0

Instagram Beğeni Hilesi

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

gorsel
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Beğeni hilesi için öncelikle beğeni gönderilecek postun URL link bağlantısını doğru veriniz. İşlem geri alınamaz olduğu için yanlışlık müşterisinin sorumluluğundadır. Hesabın gizlide olmaması ve herkese açık bir şekilde kullanılması gerekiyor. 

İnstagram beğeni paketlerinin fiyatı beğeni sayısına göre değişmektedir. Paketlerimizi her zaman en uygun ve ulaşılabilir fiyatlardan sunuyoruz. Zaman zaman yapılan ekstra indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

Hayır, bugüne kadar İnstagram beğenisi satın alındığı için hesabı kapanan hiçbir müşterimiz yoktur. Beğeniler algoritmaya uygun bir şekilde gönderilmektedir. Bu nedenle de herhangi bir güvenlik sorunu yaratmaz. 

Beğenilerinizin hile ile gönderildiği belli olmaz. Çünkü beğeniler gerçek ve aktif hesaplardan yapılıyor. Ancak beğeni sayınızın hesabınızla uyumlu olması da gerekmektedir. Dilerseniz takipçi satın alabilirsiniz.

Hayır, istediğiniz hesaba beğeni gönderebilmemiz için hesabın şifresine ihtiyaç duymuyoruz. Şifre hesabın güvenliğini sağlamak için önemlidir. Hiçbir hizmetimiz için şifre istemeyiz. Şifre talep eden firmalara güvenmeyiniz.

Hayır, firmamızın gönderdiği beğeniler garantilidir. Yani gönderimden sonra düşmesi veya geri alınması gibi bir durum söz konusu değildir. Sizlere tüm hizmetlerimizi %100 garantili ve %100 güvenilir olarak sunuyoruz.

Hayır, beğeni işlemi satın aldıktan sonra iptal edilemez. Çünkü hesaba gönderdiğimiz beğenilerin geri alınması gibi bir durum söz konusu değildir. Eğer iptal etmek isterseniz süre çok sınırlıdır. Gönderime başlanmadan önce iptal edebilirsiniz.

Beğeni satın alma işlem süresi çok kısadır. Beğenilerinizin gönderilme süresi ise satın alma sayınıza göre değişiklik göstermektedir. En uzun süre 24 saattir. İşleminiz ödemenin hemen ardından başlatılıyor. 

Evet, İnstagram beğeni hilesi güveniliridir. Kurallara göre sizden istenen bilgileri eksiksiz yerine getirmeniz yeterlidir. Hesabınız için bir güvenlik açığı oluşturmaz. Kısa sürede sorunsuz beğenileriniz gönderilir.

Evet, beğeni satın almak hesabınızın ilk olarak popülerliğini arttırır. Hesabınız daha fazla kişinin dikkatini çeker. Keşfete düşme ihtimali yükselir. Bu sayede organik takipçi, beğeni ve izleme sayıları da artış gösterir.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Gülten Tarhan
  Psikolog

  Instagram hesabımı büyütmekte oldukça zorlanıyordum. Büyümüyordu ve nasıl takipçi kazanacağı hakkında hiçbir fikrim yoktu. Sonra sitenizden Instagram beğeni hilesini buldum ve hesabım bir haftada yüzlerce kat büyüdü. Eskiden gönderi başına sadece 2-3 beğeni alırken, şimdi gönderi başına binlerce beğeni almaya başladım.

 • Mustafa Karabaş
  Avukat

  Uzun süredir Instagram hesabımda yaptığım çalışmalar hiçbir sonuç vermedi. Kimse beni takip etmiyor ve dolayısıyla beğeni alamıyordum. Topu topu 5 takipçim vardı. Ama şimdi beş binden fazla takipçim var ve fotoğraflarım her paylaştığımda yüzlerce beğeni alıyor. Sitenizi ve hizmetlerinizi çok beğendim. Uzun süre birlikte çalışacağımızı düşünüyorum.

 • Ertan Güçlü
  Avukat

  Fotoğraflarıma Instagram’da daha fazla beğeni almak için her şeyi denedim. Ama yaptığım hiçbir şey işe yaramadı. Sonrasında sitenizden deneme amaçlı en düşük paketinizi aldığımda, sonuçlar beni çok şaşırttı. Üstelik hediye beğenileriniz, hızlı işleminiz ve satın alma sırasında şifre sormamanız da beni ziyadesiyle memnun etti.

 • Ümran Arsoy
  Mimar

  Instagram’da yeni değilim ve birçok paylaşımda bulunuyorum. Ancak gönderilerimin çoğu görünmüyor ve herhangi bir beğeni yok. Bu beni hayal kırıklığına uğrattı. Sonra sitenizi buldum. Sitenizden Instagram beğeni satın alma paketini ve hediye beğenilere sahip olduğumda, beğenilerim daha da arttı. Üstelik tek bir şifre olmadan, %100 güvenilir şekilde işimi hallettim.

 • Ersen Sezer
  Öğrenci

  Instagram’da bir şeyler paylaşmak çok eğlenceli ancak başarılı olmak için uzun süre uğraşmanız gerekiyor. Ancak sitenizi bulduğumda, bunun hiç de zor olmadığını gördüm. Sadece birkaç dakika içinde hızlı işlem garantisi ve hediye beğenilerimle, istediğimden çok daha fazla beğeniye ve dolayısıyla takipçi sayısına sahip oldum. Teşekkürler.

 • Nazlı Celilay
  Doktor

  Instagram’da fotoğraflarıma daha fazla beğeni almak için çok uğraşıyordum. Sonra sihir gibi çalışan hizmetinizi keşfettim. Bana sadece birkaç dakika içinde yüzlerce gerçek beğeni verdi. Kullanımı oldukça kolay ve en uygun fiyatlarla hazırlanan paketlerle, hediye beğenilerle, beni cezbettiniz. Her şey için teşekkürler.

 • Nefise Demir
  Doktor

  Instagram hesabımı ilk açtığımda, gerçek takipçi kazanmak ve beğenilmek çok zordu. Birçok yol denedim ama hepsi sahteydi. Sonra bir gün web sitenize rast geldim. Size gerçek Instagram beğenileri ve yorumları sağlıyorlar. Artık aldığım paketten daha fazlası beğeniye sahibim.

 • İlbek Gülen
  Avukat

  Instagram’daki az sayıda olan beğenimden dolayı oldukça endişeliydim. Bir süre önce tanıştığım sitenizdeki hizmetlerinizden dolayı şimdi gönderilerime binlerce beğeni alıyorum ve her gün daha fazla takipçi sayısına sahibim. Aldığım pakete göre sunduğunuz hediye beğeniler de çok özel. Şifresiz işlemlerinizde ve güvenli ödeme yöntemlerinizle, sizden çok memnun kaldım.

 • Nurseda İnönü
  Mimar

  Instagram’da ilk fotoğrafımın birkaç saat içinde beş yüzden fazla beğeni aldığını görünce çok şaşırdım. Daha önce denediğim viral olması için uğraştığım paylaşımlarında bu etkiyi görmemiştim. Canlı desteğinizden aldığım bilgilerle, artık sizden başkasıyla çalışmayı düşünmüyorum. Eğer Instagram’da viral olmak istiyorsanız, bu hizmetten yararlanmanızı tavsiye ederim.

 • Alemdar Durmuş
  Influencer

  Eskiden Instagram gönderilerimde beğeni almak için mücadele ederdim. Sonra sihir gibi çalışan sitenizdeki hizmetleri buldum. Artık fotoğraflarım her seferinde beğeni ve yorum alıyor. Gönderilerime saatler içinde binlerce beğeni almaya başladım. Üstelik işlemlerde şifre istemeden, hediye beğeni de sunarak mükemmel bir iş yapıyorsunuz.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu