ID numarası bir kullanıcının özel bilgilerine ulaşmanıza yardımcı olmaz. Konum, telefon numarası, mail adresi, kişinin tam ismi ve soy ismi (paylaşılmamış ise) ID yardımı ile sağlanamaz.

Tiktok ID Bulma Nasıl Yapılır?

Tiktok ID bulmak için uygulamanız gereken adımlar şu şekilde kısaca özetlenebilir;

 • İlk olarak ID numarasını bulmak istediğiniz kullanıcının kullanıcı adını kopyalayın. Kopyala – yapıştır yapmak olası hataların ya da yanlışlıkların önüne geçecektir.
 • “Sorgula” yazılı alana basarak sorgulama işleminizin yapılmasını bekleyin. Bu işlem yoğunluğa bağlı olarak 1 saniye ila 1 dakika arasında tamamlanabilir.
 • Sorgulama işleminiz tamamlandığında doğrudan kullanıcının ID adresini edinmiş olursunuz. Dilerseniz kendiniz için de işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tiktok ID Bulma Android Cihazdan Yapılır Mı?tiktok id bulma

Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlar, marka ya da model fark etmeksizin Tiktok ID tarama işlemimizden yararlanabilir. Bunun için sitemize Android cihazınızdan giriş yapmanız ve “Tiktok ID” alanını seçerek güvenilir bir şekilde işleminize başlayabilirsiniz.

Tiktok ID Bulma IOS Cihazdan Yapılır Mı?

iPhone, Macbook ya da iPad gibi Apple marka, IOS işletim sistemi ile oluşturulmuş olan cihazlarınızı dilediğiniz yerden kullanarak sorunsuz bir şekilde Tiktok ID bulma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Safari uygulaması içerisinde firma ismimizi arayarak ya da doğrudan giriş adresimizi kullanarak ID sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tablet Üzerinden Tiktok ID Bulma Yapabilir Miyim?

Firmamızın geliştirilmiş yazılım sistemi ile kurulmuş web sitemiz tüm cihazlarda uyum sağlayacak bir şekilde üretilmiştir. Bu nedenle hiçbir kasma, geç yüklenme, sayfa kayması ya da benzeri problemler ile karşılaşmadan işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Tiktok ID Bulma Ücretsiz Mi?

Kendi ya da bir başka kullanıcının Tiktok ID numarasını öğrenmek istiyorsanız işleminizi ücretsiz bir şekilde sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için sizden para, ödeme bilgisi, kişisel bilgi ya da iletişim bilgisi gibi bir bilgi sistemi bulunmaz.

Herhangi bir şekilde sizden özel bilgiler talep eden firma ya da kişilere güvenmeden işleminizi bırakmanız gerekir. Bu işlem için yalnızca kullanıcı adı bilgisi yeterlidir.

Tiktok ID Bulma Sistemi Güvenilir Mi?

Web sitemizin içerisinde yer alan ID bulma sistemi tamamen güvenilir bir şekilde düzenlenmiştir. Firmamızın sunduğu avantajlar ile hiçbir ekstra bilgi girmeden tamamen kendi güvenliğinizi koruyarak ID sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Size sunulan ID numaraları ise tamamen doğrudur. Bunun için kendi ID numaranızı girerek deneme yapabilir ve tüm bilgilerin doğru olduğundan emin olabilirsiniz. Doğru olarak girilen tüm bilgilerin sonucunda sizlere %100 gerçek bilgiler sunulur.

Size Nasıl Güveneceğim?

SSL sertifikasına sahip olan sitemiz sizlerin güvenliğini düşünerek sitemizin içerisine girmiş olduğunuz tüm bilgileri özel bir şifreleme ile saklıyor. Bu nedenden kaynaklı bilgilerinizin kötüye kullanılması ya da başka bir kişi tarafından öğrenilmesi gibi bir durum mümkün olmayacaktır.

ID bulma işleminiz için yalnızca kullanıcı adı girmeniz gerekir. Bu durumda da en maksimum durumda sitemizin ya da diğer kişilerin öğrenebileceği bilgi kullanıcı adı olacaktır. Sitemiz olası tüm güvenlik problemlerine özel önlemlere sahiptir.

Tiktok içerisinde yer alan kullanıcı adları herkes tarafından görülebilir ve hesapların tamamı açık bir durumdadır. Başka bir kişinin sizin kullanıcı adınızı öğrenmesi herhangi fazla ya da güvenliksiz bir durum oluşturmayacaktır. 

Hesabım Zarar Görür Mü?tiktok id finder

Tiktok ID numaranızı bulmanızın ardından bu numara ya da kullanıcı adınız kötüye kullanılamaz. Herkese açık olan bu bilgiler, sizi ziyaret eden ya da videonuzu gören bir kişi tarafından kolaylıkla elde edilebilir.

İşlem sırasında herhangi bir bilgi vermiyor olmanız ise hesabınızın zarar görmesi önündeki büyük bir engeldir. Hesabınızın güvenliği hakkındaki tüm önemleri alıyoruz.

Başka bir kullanıcının sizin ID numaranızı sorgulaması, sizin kendi ID numaranızı sorgulamak ya da bir başka kullanıcının ID numarasını sorgulamanız ne sizin ne de karşıdaki kişinin hesabına zarar vermeyecektir. ID numaraları herkes tarafından kullanılabilir. 

Tiktok ID numaranız, Tiktok tarafından size verilmiş kullanıcı adıdır denebilir. Bu nedenle bu ID numaralı özel işlemler sağlamaz, yalnızca hesabınızın ziyaret edilmesi için ulaşım sağlar.

Mobilden Tiktok ID Bulma Yapabilir Miyim?

Mobil cihazlarınızı kullanarak web sitemizin içerisinde yer alan Tiktok ID bul sorgulama alanını kullanabilirsiniz. Mobil cihazlar ile gerçekleştireceğiniz işlemler size bazı konularda avantajlar sağlar;

 • Mobil cihazlar her yere kolaylıkla taşınabilir. Bu nedenle nerede isterseniz orada işleminizi gerçekleştirme fırsatı yakalarsınız.
 • Tiktok yalnızca mobil cihazlarda açılan bir uygulamadır. Tiktok içerisinde isim kopyalama fırsatı yakalayarak olası bir karışıklık ya da yanlış girme gibi problemlerin önüne geçmiş olursunuz.
 • Web sitemiz mobil cihazlar içerisinde de oldukça hızlı bir hizmet sunar. Böylece bilgisayar kadar iyi bir deneyimi küçük bir cihaz ile edinebilirsiniz.

Bilgisayar Üzerinden Tiktok ID Bulma Yapabilir Miyim?

Web sitemizi ve Tiktok ID bulmak hizmetimizi bilgisayarlarınız üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Son derece hızlı sistemimiz ile sizlere anlık hizmetler sunuyoruz.

Bilgisayar ile ID sorgulama işleminizde dikkat etmeniz gereken noktalar şu şekildedir;

 • İşleminiz için girmiş olduğunuz kullanıcı ismini doğru yazdığınızdan emin olmanız gerekir. Eğer yanlış bir kullanıcı ismi yazarsanız ve uygulama içerisinde bu kullanıcı adını kullanan biri var ise yanlış hesap için ID bulmuş olursunuz.
 • Bulmuş olduğunuz ID numaranızı hesabınızın çalınması gibi durumlarda kullanabilirsiniz. Böylece ekip kullanıcı adınız, şifreniz ve tüm bilgileriniz değiştirilmiş olsa dahi hesabınıza ulaşım sağlayabilecektir.
 • ID numaranızı kopyalayarak bir yere not etmelisiniz. Aksi takdirde her bir işlem için yeniden ID bulma işlemi gerçekleştirmeniz gerekecektir.
+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu