0

Instagram Story İndir

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

gorsel
 
 

 

Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

IOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda indirme işlemi için ilk olarak Safari uygulamasından web sitemize girmelisiniz. Daha sonra Instagram uygulamasından indirmek istediğiniz hikayenin paylaş butonuna basarak linkini kopyalamanız ve web sitemizde yer alan ilgili yere yapıştırmanız gerekir. Ancak indirme butonunu aktif edebilmeniz için yorum yapmanız beklenir.

Firmamız üzerinde yer alan hikaye indirme aracını kullanarak video ve resim hikayeleri ya da öne çıkanları indirebilirsiniz. İndirme aracımız ihtiyacınız olan tüm indirme işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması adına geliştirilmiştir. 

Story olarak paylaşılan bir video ya da resim doğrudan indirilemez. İndirme işleminiz için firmamızda bulunan İnstagram hikaye indir aracını kullanmanız gerekir. Bunun dışında kaliteli bir indirme işlemi mümkün olmayacaktır.

Yüksek indirmek teknolojisi kullanan firmamız, indirme işleminizin ardından size yüksek kalitede videolar ya da resimler sunar. En az kalite kaybı ile indirmiş olduğunuz görsellerin hala iyi bir şekilde görünmesini sağlıyoruz. Görsellerinizde piksel piksel görünüm ve benzeri problemler yaşanmaz.

Firmamız içerisinde herhangi bir virüs olarak isimlendirilen kötü yazılımlar bulunmuyor. İndirme işleminiz güvenli bir şekilde tamamlanır ve cihazınız bu indirme işleminden olumsuz olarak etkilenmez.

İndirmiş olduğunuz stroy videolarını daha sonra dilediğiniz yerde video olarak paylaşabilirsiniz. İndirdiğiniz video, indirme işlemi gerçekleştirdiğiniz cihazınıza doğrudan dosya olarak kaydedilir.

Yapmış olduğunuz indirme işleminin ardından herhangi bir bildirim ya da iz bırakılmaz. Hikayesini indirmiş olduğunuz kişi bu indirme işleminden haberdar olmayacaktır.

Bir kişinin hikayesini indirmek istiyorsanız o kişinin hesabının mutlaka açık olması gerekir. Gizli hesaplardan herhangi bir indirme işlemi yapılması mümkün olmaz. Bu kişilerin storylerine ulaşmak mümkün olmayacaktır.

Sitemizin içerisinde gerçekleştirilen indirme işlemleri için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Firmamız sizin tamamen geliştirilmiş ve ücretsiz olarak sunulan bir sisteme sahiptir.

Web sitemizin içerisinde bulunan hikaye indirme aracını kullanmak için herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Bir indirme işleminiz tamamlandıktan sonra hemen bir sonraki indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi ise istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

20 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Melahat Bilir
  Öğrenci

  Instagram fotoğraflarını indirememek, beni büyük hayal kırıklığına uğratmıştı. Bunun yanında yorum ve beğeni sayılarımda da büyük bir düşüş yaşıyordum. Sitenizi keşfettiğimde, Instagram fotoğraf indir özelliği sunduğunuzu gördüm. Hemen denemek istediğim ve mükemmel bir şekilde çalıştı. Bundan sonra istediğim fotoğrafı kolayca indiriyor ve arşivleyerek yorum ve beğenilerimi artırıyorum.

 • Başak Seven
  Influencer

  Instagram’da günler ve saatler geçiriyordum. Ama istediğim fotoğrafların ve yorumların indirme işlemini gerçekleştirmek gerçekten zordu. Bu yüzden sitenizde sunulan Instagram fotoğraf indir hizmetini gördüm. İlk başta işe yarayacağından emin değildim ancak, fotoğrafları birkaç tıklamayla indirmek ve arşivleyebilmek çok kolaylaştı. Artık istediğim fotoğrafı indirebiliyorum.

 • Çağan Tutkun
  Öğretmen

  Hizmetinizi tanımadan önce, fotoğraflarım beğeni almıyor ve hatta istediğim fotoğrafları ve yorumları indirme olanağı bulamıyordum. Ancak sitenizde bulduğum Instagram fotoğraf indir özelliği sayesinde, istediğim fotoğrafları indirebiliyor ve tekrar paylaşıma sunduğumda, yüzlerce beğeni ve yorum almaya devam ediyorum. Hesabımda büyümeye devam ediyor.

 • Atanur Ayaslı
  Psikolog

  Eskiden fotoğraflarıma Instagram yorumlarının gelmemesinden üzülürdüm. Yorum hizmetinizi aldıktan sonra tonlarca beğeni ve yorum gelmeye başladı. Ancak fotoğraf indirme konusunda çok başarılı değildim. Sitenizde diğer hizmetlerinizle birlikte Instagram fotoğraf indir hizmetinizi kullandım ve çok memnun kaldım. Tek bir tıklama sayesinde fotoğrafları indirebiliyor ve arşivleyebiliyorum.

 • Dilan Aksu
  CEO

  Instagram fotoğraflarını indirmek istiyordum ama çok uğraştırıcıydı. Sitenizi incelediğimde, fotoğrafları indirmenin bu kadar kolay olabileceğini düşünmemiştim. Instagram fotoğraf indir hizmetinizle birlikte hem fotoğrafları indiriyorum hem de yorumlarımı ve beğenilerimi kaybetmeden, arşivleme olanağı buluyorum. Kaliteli hizmetiniz sayesinde, eskisinden çok daha popüler bir hesap haline gelmeye başladım.

 • Günay Apak
  Genel Müdür

  Son fotoğraflarımdan yorum indirmek istedim ama çok zordu. API kullanmayı bilmiyordum. Neyse ki sitenizdeki Instagram fotoğraf indir hizmetinizi buldum. Artık her şey çok daha kolay. Üstelik istediğim fotoğrafı indirip arşivlemekten geri durmuyorum. Hizmetinizi çok beğendim. Kaliteli ve profesyonel şekilde çalışıyorsunuz.

 • Gülderen Bilgin
  Doktor

  Instagram fotoğraflarıma beğeni ve yorum almak için saatlerimi veriyordum. Aynı zamanda istediğim fotoğrafı indirmek ve arşivlemek için herhangi bir imkanım yoktu. Ancak sitenizi tanıdıktan sonra, bunun çok kolay olduğunu gördüm. Birkaç tıklama hareketiyle fotoğrafları indirebiliyor, yorum ve beğeni alarak, Instagram’da daha fazla takipçiye sahip oluyorum.

 • Sevgi Ergül
  Avukat

  Eskiden Instagram fotoğraflarıma yorum gelirdi ama, kullanıcı adımı değiştirdikten sonra, tüm takipçilerimi kaybettim. Şimdi fotoğraflarımı indirmek ve eski yorum ve takipçilerime kavuşmak için Instagram fotoğraf indir hizmetinizi kullanmaya başladım. Eskisinden daha fazlasına sahibim. Kaybolan yorumları aramak için saatler harcamama gerek kalmadan, fotoğraflarımı arşivleme olanağı buluyorum.

 • Necmettin Fırat
  Psikolog

  Her zaman Instagram hesabımda daha fazla dikkat çekmek istedim. Birçok şey denedim ama hiçbir işe yaramadı. Sonra başkalarının fotoğraflarından yorumları indirmeme izin veren hizmetinizi buldum. Artık fotoğraflarım çok daha fazla beğeni, yorum ve paylaşım alıyor. Hizmetiniz harika çalışıyor. Artık istediğim tüm fotoğrafları ve yorumları rahatlıkla indirebiliyorum.

 • Yağız Demir
  Öğretmen

  Instagram’da fotoğraf indirme özelliğinin olmaması beni çok üzdü. Ancak tüm Instagram fotoğraf yorumlarımı indirmeme izin veren Instagram fotoğraf indir hizmetinizle, hesabım üzerinde birçok şey değişti. Bu hizmet sayesinde yorumlarımı ve fotoğrafları indirerek, arşivleme yapabiliyor ve tekrar paylaşıma sokarak, beğeni ve yorum almayı hedefliyorum.

 • Dilara Ayaydın
  Öğrenci

  Takipçilerimin ne düşündüğünü ve ne hakkında konuştuğunu bilmek çok önemliydi. Ancak Instagram’da story indirme işlemini yapmayı bilmiyordum. Sitenizde bulduğum hizmet sayesinde artık bir iki hareketle hikayeleri indirebiliyor ve arşivleyerek daha sonra kullanma şansı buluyorum. Etkileşimimim çok daha fazla artmaya ve takipçilerimin sayısı da yükselmeye başladı.

 • Tercan Arsoy
  Öğrenci

  Instagram hikayelerimi sildiğimde yorumlarını kaybetmek istemediğimi fark ettim. Bu yüzden Instagram story indir hizmetinizi kullanmaya başladım. Artık birkaç tıklama hareketiyle istediğim hikayeyi indirebiliyor ve yorumlarımı da kaybetmiyorum. Kaliteli ve profesyonel bir hizmet aldım. Artık yorumlarımın ve beğenilerim kaybolmasından endişe etmiyorum.

 • Filiz Sevsevil
  Psikolog

  Instagram hikaye yorumlarımı tek tek manuel olarak toplamak için saatlerimi veriyordum. Şimdi hepsini birkaç tıklamayla alabiliyorum. Sitenizde gördüğüm Instagram story indir hizmetiyle birlikte, her şey değişti. Artık istediğim hikayeyi indirebiliyor ve arşivleyebiliyorum. Artık bu hizmetle her şey birkaç tık ötede.

 • Çisil Çetin
  Öğretmen

  En sevdiğim hikayeleri manuel olarak ekran görüntüsü alır ve kaydederdim. Ancak herhangi bir şekilde arşivleme imkanım yoktu. Ancak sitenizi araştırdığımda Instagram story indir işlemini dakikalar içinde gerçekleştirerek, en sevdiğim hikayeleri indirebiliyor ve arşivliyorum. Paylaşımlarım da artık daha fazla beğeni alıyor.

 • Zeliha Akyıldız
  Genel Müdür

  Instagram’da hikayeleri indirmek için bir çözüm arıyordum. Yaptığım araştırma sonrasında hizmetinizle tanıştım. Instagram story indir işlemiyle gerçekten profesyonel bir iş başarmışsınız. Artık istediğim hikayeyi indirebiliyor, arşivleyebiliyorum. Üstüne üstlük eskisinden daha fazla yorum ve beğeni alıyorum. Kaliteli ve profesyonel hizmetinizden dolayı, sizi kutluyorum.

 • Sezgin Akçay
  Avukat

  Instagram hikayelerime yorum almak için saatler harcardım. Özellikle hiç sonuç alamadığımda, bu sinir bozucu olabiliyordu. Instagram’da story indir hizmetinizle tanışınca, istediğim tüm hikayeleri paylaşmaya ve indirerek arşivlemeye başladım. Çok kolay şekilde gerçekleştirdiğim işlem sayesinde, hikayeleri tekrar tekrar paylaşabiliyorum. Hizmetiniz oldukça kaliteli ve profesyonelce.

 • Hamiyet Eraslan
  Avukat

  Instagram yorumlarımı kaybetmekten hep korkmuşumdur. Ama şimdi sitenizden aldığım Instagram story indir hizmetiyle birlikte tüm Instagram hikaye yorumlarımı indirebiliyor ve yedekleyebiliyorum. Üstelik istediğim hikayeleri arşivlemek için de sadece birkaç tıklama işareti gerçekleştirerek indirme işlemini tamamlıyorum. Hepsi birkaç dakika içinde tamamlanıyor. Süper bir hizmet.

 • Nurullah Bilgin
  Öğrenci

  Instagram hikayelerime daha fazla yorum almak için uğraşıyordum. Ancak paylaştığım bir hikayeyi tekrar paylaşmak ya da başka bir hikayeyi indirmek çok zor ve uğraştırıcıydı. Sitenizdeki Instagram story indir hizmetiniz sayesinde, şimdi istediğin her hikayeyi indirebiliyor ve istediğim zaman tekrar paylaşıma sokabiliyorum.

 • Nurgül Altınbike
  Öğretmen

  Instagram’da hikayelerimi uzun zamandır indirmek istiyordum. Bunu yapamayacak olmak çok sinir bozucuydu. Sonra sitenizdeki Instagram story indir hizmetini buldum. Her şey bir anda çok değişti ve işimi kolaylaştırdı. Sadece birkaç tıklama hareketiyle, istediğim hikayeleri indirebiliyor ve haliyle yorum ve beğeni sayılarımı da artırıyorum.

 • Yüksel Şafak
  Doktor

  Hikaye yorumlarını manuel olarak toplamaktan ve Instagram’da zaman kaybetmekten bıkmıştım. Birçok araç denedim ama hepsi saçmalıktı. Sonra sitenizi keşfettim ve Instagram story indir işlemini gerçekleştirdim. Artık istediğim hikayeleri indiriyor ve arşivime katabiliyorum. Üstelik çok kaliteli ve profesyonel çalışıyorsunuz. Sorularıma en iyi cevapları veren canlı desteğinizde mükemmel çalışıyor.

Instagram Story İndir Nasıl Yapılır?

Uygulaması için Ücretsiz ve Şifresiz Instagram Story İndir mevcuttur. Platformu için öncelikle Instagram Story İndir Aracımızı Bedava Kullanarak Bizi Test Edin. Hemen şimdi istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak Anasayfa'da bulunan Ücretsiz Araçlar bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Instagram Story İndir bölümüne tıklayın.
 • Burada sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak Girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra Son olarak karşınıza çıkacak olan basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
HAZIR!
gorsel
 
 

Instagram Story İndirmeinstagram story indir

İnstagram Story indirme işlemlerini, ücretsiz ve çevrim içi yapabilirsiniz. Bilgisayar ve telefon üzerinden kolay ve güvenli şekilde indirme işlemleri yapılabilir. İstediğiniz sayfalardan hikayeleri kolay ve süper hızda indirebilirsiniz. Ücretsiz araçlar kataloğumuzda bulunan opsiyonlar ile İnstagram platformunda bulunan Story, IGTV, Reels, video ve fotoğraflarını programsız ve online indirebilirsiniz.

İnstagram story indirme aracına tüm platformlardan erişebilir ve tüm mobil telefonlardan sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Hikaye indirme işlemlerinizi;

 • Hd kalitesinde ve orijinal formatı değişmeden kalitesi şekilde indirebilirsiniz.
 • Bilgisayar ve akıllı telefonlar ile uyumlu ve sorunsuz indirme işlemi gerçekleştirilir.
 • Google, Opera, Safari ve Mı gibi tüm tarayıcılardan sistemimize erişim sağlayabilir ve sorunsuz şekilde indirebilirsiniz.
 • Adorid cihazlar ve IOS cihazlardan sorunsuz ve uyumlu şekilde indirme, dönüştürme işlemleri yapılır.
 • Sistemi ve aracı 7/24 kullanabilirsiniz.
 • İşlem esnasında veya sonrasında bildirim gitmez ve işlemi yaptığınız sayfaya bilgilendirme yapılmaz.

Bilgisayar ve mobil cihazınızda istediğiniz dosyayı seçerek hemen kaydedebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece URL bağlantı kodunu kopyalamak ve indirme aracında bulunan link alanına yapıştırmaktır. Ardından tek tıkla indirmenin konforunu ve hızını yaşayabilirsiniz.

Instagram Story Download

İnstagram story video indirme aracı üzerinden tekli ve çoklu indirme işlemlerini ücretsiz şekilde yapabilirsiniz. Üyelikler ücretsiz ve araçlar ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Türkiye’nin en geniş kapsamlı ücretsiz araçlar menüsüne sahip olan sistemimiz, zararlı yazılımlar ve spam barındırmaz ve ekstra güvenlik yazılımlarıyla korunmaktadır.

İnstagram sistemi üzerinden toplu indirme yapmak veya hikayeler arasında seçim yaparak indirme işlemini tamamlamak için aşağıdaki yöntemi uygulayabilirsiniz;

 • İnstagram platformundan Story indirmek istediğiniz profilin; kullanıcı adını tam şekilde ücretsiz indirme aracımıza ekleyiniz.
 • Ardından ‘’İndir’’ sekmesine tıklayınız.
 • Robot doğrulama ekranını onaylayın ve devam edin.
 • Ekranda listelenen hikayelerin tamamını görebilir ve indirmek istediğiniz hikayeyi bu alandan seçebilirsiniz.
 • Belirledikten sonra İndir sekmesine tıklayarak hemen işlemi sağlayabilirsiniz.

İnstagram hikaye indirme ve video indirme işlemlerini ister kullanıcı adı girerek profile bağlanma yöntemiyle ve isterseniz sadece url linki girerek yapabilirsiniz. Toplu indirme işlemleri için görüntülenen hikayelerden istediğinizi seçebilirsiniz. İster telefona ister tablet ve bilgisayarlara ve istediğiniz dosyaya anında indirme işlemleri yapılmaktadır.

instagram story indir pcInstagram Story Viewers

İnstagram hikaye indirme işlemleriniz için ücretsiz aracı kullanabilir ve dilediğiniz videoları dönüştürebilirsiniz. Hikaye indirme, Reels video indirme, IG yayını indirme ve canlı yayın indirme özellikleriyle İnstagram platformunda yayınlanan tüm özelliklerdeki videoları cihazınıza arşiv edebilirsiniz.

İnstagram video indirme opsiyonunu;

 • Gizli olmayan sayfalardan indirebilirsiniz.
 • Gizlilik ayarları olan ve herkese açık olmayan gönderiler indirilmemektedir.
 • HD görüntü kalitesinde ve dosyaların boyutları bozulmadan işlem yapabilirsiniz.
 • Sınırsız sayıda indirme işlemine olanak sağlanır.
 • Ücretsiz araçta yapılan işlemler, karşı tarafın anlamayacağı şekilde ve bilgilendirme gönderilmeden sağlanır.
 • Sistemimiz yayınlanan içeriklerin telif haklarından ve kullanıcıların indirme işlemlerinden mesul değildir.
 • İnstagram story indirme işlemlerinde tekli veya toplu indirme seçenekleri bulunmaktadır.

İstediğiniz profilin tüm hikayeler menüsüne araç üzerinden erişebilir ve istediğiniz tüm Story seçeneklerini tek tıkla indirebilirsiniz. Zararlı yazılımlardan korunan ve teknik alt yapısı ile Türkiye’nin en güvenilir sistemi olan platformumuzda, üyeliğe veya herhangi bir ücret ödemesine gerek olmadan işlem yapabilirsiniz.

Akıllı telefonlardan ve PC sistemlerinden sorunsuz bağlantı ve tüm tarayıcılardan anında giriş ve konforlu kullanım seçenekleri ile istediğiniz büyüklükte ve sayıda indirme işlemleri yapabilirsiniz. Spam ve virüs barındırmayan ücretsiz araçlarımız ile en iyi galerileri oluşturabilir, çevrim dışı izleme ve dinleme konforunu ücretsiz olarak yaşayabilirsiniz.

Instagram Story Hile

İnstagram video indirme uygulaması ile kendi sayfalarınızda en iyi videoları ve görselleri paylaşabilirsiniz. Üstelik orijinal dosya boyutunda ve kalitesinde herhangi bir değişiklik olmadan işlem yapabilirsiniz. İndirme işlemleri esnasında şifre belirtmenize gerek yoktur. 

Story hile uygulamasını;

 • Hesap bilgileri ve hesap şifresi olmadan yapabilirsiniz.
 • Kişisel bilgiler belirtmeye veya sistem üzerinden kayıt oluşturmaya gerek yoktur.
 • Tek tıkla indirme ve kalite seçim olanağını kullanabilirsiniz.
 • Ücretsiz şekilde ve sayı kısıtlaması olmaksızın indirme ve format dönüştürme işlemlerini yapabilirsiniz.
 • Bağlantı linki ile işlem yapabilirsiniz.
 • İşlem sonrasında tarayıcıdan çıkış yapmanız halinde verileriniz otomatik olarak silinecektir.

Güvenilir hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren sistemimizde verileriniz saklanmaz ve indirme işlemlerinizin takibi yapılmaz. Self servis niteliğinde ücretsiz araçlarımızı kullanabilir ve istediğiniz sayıda sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz. Üstelik günün 24 saati ve yılın 365 günü çevrim içi sistem özelliklerinden sınırsızca yararlanabilirsiniz.

Story indirme işlemlerini program indirmeden, mobil aplikasyon yüklemeden veya sisteme senkronize bir yazılıma, donanıma ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. İşlem güvenliğiniz, nitelikli hizmet politikalarımızda sağlanmaktadır.

Instagram Story Hileleriinstagram story indir online

Sosyal medya sistemlerinde hikayeleri izleme ve kaydetme, farklı platformlarda yayınlama amaçlarıyla kullanılan indirme araçlarını, yalnızca güvenilir sistemlerde kullanmayı tercih ediniz. Cihaz güvenliği, bilgisayar güvenliği ve hesap güvenliğinizin sürdürülmesi için kaynağı belli olmayan sitelerden, uygulamalardan işlem yapmamanız önerilir.

İnstagram story indirme ios cihazlar ve Android cihazlar ile kullanılabilir. Sistemimiz mobil optimize seçenekler ve tüm web programları ile %100 uyumlu çalışma protokollerine göre dizayn edilmiştir. Yapacağınız her işlemde, karşı tarafa bilgilendirme yapılmadan ve veri tabanına kaydedilmeden güvenli şekilde işlem sağlayabilirsiniz.

Story downloader kullanımlarında;

 • IP adresiniz sistemde kaydedilmez.
 • İndirdiğiniz fotoğraflar ve videolar kaydedilmez, depolanmaz.
 • İşlem aşamalarınız, bilgisayarınıza kaydedilen dosyalar saklanmaz.
 • Veri tabanımızda depolanma yapılmaz ve her işlem sonrasında bilgiler silinir.
 • Kişisel bilgilerinize gerek olmadan kullanabilirsiniz.
 • İnstagram profil şifresi veya kullanıcı bilgilerine gerek olmadan işlem yapabilirsiniz.

Kullanıcı dostu web sistemimiz ve mobil sayfa tasarımımız ile tüm platformlardan direkt olarak giriş yapabilirsiniz. Ücretsiz araçlar menüsünü inceleyerek, sizler için sunduğumuz bedava programları sınırsız şekilde kullanabilirsiniz. Harika bir sosyal medya sayfası oluşturmak, birbirinden güzel görseller ve içerikler yayınlamak için ihtiyacınız olan tüm araçlar ve donanımlara platformumuz üzerinden kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Instagram Story Gizlice Bakma

instagram hikaye indirİnstagram Story gizlice bakma işlemleri için sayfaya giriş yapmadan web aracımız üzerinden hikaye görüntüleme yapabilirsiniz. Story görüntülemek istediğiniz profilin kullanıcı adını link olarak araca girin ve tüm hikayelerin listesini görün. Bu kısımdan direkt olarak bilgisayar ya da mobil cihazınıza indirme işlemi yapabilirsiniz.

Story kaydetme, video indirme ve fotoğraf görüntüleme işlemleriniz için ücretsiz araçlar menüsünü tekli ya da çoklu formatta kullanabilirsiniz. Toplu indirme işlemlerinde kullanıcı profil linkini ve tekli indirme işlemleri için ilgili görselin linkini, araca girmeniz yeterlidir. Tüm işlemler için blog sayfamızdan, SSS sayfasından ve müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Instagram Story Görüntüleme Hilesi

İnstagram Story görüntüleme hilesi programları, genellikle zararlı yazılımlardan oluşmaktadır. Apk ve uygulamalar üzerinden gizli profillerin hikayeleri izlenmemektedir. İnstagram güvenlik yazılımları ve algoritmik özellikleri nedeniyle gizli hesaplardaki video, görsel ve videoların gizli şekilde bakılmasını ve kaydedilmesini önler.

Ancak açık hesaplar üzerinden Story izleme ve kaydetme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Story, Reels ve canlı yayın sonrası kaydedilen videolarda bilgisayara veya mobile kaydetme ve çevrim dışı izleme seçenekleri bulunuyor. İndirme işlemlerinin sorunsuz şekilde yapılması için profilin herkese açık olması ve paylaşılan gönderinin kısıtlamasız bir gönderi olması gereklidir.

Hile programlar ve virüslü yazılımlardan uzak durmanız önerilir. Telefon ve PC sistem güvenliğiniz ile hesap güvenliğinizin sağlanması için sadece güvenilir kaynaklarla işlem yapmanız önerilmektedir. Sistemimizde bulunan tüm ücretsiz araçlar ve ücretli paket programları, güvenliği artırılmış yazılım teknolojileri ile desteklenmektedir. Zararsız işlemler ile güvenliğiniz sağlanarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.

Instagram Story Video İndirmeinstagram ücretsiz story indir

İnstagram stroy video indirme butonlarını kullanarak 7/24 indirme ve çevrim içi ücretsiz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Sosyal medya platformlarının tamamından fotoğraf ve video indirme işlemlerini yapabilir, format dönüştürme ve yeniden yayınlama işlemlerinizi profesyonel yazılımlar aracılığıyla sağlayabilirsiniz.

İnstagram story indirme android cihazlarla uyumlu şekilde kullanılmaktadır. Google tarayıcılar üzerinden veya Apple telefonlarda Safari üzerinden giriş yapabilir ve anında açılan indirme aracı üzerinden tüm kayıtlarınızı programsız şekilde uygulayabilirsiniz.

İnstagram story video, Reels video, akış video gönderileri ve IGTV videolarını tek tıkla ve boyut sınırlandırması olmadan indirebilirsiniz. PC üzerinden işlem yapmak için;

 • Menüde yer alan ücretsiz downloader sayfasını açınız.
 • Bir başka sayfadan İnstagram’ı açın ve story indirmek istediğiniz profile gidin.
 • İndirmek istediğiniz story’i seçin ve sağ tıklayın.
 • Bağlantıyı kopyala sekmesine tıklayın.
 • Ücretsiz indirme aracına gelin ve bağlantıyı URL alanına yapıştırın.
 • Oynat/ İndir sekmesine tıklayın ve işlemi tamamlayın.

Aynı işlemi indirmek istediğiniz tüm story ve diğer videolar için uygulayabilirsiniz. Akıllı telefonlardan aynı şekilde bağlantı kopyala ve bağlantı yapıştır sekmelerini kullanarak ücretsiz indirme aracını fonksiyonel şekilde kullanabilirsiniz.

Instagram Hikaye İndir

İnstagram hikaye indir programını, sisteminize kurulum etmeden kullanabilirsiniz. yazılım ve donanım desteğini çevrim içi çözümlerle sunuyor ve herhangi bir ücret talep etmeden fotoğraf- video indirme işlemlerini profesyonel yazılımlarla sunuyoruz.

Sistemimiz;

 • Bilgileriniz kaydedilmeden ve şifrenize ihtiyaç duymadan kaydetme opsiyonu sunar.
 • İşletim sistemi ve platform farkı olmadan HD kalitesinde indirme sağlayabilirsiniz.
 • Zararlı içerik, yazılım, spam ve virüs etkisi bulunmaz ve güvenlik duvarları güçlendirilmiştir.
 • Gizlilik koşullarında uyulmakta ve indirme işlemlerinin kaydedilmemekte ve takibi yapılmamaktadır.

Süper hızda indirme, format dönüştürme ve sınırsız kullanım avantajları ile dilediğiniz her an çevrimiçi ücretsiz araçlarımızı kullanabilirsiniz. Sosyal medya sayfalarınız için profesyonel destek ve fenomen paketlerini kullanarak yılın fenomeni olabilir ve sayfanızı yükseltmeye başlamak için takip, beğeni ve izlenme seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Android Hikaye İndirinstagram story indir ios

Android hikaye indirme işlemlerinde sadece link kopyalama yöntemini kullanarak işlem sağlayabilirsiniz. Uygulama ve programa gerek olmadan, şifresiz ve süper hızlı indirme modülleriyle Andorid cihazlarda video, hikaye ve resim indirme araçlarını kullanabilirsiniz.

Android telefonlardan video kaydetme ve indirme işlemi için aşağıdaki adımları uygulayınız;

 • İlk adım olarak indireceğiniz story’i açın.
 • Üst kısımda bulunan 3 nokta simgesine tıklayın.
 • Copy to url simgesine tıklayın
 • Ücretsiz indirme aracımızı açın
 • URL kısmında kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın.
 • İndir butonuna tıklayın.

İndirme işleminde Android cihazlar için kaydetme alanı sorulur. Galeri veya dosya seçimi yaparak tüm videolarınızı hızlı şekilde indirip çevrim dışı kullanabilirsiniz.

IOS Hikaye İndir

IOS hikaye indirme işlemlerinde, ücretsiz indirme aracını sorunsuz şekilde ve çevrim içi kullanabilirsiniz. Apple telefon ve tabletlerde, yalnızca herkese açık olan gönderileri ve herkese açık sayfalardaki hikayeleri kaydedebilirsiniz.

İşlemlerde indirme yaptığınız profile bildirim gönderilmez ve işlem hakkında anlaşılmayacak şekilde yazılım kullanılır. Sistem üzerinde de IP, lokasyon, işlem ve indirilen dosya türüne dair hiçbir bilgi depolanmadığı için güvenli şekilde tüm opsiyonlardan faydalanabilirsiniz.   

İnstagram Story İndirme Hakkında Merak Edilenlerinstagram story indir android

İnstagram Story indirme hakkında merak edilenler ve işlem yönergelerini makalemizden inceleyebilirsiniz. Pc girişleri ve mobil girişler ile hikaye indirme nasıl yapılır, tek seferde kaç işlem yapılır gibi tüm konular hakkında detaylı bilgilere online kategorimizden ulaşabilirsiniz. Profesyonel İnstagram çözümleri ve geliştirme paketleri için 7/24 canlı destek birimimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

İnstagram Story İndirmek Kaliteyi Düşürür Mü?

İnstagram story indirmek kaliteyi düşürmez, değiştirmez. HD kalitesinde tüm indirme işlemlerinizi sorunsuz şekilde yapabilirsiniz. İndirilen dosyaların boyutları, çözünürlükleri ve nitelikleri değiştirilmeden işlem yapabilirsiniz.

IOS indirme, Android indirme ve PC üzerinden Story indirme işlemlerinde kaliteyi düşürmeden online işlem yapabilirsiniz.

İnstagram Hikâye İndirince Bildirim Gider Mi?

İnstagram hikaye indirince bildirim gönderilmez. Yaptığınız işlemlerde kullanıcılara, sayfalara ya da indirme yaptığınız platforma bildirim gitmez. Sistem üzerinden sadece url kodu ile sistemin anlamayacağı şekilde işlem yapabilirsiniz. 

Telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden sorunsuz, anlaşılmadan ve veri tabanında işlem bilgileriniz depolanmadan konforlu biçimde yararlanım sağlayabilirsiniz.

İnstagram'da Öne Çıkarılan Hikayeleri İndirebilir Miyim?instagram story video indir

İnstagram’da öne çıkarılan hikayeleri indirebilirsiniz. Ancak bu hikayelerin gizli profillerde olmaması gereklidir. Herkese açık hesaplardan indirme işlemi yapılmaktadır. Öne çıkarılan story’i indirmek için;

 • Öncelikle profile giriş yapın
 • İndirmek istediğiniz hikayeyi bulun
 • Alt sağ kısımda bulunan 3 nokta simgesine tıklayın.
 • Bağlantıyı kopyala deyin.
 • Ücretsiz video downloader aracını açın
 • Paste URL kısmına bağlantıyı ekleyin.
 • İndir simgesine tıklayın.

İster mobil girişleriniz ister PC girişleriniz ile sorunsuz şekilde Story, Reels ve IG videolarını kaydedebilir ve çevrim içi ücretsiz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

İnstagram Story İndirme İçin Ücret Talep Ediyor Musunuz? 

İnstagram Story indirme için ücret talep etmiyoruz. Ücretsiz araçlar, sunduğumuz bedava programlar ile sağlanmaktadır. Sistemimize ücretsiz şekilde kayıt olabilir veya üye olmadan tüm işlemlerinizi güvenli şekilde yapabilirsiniz.

İnstagram fotoğraf indirme, video indirme ve video dönüştürme işlemlerini ücretsiz yapabilir ve sayı- boyut- süre kısıtlaması olmaksızın istediğiniz tüm içerikleri online indirebilirsiniz. Programsız, uygulamasız, HD kalitesinde bedava video downloader ile en iyi gönderileri çevrim dışı izleme avantajında yararlanabilirsiniz.

Instagram Hikayelerini Nasıl İndirebilirim?

İnstagram hikayelerini indirmek için yukarıda belirttiğimiz işlem adımlarını uygulayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece ücretsiz indirme aracını açmak ve indirmek istediğiniz gönderinin url adresini alarak araca işlemektir. 

Mobil indirme ve bilgisayardan indirme opsiyonlarını kullanarak, istediğiniz boyutlarda ve yüksek çözünürlükte fotoğrafları, en güzel hikaye ve videoları indirebilirsiniz.

İndirdiğim Instagram Hikayesinin Kaydını Tutuyor Musunuz?instagram story downloader

İndirdiğiniz İnstagram hikayesinin kaydı tutulmaz. Görseller, yayınlar ve videoların takibi yapılmaz. Hangi IP adresinden giriş yapını ve hangi IP adresinden indirme işlemi yaptınız gibi bilgiler, kesinlikte sistemde depolanmaz.

İşlem sonrasında tarayıcıdan çıkış yaptığınız anda tüm veriler ve işlem geçmişi otomatik olarak silinir. Herhangi bir ardıl işlem yapmanız gerek olmadan ve bilgi güvenliğiniz sağlanarak indirme aracından konforlu biçimde yararlanabilirsiniz.

Video dönüştürme, Reels kaydetme ve fotoğraf indirme işlemlerinde de herhangi bir kayıt yapılmaz, içerikler depolanmaz ve doğrudan silinir. Güvenli şekilde ve gönül rahatlığıyla işlem yapabilirsiniz.

Instagram Story İndirme İçin Şifre Gerekli Mi?

İnstagram Story indirme için şifre gerekli değildir. Profil şifresi, e-mail şifresi ya da bilgileriniz istenmemektedir. Ayrıca sistem üzerinden profilinize giriş yapmanıza gerek yoktur. Sadece indirilecek içeriğin URL adresini araca eklemeniz yeterlidir.

Story İndirme Sisteminiz Güvenilir mi?

İnstagram Story indirme sistemimiz oldukça güvenli ve sorunsuzdur. Günün her saati etkin ve uyumlu çalışma sağlar. Virüs, spam ve zararlı içeriklere karşı daima korunmaktadır. Hesap, sistem ve cihaz güvenliğinize zarar vermeden işle sunar.

Size Nasıl Güveneceğim?

İnstagram Story indirme işlemlerinde ve tüm sosyal medya araçlarında güvenilir hizmet anlayışımız ve tam donanımlı platformumuz ile hizmet sunuyoruz. Sektörel deneyim ve profesyonel servislerimizle Türkiye’nin lider platformu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.   

Android Telefonlarla Nasıl Instagram Hikaye İndirebilirim?

Mobil cihazlardan tüm indirme işlemleriniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Android telefonlarla nasıl İnstagram hikaye indirebilirim konusunda, ücretsiz araçlarımıza tüm Android telefonlardan giriş yapabileceğinizden bahsedebiliriz.

Android uyumlu akıllı telefonlar ve tablet cihazlardan Story indirme işlemlerini yapmak için, mobil uygulamaya gerek yoktur. Programsız ve çevrim içi destek ile anında indirme aracını kullanabilirsiniz. İster tek tek hikaye indirme ve isterseniz toplu indirme işlemi yapabilirsiniz.

Android İnstagram Story toplu indirme işlemi için;

 • İnstagram üzerinden hikaye indirmek istediğiniz profil sayfasını açın.
 • Profilin URL’sini kopyala butonuna tıklayın
 • Bağlantıyı kopyalayın.
 • Mobil tarayıcınızdan ücretsiz Story indirme aracını açın.
 • URL satırına profilin bağlantı adresini ekleyin
 • Robot doğrulama kodunu girin ve tamam seçeneğine basın.
 • Alt kısımda görüntülenen hikayelerden indirmek istedikleriniz işaretleyerek seçin.
 • İndir simgesine dokunun ve işlemi başlatın.

Android İnstagram hikaye indirme işlemlerini tekli olarak da uygulayabilirsiniz. İstediğiniz Story indirme işlemi içinse;

 • İnsirmek istediğiniz hikayeye girin veya öne çıkarılan hikayelere giriş yapın.
 • İndireceğiniz gönderiyi bulun ve altta yer alan 3 nokta simgesine tıklayın.
 • Açılan seçeneklerden bağlantıyı kopyala satırına tıklayın, bağlantıyı kopyalayın.
 • Downloader aracını açın ve adres satırına bağlantıyı yapıştırın.
 • İndir sekmesi ile işlemi hemen başlatın.

İnstagram Story indirme işlemlerini ücretsiz ve çevrim içi olarak istediğiniz her an sağlayabilirsiniz. hd kalitesinde ve sınırsız indirme seçeneğiyle kullanabilirsiniz.

Windows Üzerinden Nasıl Story İndirilir?instagram sesli hikaye indirme

Windows üzerinden nasıl Story indirilir, bilgisayara hikaye kayıt edilir mi? Tüm işletim sistemleri tarafından desteklenen platformumuzda Windows bilgisayarlardan hikaye indirme ve dönüştürme işlemlerini programsız yapabilirsiniz.

Windows işletim sistemine sahip PC’lerden hikaye indirmek için;

 • Öncelikle Google Chrome üzerinden İnstagram platformunu açın.
 • İndirmek istediğiniz hikayeyi açın. Toplu indirme yapacaksanız, profilin linkini kopyalayın.
 • Diğer bir sayfadan Instagram Story İndirme aracını açın ve bağlantı adresi kısmına, kopyaladığınız URL’yi yapıştırın.
 • Tek hikaye ise indir sekmesine tıklayın.
 • Toplu indirme işlemi yapacaksanız girdiğiniz adresten sonra alt kısımda listelenen hikayelerden istediklerinizi seçin.
 • İndir sekmesine tıklayın ve bilgisayarınızda kaydedilecek dosyayı seçin.

Sınırsız, sorunsuz ve şifresiz işlem seçenekleriyle güvenilir şekilde story indirme aracını kullanabilirsiniz. MP3 ve Mp4 dönüştürme araçlarını da ücretsiz olarak kullanabilir ve sistemdeki tüm ücretsiz servislerimizden güvenli şekilde yararlanabilirsiniz.

Iphone Telefonlarda Instagram Story İndirmek Mümkün Mü?

Ipone telefonlarda İnstagram Story indirmek mümkün mü konusunda, tüm akıllı cihazlarla işlem yapabileceğinizi belirtmeliyiz. Ancak Apple telefonlarda indirilen videoların kaydedilmesi için Drpobox uygulamasına ihtiyacınız olabilir. Telefon hafızasında yeterli depolama alanı var ise sorunsuz şekilde toplu Story indirme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ipad ve Iphone cihazlardan story indirme işlemlerini;

 • Bağlantı linkini araca yapıştırarak hızlı şekilde yapabilirsiniz.
 • Tekli ve çoklu indirme seçenekleri mevcuttur
 • Ücretsiz, çevrim içi ve HD kalitesinde indirme yapabilirsiniz.
 • Reels, canlı yayın videoları, IGTV ve Story videolarının tamamını indirebilirsiniz.
 • İşlemler esnasında ve sonrasında bilgilerinin kaydedilmez, saklanmaz
 • İşlemler esnasında veya sonrasında karşı tarafa bildirim gönderilmez ve gizlilik koşulları altında işlemleri yapabilirsiniz.
 • Dosya boyutlarında ve sayılarında sınırlandırma bulunmuyor.

İstediğiniz sayıda indirme işlemi yapabilir ve istediğiniz sürece sistemimiz kullanabilirsiniz. Günün her anı Story indirme ve kaydetme araçlarını IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlardan ve Mac Os bilgisayarlardan sorunsuz ve ücretsiz şekilde sağlayabilirsiniz.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu