0

Facebook Video İndir

Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Hizmetimiz indirme işlemi sonucunda herhangi bir logo olmasını sağlamaz. Yani videolarınızın bir yerden indirildiği belli olmaz. Yüksek kalitede olan bu videoları istediğiniz yerde orijinal bir hava ile paylaşmanız mümkün olacaktır.

Facebook video indir hizmetimiz için ilk olarak indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalamanız gerekir. Daha sonra link için ayrılmış alana kopyaladığınız linki yapıştırmalısınız. İndirme işleminizi başlatmanız ile birkaç saniye içerisinde videonuz inmiş olacaktır. 

Facebook video indir hizmetimiz için ilk olarak indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalamanız gerekir. Daha sonra link için ayrılmış alana kopyaladığınız linki yapıştırmalısınız. İndirme işleminizi başlatmanız ile birkaç saniye içerisinde videonuz inmiş olacaktır. 

Gizli hesaplarının videolarının indirilmesi mümkün olmayacaktır. Siz bu kişileri takip etseniz dahi firmamız video indirme işlemi için hesaba ulaşım sağlayamaz. Bu da indirilecek videoya ulaşılamaması anlamına gelir.

Firma web sitemiz mobil cihazlar ile %100 uyumlu çalıştığı için mobil cihaz üzerinden indirme işlemi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Bunun için mobil cihazınızın internet tarayıcısı ile sitemize girmeniz ve hizmetimizi kullanmanız yeterlidir.

Sizlere sunmuş olduğumuz video indirici hizmetimiz tamamen ücretsiz olacak şekilde sunulur. Böylece hiçbir ücret ödemek zorunda kalmadan yüksek kalitede videolar indirme şansını yakalarsınız. 

İndirmiş olduğunuz hiçbir video web sitemizde ya da firmamızın server hesaplarında saklanmaz. Hizmetimiz yalnızca indirme işlemine aracılık sağlamaktır. Web sitemize değil, kendi cihazınıza indirme işlemi gerçekleştirirsiniz.

Canlı olan bir videonun o an indirilmesi mümkün olmayacaktır. Ancak canlı yayın bittikten sonra Facebook kendi içerisinde bu videoyu depolar. Siz de Facebook içerisinde bulunan bu canlı videoyu web sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Gün içerisinde indirilecek olan video sayısı için herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Bir indirme işleminiz tamamlandıktan hemen sonra bir sonraki videonuzu indirmeye başlayabilirsiniz. Sınırsız indirme hakkınız bulunuyor.

Dünya çapında en popüler ve kaliteli dosya türü olan mp4 dosya türünde indirme işlemlerinizin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. İndirdiğiniz videonuzu mp4 olarak istediğiniz alanda kullanmanız mümkün olacaktır.

Video indirme aracımız ile indirmiş olduğunuz video, cihazınızın içerisinde bulunan indirilenler bölümünde yer alır. Eğer indirilen dosyalarınızın farklı bir alana indirilmesi için değişiklik yaptıysanız bu sefer de videolarınız belirtmiş olduğunuz alana inecektir.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Yalın Berksoy
  Diyetisyen

  Pazarlama çalışmalarımda kullanmak için Facebook videosundan belirli bir yorum almam gerekiyordu. Bunu yapmanın kolay yolu yoktu. Aynı zamanda istediğim videoyu tekrar yayınlamak için, video indirme işlemi gerçekleştirmeliydim. Bunun için sitenizdeki Facebook video indir uygulamasını kullandım. Süper iş hizmet olmuş. Çok yararlı buldum.

 • İlknur Özden
  Psikolog

  Facebook videomun yüzden fazla yorum aldığını görünce şok oldum. Ama onları hiçbir yerde bulamadım. Onları aramak için saatler harcadım ama faydasızdı. Sonrasında sitenizde sunduğunuz Facebook video indir programını kullandım. Şimdi istediğim videoyu ve yorumları bir yerde toplayabiliyor ve dakikalar içinde kim ne yorum yapmış kontrol edebiliyorum.

 • Özge Tuğtaş
  Psikolog

  Videolarımı izleyerek ve yorumları okuyarak saatler geçiriyordum. Videolarımı ve yorumlarını tek bir yerde toplamak ise oldukça zordu. Sonrasında sitenizde keşfettiğim Facebook video indir programını kullanarak, istediğim videoyu ve yorumları indirerek, dakikalar içinde istediğim sonuçlara ulaşmayı başardım. Kaliteli bir hizmetiniz var. 

 • Çağlar Duru
  Influencer

  Telefonumda Facebook video yorumlarımı aramaz zorunda kalmaktan bıkmıştım. Bu yüzden hepsini tek bir yerde toplamama yardımcı olması için, sitenizden kullandığım Facebook video indir uygulamasını kullandım. Videolarımı ve yorumlarını tek bir yerde toplamak müthiş güzeldi. Bu uygulamayı uzun süre kullanacağımı söyleyebilirim.

 • Akın Apak
  Genel Müdür

  Ben bir pazarlamacıyım ve insanların videolarım hakkında neler söylediğini öğrenmek istedim. Ancak videolarımdaki her yorumu tek tek incelemek çok zaman alıyordu. Facebook video indirme programıyla, siteniz üzerinden yaptığım indirme işlemiyle, istediğim videoyu tekrar yayınlayabiliyor ve yorumları görerek, yeniden etkileşime geçebiliyorum.

 • İzel Şinasi
  Diyetisyen

  İnsanların videolarıma nasıl tepki verdiğini merak ettim ve bu yüzden yorumları Facebook sayfamdan indirdim. Videolarımı indirmek için, sitenizde sunduğunuz Facebook video indir uygulamasını kullandım. Sonuçlar çok iyiydi. Artık istediğim her videoyu birkaç tıklama işlemiyle indiriyor ve tepkilerin ne olduğunu kolaylıkla görebiliyorum.

 • Gürdal Bilir
  Diyetisyen

  Bu uygulamayı bulduğumda çok heyecanlandım. Çünkü videolarımın daha fazla beğeni ve paylaşım alacağını düşündüm. Bunun yanında sitenizde bulduğum video indir uygulamasıyla, istediğim her videoyu tekrar yayınlama olanağı buldum. Bu uygulamayla birlikte videolarım yeniden viral olmaya ve dolayısıyla yorum ve beğeni almaya devam ediyorum.

 • Sencar Onurcan
  Influencer

  Facebook videolarımı ve etkileşimlerini analiz etmek istedim. Ama bunu yapmanın kolay bir yolunu arıyordum. Önceki videolarımın beğenilerin görmek ve eski videolarımı indirerek tekrar yayınlamak için, sitenizde bulunan Facebook video indir uygulamasını kullandım. Sonuçlar gerçekten güzeldi. Artık istediğim her an eski ya da yeni videolarımı indirerek yayınlıyorum.

 • Cemile Özdil
  Doktor

  Facebook canlı videolarımı tekrar indirmenin bir yolunu arıyordum. Bunun için farklı programlar olduğunu bilmiyordum. Sitenizi bulduğumda, Facebook video indir uygulamasıyla, videolarımı rahatlıkla indirebiliyorum. Arşivlemek ve sonrasında paylaşmak istediğim videolar, artık elimin altında ve istediğim zaman paylaşarak, yorum ve beğenilerimin tadını çıkarıyorum.

 • Gülben Özaslan
  Influencer

  Videolarıma daha fazla yorum almanın bir yolunu arıyordum. Aynı zamanda yayınladığım videolarımı tekrar paylaşmak için de videolarımı indirmem gerekiyordu. Sonra sitenizdeki Facebook video indir programını keşfettim. Facebook canlı videolarımı istediğim zaman indirebiliyor ve arşivleyebiliyorum. İstediğim zaman tek paylaşmanın tadını yaşıyorum. Hizmetinizden çok memnun kaldım.

Facebook Video İndir Nasıl Yapılır?

Uygulaması için Ücretsiz ve Şifresiz Facebook Video İndir mevcuttur. Platformu için öncelikle Facebook Video İndir Aracımızı Bedava Kullanarak Bizi Test Edin. Hemen şimdi istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak Anasayfa'da bulunan Ücretsiz Araçlar bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Facebook Video İndir bölümüne tıklayın.
 • Burada sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak Girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra Son olarak karşınıza çıkacak olan basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.

facebook video indir pcFacebook Video İndirme Hakkında Merak Edilenlerfacebook ücretsiz video indir

Facebook video indirme hakkında merak edilenler ve uygulamaya gerek olmadan video indirme işlemlerini ve tüm detaylarını öğrenebilirsiniz. Hızlı ve kolay, konforlu ve güvenli sistemimiz üzerinden Facebook özellikleri ve tüm işlevlerine dair kullanım yöntemlerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Facebook Ücretsiz Video İndirme Aktif mi?

Facebook video indir program üzerinden kullanmak için sistemimizden birkaç kolay adımda işlem yapabilirsiniz. Ücretsiz şekilde video indirme işlemini yapabilir ve dilediğiniz tüm videoları sayfanıza paylaşabilirsiniz.

Facebook üzerinden herhangi bir uygulamaya gerek olmadan video indirmek için aşağıdaki adımları hemen uygulamaya başlayabilirsiniz;

 • Öncelikle Facebook sisteminde indireceğiniz videoyu seçin ve tıklayın.
 • Videoyu Oynat simgesini seçin ve başlatın.
 • Tam ekran ayarını seçin ve tarayıcıya giderek, linke ekleme yapın.
 • Bu kısımda ‘’www’’ kısmını silerek ‘’mbasic’’ yazmanız gereklidir.
 • Ardından açılan ekran ile izlediğiniz videoyu yeniden oynatın.
 • Ekranın sağ kısmında bulunan 3 nokta simgesine tıklayın ve ‘indir’’ butonuna basın.
 • PC’nizden videoyu nereye kaydedeceğinizi seçin ve işlemi onaylayın.

Facebook ücretsiz video indirme işlemi aktif şekilde çalışmaktadır. Sorunsuz, kolay ve herhangi bir yazılıma gerek olmadan anında işlem sağlayabilirsiniz. Sosyal medya işlemleri, beğeni ve takip aktivasyonları için dilediğiniz her an canlı destek departmanımız ile görüşme sağlayabilirsiniz.

facebook video indir hdFacebook Video Nasıl İndirilir?facebook özel video indir

Facebook video indir online sistem üzerinden uygulamalı şekilde de sağlanabilir. Programlı ya da programa gerek olmadan iki farklı yöntemi deneyerek, video indirme işlemini sağlayabilirsiniz.

Paylaştığınız videoları veya sayfanızda paylaşmak istediğiniz videoları bilgisayarınıza kaydedebilir ve istediğiniz tüm platformlarda paylaşabilirsiniz. Ya da şahane bir arşiv yapmak için indireceğiniz videoları, ücretsiz şekilde sisteminize kaydedebilirsiniz.

Uygulama üzerinden video indirmek için Facebook Video Downloader programını kullanabilirsiniz. İşlem için;

 • Facebook platformunda indirmek istediğiniz videoyu açın.
 • URL adresini sağ klik ile kopyalayın.
 • www.fddown.net adresini açın ve ilgili satıra video URL’sini yapıştırın.
 • Download butonuna tıklayın ve açılan seçeneklerden kalite kriterinizi belirleyin.
 • Dosyanın kaydedilmesi için bilgisayarından alan seçimi yapın ve tamam sekmesine tıklayın.

Facebook sisteminde istediğiniz tüm videoları bu tekniği kullanarak ve herhangi bir uygulama indirmeye gerek olmadan uygulayabilirsiniz. Yayınladığınız videoların binlerce kullanıcıya ulaşması ve beğeni sayılarının artarak etkileşim değerlerinizin yükselmesi için video izlenme ve beğeni satın alma işlemine hemen başlayabilirsiniz.

Facebook Android Video Nasıl İndirilir?

Facebook özel video indirme işlemlerini kolay ve ücretsiz şekilde yapabilirsiniz. Androd cihazlar üzerinden ve mobil sistemlerden bir uygulama kullanmaya gerek olmadan hızlı şekilde indirme yapabilirsiniz.

Andorid cihazınızda dosyalara eklenen videoyu daha sonra istediğiniz portalda paylaşabilir ve sorunsuz şekilde klasör olarak saklayabilirsiniz. Android video indirme işlemi için aşağıdaki yönergeleri uygulayabilirsiniz;

 • Android telefon veya tabletiniz için ücretsiz şekilde SnapTube uygulamasını edinin.
 • Uygulamanın kurulumunu yapın ve açın.
 • Mobil Facebook üzerinden indirmek istediğiniz videoya erişin ve sağ üstte bulunan 3 nokta simgesine tıklayın.
 • Ardından Copy Url simgesine tıklayın ve bağlantı linkini kopyalayın.
 • Ekranda açılan kart simgesine tıklayın ve indirmeyi hemen başlatın.

Andorid cihazlar üzerinden tüm Facebook videolarını bu yöntemi kullanarak indirebilirsiniz. 

facebook video indir mp3Facebook IOS Video Nasıl İndirilir?facebook video indir ios

Facebook video download hd görüntü kalitesi ve kalite seçimleriyle bilgisayar ve cep telefonlarına indirilebilir. IOS kullanıcıları için sunulan uygulamalar ile Facebook platformunda yer alan videoları indirmek oldukça kolaydır. Mobil cihaz üzerinden birkaç kolay adımı uygulayarak video indirme işlemini ücretsiz ve konforlu şekilde sağlayabilirsiniz.

IOS telefon ve tabletlerde Facebook video indirme işlemini şu şekilde yapabilirsiniz;

 • AppStore üzerinden ücretsiz uygulama seçeneğiyle MyMedia uygulamasını edinin.
 • Programı açın ve mobil Facebook sayfanıza gidin.
 • İndirmek istediğiniz videoyu bulun ve tıklayın.
 • Oynat sekmesine tıklayın ve ardından paylaşma simgesine dokunun.
 • Bağlantıyı Kopyala simgesine dokunun.
 • Kurulumu tamamlanmış olan MyMedia uygulamasını açın.
 • İlgili URL satırına, indireceğiniz videonun linkini ekleyin.
 • Kalite seçimini yapabilir ve isterseniz Hd seçeneğine tıklayabilirsiniz.
 • Ardından işlemi onayladığınızda video indirilmeye başlayacaktır.

İndirilen videoyu dilediğiniz zaman açıp izleyebilir ya da diğer sosyal medya platformlarında doğrudan paylaşabilirsiniz. Apple telefonlar ve tablet cihazlardan Facebook videosu indirmek istediğiniz her zaman bu yöntemleri kullanabilirsiniz.

facebook video indir onlinePC Üzerinden Facebook Video İndirebilir Miyim?facebook video indir ücretsiz

Facebook video indir ücretsiz uygulamalar ile bilgisayarınızda harika bir arşiv oluşturabilirsiniz. İstediğiniz Facebook videosunu indirebilir ve istediğiniz sayfalarda paylaşabilirsiniz.

PC üzerinden Facebook video indirme işlemini herhangi bir uygulamaya gerek olmadan yapabilirsiniz. İki farklı yöntemle indirme işlemi sağlanacaktır. Birinde direkt URL adresinde değişiklik yaparak online indirme işlemi sağlar diğerinde ise FBD sistemine giriş yaparak indirmeyi sağlayabilirsiniz.

Bilgisayara Facebook videosu indirmek için öncelikle ilk yöntemden bahsedelim;

 • İndireceğinizi videoyu açın ve oynat simgesine tıklayın.
 • Videonun devam etmesi halinde üstteki adres satırına tıklayın.
 • www ile başlayan adresin www kısmını silin ve mbasic yazın.
 • Ardından bilgisayarınızda indireceğiniz yeri seçin ve tamam sekmesine tıklayın
 • Tekrar ‘’Play’’ tuşuna bastığınızda video otomatik olarak indirilecektir.

PC üzerinden ücretsiz şekilde Facebook videosu indirmek için diğer bir yöntemi ise aşağıdaki gibi uygulayabilirsiniz;

 • İndirmek istediğiniz videoyu açın.
 • Bir sekmede ise Facebook Video Downloader sayfasını açın.
 • Videonun bağlantı adresini kopyalayın ve www.fbdown.net platformundaki URL adresin ekleyin.
 • İşlem başladığında indirme yeri, dosya alanı seçin ve onaylayın.

İstediğiniz her Facebook videosunu bu iki tekniği kullanarak herhangi bir uygulamaya gerek olmadan indirebilirsiniz. 

Facebook Video İndirici Ücretsiz Mi?

facebook video indir programsızFacebook video indirme apk üzerinden hızlı indirme ve çoklu indirme seçenekleri bulunuyor. Android telefonlar ve IOS telefonlar için hazırlanan video indirici apk’lar üzerinden hızlı ve sorunsuz indirme işlemleri sağlayabilirsiniz. Bu uygulamalarda;facebook story video indir

 • Uygulama içi video oynatıcı özelliği,
 • Çoklu indirme ve hızlı indirme
 • İndirilen videoları farklı platformlarda ve kullanıcılarla paylaşma,
 • HD video indirme özelliği

Gibi seçeneklerle güvenilir ve kaliteli programları deneyebilirsiniz. Sanal uygulama mağazaları üzerinden indirilme sayılarına ve kullanıcı yorumlarına göz atarak farklı programları deneyebilir ve sorunsuz şekilde indirme işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Film ve belgesel sayfaları, haber portalları, spor sayfaları veya bağımsız sayfalar üzerinden yayınlanan tüm videoları sorunsuz şekilde indirebilir ve indirdiğiniz tüm videoları dilediğiniz portallarda paylaşabilirsiniz. 

Ücretsiz uygulama seçenekleriyle hizmetten yararlanabilir veya kullandığınız işletim sistemine göre dilediğiniz her an program üzerinden video indirme seçeneklerini deneyebilirsiniz.

Siteniz Üzerinden İndirdiğim Facebook Videoları Takip Ediliyor Mu?

Facebook video downloader apk kullanarak video indiren kullanıcıların bilgileri korunur. Sistemimiz üzerinden yaptığınız tüm işlemler, kişisel verilerin korunması kapsamında ve gizlilik koşulları kapsamında hizmet veren sistemimiz sayesinde, diğer platformlar ile paylaşılmaz.

Kişisel bilgileriniz ve indirme işlemleriniz veriye dönüştürülmez. Sitemiz üzerinden indirdiğiniz Facebook videoları takip edilmemekte ve indirilen videolar sistem üzerinde kaydedilmemektedir. 

Türkiye’nin en güvenilir sosyal medya hizmetleri sistemi olarak; yılların verdiği deneyim, profesyonel hizmet anlayışı ve güvenilir sistem özellikleriyle faaliyet gösteriyoruz. Ancak farklı platformlar üzerinden yaptığınız veya yapacağınız işlemler için bilgi veremeyiz ve sistemlerin gizlilik koşulları hakkında bilgi sağlayamayız.

facebook video indir mp4Facebook Canlı Yayın Akışı Videolarını İndirebilir Miyim?facebook video indir

Facebook video download Chrome ve tüm tarayıcılar ile sorunsuz ve güvenilir şekilde çalışıyor. İster mobilden ister PC üzerinden giriş yapabilir ve Facebook videolarını güvenli şekilde kayıt edebilirsiniz.

Facebook canlı yayın akışı videoları, yayın bitene kadar indirilmemektedir. Canlı yayınlar ancak bittikten sonra video indirme işlemleriyle uygulamadan faydalanılabilir. Canlı yayın akışını izlemek için Facebook kullanıcısı olmanıza gerek yoktur. Herhangi bir platform üzerinden, canlı yayını direkt olarak izleyebilirsiniz.

Yayın sonunda platform üzerinden paylaşılan videonun url adresi üzerinden direkt şekilde video indirme programlarını kullanarak indirebilirsiniz. Sistemimizde yer alan Facebook Downloader seçeneğini kullanarak ücretsiz ve güvenli şekilde video indirme işlemini sağlayabilirsiniz.

Video İndirme Sisteminiz Güvenilir mi?

Video indirme sistemimiz oldukça güvenli ve konforludur. İşletim sistemleri ve mobil cihazlar ile sorunsuz ve güvenli şekilde çalışmaktadır. Bilgi güvenliğiniz sağlanarak video indirme işlemlerini yapabilir, sistemimizden alacağınız tüm hizmetlerde kişisel verileriniz korunarak işlem yapabilirsiniz.

Size nasıl güveneceğim?

Yılların verdiği tecrübe ve birlikte yol aldığımız binlerce mutlu müşteri ile sistemimizi daima geliştiriyoruz. Güvenilir hizmet anlayışı ve yenilikçi teknolojiler ile yazılım ve program kalitesine özen gösteriyor, alanında uzman bir kadro ile çalışıyoruz.

7/24 canlı destek iletişimi, garantili hizmetler, satış sonrası destek ve güvenli ödeme ağımız ile güven tazelemeye devam ediyoruz.

facebook video indirme programıHesabım Zarar Görür mü?facebook video indir android

Sistemimiz üzerinden yapacağınız hiçbir işlemde hesabınız zarar görmez. Facebook işlemleri ve tüm sosyal medya sayfaları için video izlenme alma, beğeni ve yorum alma, video indirme gibi işlemleriniz güvenli şekilde yapılır.

Kişisel verileriniz ve ödeme işlemleriniz gizli tutulur, platformun teknik kalitesi ile hesabınızda sorun yaşamadan tüm servislerden faydalanabilirsiniz.   

Mobilden Facebook Video İndirme Yapabilir Miyim?

İster IOS kullanıcısı olun ister Android kullanıcısı olun, tüm hizmetlerimizden sorunsuz şekilde faydalanabilirsiniz. Mobilden Facebook video indirme yapabilir miyim konusunda, tüm servislerimizin mobil alt yapı ile konfor sağladığından bahsedebiliriz.

Mobil cihazlardan Facebook video indirme işlemleri için 7/4 işlem sağlayabilirsiniz. Sorunsuz ve kaliteli alt yapı, teknik donanımlar ve güvenilir hizmet anlayışımız ile video indirme platformu olarak çözüm odaklı platform sunmaya devam ediyoruz.

Bilgisayar Üzerinden Facebook Video İndirme Yapılabilir Mi?

Bilgisayar üzerinden Facebook video indirme yapılabilir mi konusunda, yukarıda bahsettiğimiz işlem yönergelerini uygulayarak bilgisayarınıza indirme işlemini yapabileceğinizi belirttik. Windows, Mac ve Linux sistemler üzerinden Facebook video indirme işlemlerinizi ücretsiz ve uygulama kullanmaya gerek olmadan yapabilirsiniz.

Ek yöntem olarak platformumuz üzerinden güvenli şekilde işlem yapabileceğinizi belirtmemizde fayda vardır. İndirmek istediğiniz videonun bağlantı adresini indirme menüsüne ekleyerek, en kısa sürede ve yüksek görüntü kalitesinde inmesini sağlayabilirsiniz.

Facebook video mp3 dönüştürücü seçeneğinden yararlanabilir, istediğiniz videolarla telefon ve bilgisayarınızda bir kütüphane dizayn edebilirsiniz. Müzik videoları, albümler ve konserleri sistemimiz üzerinden mp3 formatına hızlı ve kolay şekilde dönüştürebilirsiniz. Ardından istediğiniz platformda ya da arkadaşlarınızla paylaşarak, eğlenceli içerikler oluşturabilirsiniz.

face video indirFacebook Video İndirmefacebook video indir iphone

Facebook video indirme işlemini hemen uygulamak için hemen video seçin. İster tekli video indirme ister çoklu indirme seçeneklerini kullanarak, sınırsız sayıda indirme işlemi yapabilirsiniz. Hızlı, kolay ve güvenli sistemimiz aynı zamanda kullanıcı dostu unsurlar içerir.

Video indirme ve indirilen videonun yüklenmesi, video izlenme satın alma, video beğenisi, yorum ve yorum beğenisi satın alma gibi farklı işlemleri uygulayabilir, istediğiniz tüm videoları diğer sosyal medya platformlarına paylaşabilirsiniz.

Android cihazlar, IOS cihazlar ve bilgisayarlardan Facebook video indirme seçeneklerini kullanarak en kısa sürede indirme işlemlerini yapabilirsiniz. Kaliteli hizmet deneyimi ve güvenilir işlem seçenekleriyle hizmetlerimizden yararlanmak ve bilgi almak için 7/24 canlı destek temsilcileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Facebook Video Download

Facebook video download uygulamasını platformumuz üzerinden kullanabilirsiniz. facebook kullanıcısı olun ya da olmayın istediğiniz tüm videoları izleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Canlı yayın videoları, yayın esnasında indirilmemektedir. Ancak yayın sonrasında yayın sayfa veya paylaşıldığı diğer sayfalar üzerinden indirme işlemi sorunsuz şekilde uygulanabilir.

Facebook video indirme programları arasında güvenilir seçenekleri tercih etmeniz, hesap güvenliği ve cihaz güvenliğiniz için önemlidir. Yapacağınız tüm sosyal medya işlemlerinde;

 • Hesap bilgileri ve şifreye gerek olmadan işlem yapılmasına özen gösterin.
 • Kişisel bilgiler, profil bilgileri ve kimlik bilgilerine gerek olmadan işlem yapılması, güvenilir işlem özellikleri sunulması önemlidir.
 • Kaynağı belli olmayan uygulamalar ve yazılımlar platforma zarar verebilir.
 • Video indirme işlemleri sırasında virüs yazılımlarının uygulanması cihaz güvenliğine zarar verebilir.
 • Hesap şifresi ve kullanımının başkalarının eline geçmemesi için ancak güvenilir olan sistemleri ve programları kullanmanız önerilir.

Facebook işlemleri ve hizmetleriyle Türkiye’nin tamamına kaliteli hizmetler sunuyor ve güvenilir işlemlerimiz ile sayfalarınızı geliştirmeye devam ediyoruz. Güvenilir ödeme sistemleri, online ve mobil ödeme etkinlikleri ve işlemlerinizin veri sistemimizde kayıt edilmemesi ile konforlu kullanım sağlayabilirsiniz. 

Facebook Video Downloader

Facebook video downloader uygulamasını kullanarak PC üzerinden ve akılı telefon girişleriniz ile yayınladığınız videoları kaydedebilirsiniz. Canlı yayınlarınızın daha sonra bilgisayarınıza indirebilir, istediğiniz tüm içerikleri indirerek paylaşabilirsiniz.

Facebook video indirme uygulamasından ücretsiz şekilde faydalanabilirsiniz. Ayrıca;

 • İndirdiğiniz videolar kaydedilmez ve indirme işlemlerini takip edilmez.
 • Çoklu indirme özelliklerinden yararlanabilir, SD veya HD kalite seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
 • 7 gün 24 saat kesintisiz işlem yapabilir, ek bir ücrete gerek olmadan video indirmeye devam edebilirsiniz.
 • Videoların boyutları fark etmeksizin istediğiniz boyutta indirme işlemi sağlayabilirsiniz.
 • Facebook video downloader işlemlerinizi mobil cihazlar üzerinden sağlayabilirsiniz.

Sağlam yazılımlar ve güvenilirliği artırılmış programlar ile dilediğiniz tüm videoları sorunsuz şekilde indirebilirsiniz. İndirilen videoları ise mp3 formatına dönüştürebilir podcast ve müzik arşivleri oluşturabilirsiniz. 

Download Video From Facebook

Dowlnload video from facebook seçeneğine tıklayarak, Facebook platformu üzerinden istediğiniz videoları indiremeye hemen başlayabilirsiniz. Türkçe sayfalar, global profiller, herkese açık videolar veya arkadaşlarınızın sayfasındaki videolarınızı indirebilir, kendi yayınlarınızı indirebilir telefon ve bilgisayarınızda kaydedebilirsiniz.

Facebook videosu indirmek için uygulama veya yazılıma gerek olmadan direkt işlem yapabilirsiniz. Ücretsiz araçlar arasından dilediğiniz uygulamayı seçerek, sayfanızı yükseltebilir ve eklediğiniz videolara beğeni ve izlenme göndererek organik takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Tarayıcınız üzerinden gizli sayfa araması yaparak video indirme işlemleri yaptığınızda Google veri tabanına da kaydolmadan ve aramalarınız görünmeden işlem sağlayabilirsiniz. Sistemimizde yaptığınız işlemler kaydedilmemekte ve bilgi güvenliğiniz sağlanarak diğer platformlar ile paylaşılmamaktadır. Güvenilir işlemler ve SSL sertifikası ile Facebook ve sosyal medya hizmetlerimizden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Facebook Video Dönüştürücü

Facebook video dönüştürücü için kaydetmek istediğiniz videonun bağlantı linkini sisteme eklemeniz yeterlidir. Mobil uygulama, apk veya portal üzerinden ücretsiz işlem seçeneklerinin tamamını değerlendirebilirsiniz.

Video dönüştürücü uygulaması, dosyanın farklı formatlarda kullanılması için dizayn edilmiştir. Çevrim için video dönüştürücü uygulaması;

 • Süper hızda indirme sağlar.
 • Çoklu indirme seçeneğini kullanabilirsiniz.
 • Mp3 formatında ve Mp4 formatında video dönüştürme işlemleri yapabilirsiniz.
 • Online ve mobil kullanım seçenekleriyle indirdiğiniz videoları çevrim dışı izleyebilirsiniz.

Facebook video dönüştürücü aracına tıklayın ve dönüştürmek istediğiniz videonun bağlantı linkini ekleyin. Dönüştürmek istediğiniz formatı belirleyin ve işlemi onaylayın. 

Anında, ücretsiz ve güvenilir işlem seçeneğiyle dilediğiniz her an ve her yerde indirme, dönüştürme işlemini sorunsuz şekilde yapabilirsiniz.

Facebook Video İndirici

Facebook video indirici sekmesine tıklayarak sınırlama olmaksızın video indirme işlemini yapabilirsiniz. Ücretsiz aracı kullanmanız için;

 • İndirmek istediğiniz videonun herkese açık olması gereklidir.
 • Özel ayarlarla üretilen gizli videolar indirilemeyebilir.
 • Video indirme yapmanız için üye girişi yapmanız ya da Facebook üyesi olmanıza gerek yoktur.
 • Anında tekli indirme veya çoklu indirme seçeneklerini deneyebilirsiniz.
 • Mp3 ve mp4 formatlarına hızlı şekilde dönüştürme yapabilirsiniz.
 • Kaydettiğiniz videoları farklı platformlarda sorunsuz şekilde paylaşabilirsiniz.
 • Çevrim içi indirme yapabilir ve çevrim dış izleme, dinleme sağlayabilirsiniz.
 • Görüntü kalitesi, ses kalitesi seçimi yapabilirsiniz.
 • Video kayıt yerini bilgisayarınızdan ya da mobil cihazınızdan seçebilirsiniz.

Üstelik sadece Facebook video indirme işlemi değil Youtube tüm video müzik platformlarından indirme işlemi sağlayabilirsiniz. İndirmek istediğiniz platformu belirtmenize gerek olmadan sadece linkini, indirme ekranına ekleyerek anında hızlı indirme sağlayabilirsiniz.

Facebook Video İndir mp3

Facebook video indir mp3 formatına dönüştür komutlarını uygulayarak, her videoyu farklı formatlarda arşive dönüştürebilirsiniz. Konser ve organizasyon videoları, canlı yayın videoları, spor programları ve benzer yayınları yüksek görüntü kalitesi ile bilgisayarınıza indirebilir ve mp3 formunda müzik dosyası haline getirebilirsiniz.

Facebook, İnstagram, Youtube, Telegram ve tüm sosyal medya platformlarından kaynak link belirterek çoklu video indirme, Mp3, Mp4 formatlarında işlem yapabilirsiniz. 

Facebook HD Video indir

Güvenilir sistem ve anti virüs korumalı platformumuz üzerinden HD ve SD kalitelerinde içerikler indirebilirsiniz. En eğlenceli videolar, komik videolar ve müzik videolarının yanı sıra yayınlarınızı ve sevdiğiniz videoların tamamını Facebook HD video indir seçeneğiniz kullanarak indirebilirsiniz.

Mp3 müzik formuna dönüştürebilir, tek tıkla indirmenin konforunu yaşayabilirsiniz. Windows, Mac ve Linux bilgisayarlardan, IOS ve Android cihazlardan işlem yapabilir, sistemimize Google, Chrome, Safari ve Mi gibi tarayıcıların tamamından erişim sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Facebook araçları sekmesine tıklayın ve video indirme aracına ulaşın. A.ılan sayfadan ‘’download video url’’ ekranına Facebook videosundan ‘’copy to url’’ işlemiyle aldığınız linki yapıştırın. Tamam sekmesine tıklayarak anında indireme veya dönüştürme işlemine onay verin.

Facebook Video İndirme Programı

Facebook video indirme programı üzerinden sınırsız sayıda ve ücretsiz şekilde işlem yapabilirsiniz. Güvenilir, sorunsuz ve en hızlı sürede indirme işlemlerinizi hemen onaylamak için tek tıkla video erişimi sağlayabilir ve bağlantınızı ana ekrana ekleyerek indirmeyi hemen onaylayabilirsiniz.

Facebook video dönüştürücü, video indirici olarak tüm platformlar üzerinden anında indirme seçeneği sunan sistemimiz ile;

 • Facebook video indirme aracına tıklayın.
 • Facebook sayfalarından indireceğiniz videoyu açın.
 • Videoyu oynat sekmesin tıklayın.
 • Paylaş simgesine ve ardından ‘’bağlantıyı Kopyala’’ seçeneğine tıklayın.
 • Kopyaladığınız linki video indirme satırına yapıştırın.
 • Onay butonuna tıklayın, video indirme yerini seçin.

İndirilen dosyanızı ister masa üstünde ister klasörde kullanabilir, çevrim dışı izleme ve dinleme konforuna hemen ulaşabilirsiniz. Diğer sosyal medya platformlarında paylaşmak için kaydettiğiniz dosyadan seçmeniz ve doğrudan aktarmanız yeterli olacaktır.

Facebook Video İndirme Programsız   

Facebook video indirme programsız kullanımlar için tüm web programlarından giriş yapabilirsiniz. Tek tıkla link ekleyebilir ve tek tıkla indime işlemini sağlayabilirsiniz. Çoklu indirme unsurlarını değerlendirerek istediğiniz her boyutta videoyu ve kaydedilen canlı yayınları indirebilirsiniz.

Hem akıllı telefonlar üzerinden girişlerinizde programsız indirme hem bilgisayar üzerinden girişlerde programsız indirme seçenekleri ile konfor sağlayabilirsiniz. Mp müzik formatlarında video dönüştürme aracını kullanabilir, kayıtlarınızı başka platformlarda yayınlayarak daha çok kullanıcıya hızlı ve nitelikli şekilde ulaşabilirsiniz. Hemen kullanmak için indirmek istediğiniz videoyu hemen seçin.

           

 

 

gorsel
 
 
KALİTE
 • 480p
 • 720p
 • 1080p
FORMAT
 • MP4 - VIDEO
 • MP3 - MÜZİK
+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu