0

Instagram Yorum Hilesi

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

gorsel
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Evet, firmamızın tüm hizmetlerinde olduğu gibi yorum hilesi da garantilidir. Eğer işlem sonrası herhangi bir sorun yaşarsanız doğrudan bize ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat canlı destek hizmeti veriyoruz. Tüm işlemlerimiz garantilidir. 

Yorum atılacak olan gönderinin link bağlantısını eksiksiz ve doğru yapıştırınız. Yorumların yapılabilmesi için hesabın gizli olmaması gerekiyor. Herkese açık hesabınıza 7 gün 24 saat istediğiniz kadar yorum gönderebilirsiniz.

Hayır, yorum hilesi kullandığınız kesinlikle anlaşılmamaktadır. Müşterilerimizin tamamına gizlilik içerisinde hizmet veriyoruz. Yorumlar gerçek ve aktif hesaplardan yapılmaktadır. Bu nedenle kimse anlayamaz. Tüm yorumlar aynı anda gönderilmez ve algoritmaya uygun sistem uygulanır.

Evet, eğer gönderiye Türkçe yorum yapılmasını isterseniz Türkçe yapılmaktadır. Türk yorum hilesi paketlerinden kullanmanız yeterlidir. Türk hesaplardan gönderinize göre yorumlar yapılır. İçeriğinize %100 uyumlu gerçek Türk hesaplardan Türkçe yorumlar gönderilir. 

İnstagram yorum satın almak için ödeme yöntemlerinin tamamı güvenilirdir. Banka havalesi, kredi kartı ve mobil ödeme yöntemleri kullanılmaktadır. 3D güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Hesabınıza yorum satın almak istediğinizde işlemi tamamlamanız yeterlidir. Ödemenizi yaptıktan hemen sonra yorumlar gönderilmeye başlar. Satın aldığınız yorum sayısına göre süre maximum 24 saat ile sınırlıdır.

Hayır, hesabınızda ki gönderilere yorum yapılması için hesabınızın şifresini bizimle paylaşmanıza gerek yoktur. Şifre hesabınızın güvenilirliğini sağlamak için önemlidir. Bu yüzden hiçbir kurum ile şifrenizi paylaşmanıza gerek yoktur.

İnstagram yorum hilesi satın aldıktan sonra silinme gibi bir durum söz konusu değildir. Gönderinize kalıcı olarak tüm yorumlar gönderilir. Silinmez ve geri alınmaz. Siz paylaşımı tuttuğunuz sürece yorumlarda her zaman orada kalacaktır.

İnstagram yorum hilesi hesabınızın etkileşim oranının arttırılmasını sağlar. Hesabım etkileşimi arttığında ise takipçi sayısı, beğeni sayısı gibi diğer özelliklerinde de artış gözleniyor. Yorum sayısı arttığında doğal yorumda artar.

Evet, hesabınızda ki gönderilerin yorum sayısı arttıkça popülerliği artacaktır. Bu sayede içeriklerinizin görüntülenme sayısı da artar. Ayrıca algoritma içinde önemlidir. Video veya gönderiler için her yorum etkileşimi arttırır.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Cüneyt Fırat
  CEO

  Her geçen gün beğeni ve yorum sayım düşüyordu. Ne yapacağımı bilmiyordum. Instagram’da gönderilerime binlerce yorum alabileceğim hizmetinizi gördüğümde çok sevindim. Üstelik paylaşımlara özel yorumlar, organik olarak geliyor ve %100 Türk kullanıcılardan yorum ve beğeni alıyorum. Şifresiz satın alma işlemleri ise, güvenilir ve kaliteli olduğunuzu gösteriyor.

 • Gülay Zümre
  Genel Müdür

  Instagram’da başarılı olmanın sandığımdan daha kolay olduğunu, hizmetlerinizle tanıştıktan sonra anladım. Gerçek ve organik yorumlar almak için, Instagram yorum hilesi paketinizi aldım. Önceden en fazla 10 beğeni ve yorum gelirken, şimdi yüzlerce beğeni ve yorumla karşı karşıyayım. Hizmetleriniz çok kaliteli ve canlı desteğiniz çok profesyonel çalışıyor.

 • Derya Şensoy
  Doktor

  Paylaşımlarına tonlarca Instagram yorumu ve beğenisi alan arkadaşlarımı çok kıskanıyordum. Bu konuda başarılarının sitenizden aldıkları hizmetler olduğunu fark ettim. Güvenli ödeme yöntemi ve şifresiz işlemlerle hızlı teslimat süresiyle, gerçek yorumlar almaya devam ediyorum. Canlı desteğinizin verdiği tüm bilgilere teşekkürler.

 • Bilgin Gülhisar
  CEO

  Daha fazla Instagram beğeni ve yorumu almak için çaresiz hissediyordum. Fotoğraflarımı nasıl daha fazla görünür hale getireceğimi bilmiyordum. Şimdi ise hizmetlerinizden yararlandığımda, işimin daha kolay olduğunu gördüm. Üstelik tüm yorumlar gerçek ve organik. İstediğimden daha fazlasını buldum. Teşekkürler.

 • Kerime Çetin
  CEO

  Eskiden Instagram gönderilerimde çok beğeni ve yorum almama rağmen, ilgi çekiciliğimi kısa süre önce kaybettim. Bu beni çok sarstı. Ancak hizmetinizi görünce, denemek istedim. Satın alma işleminde herhangi bir şifre istemediğinizden ve paylaşıma özel yorumların %100 Türk ve gerçek kullanıcılardan gelmesi, işimi daha kolaylaştırdı.

 • Büşra Çorlu
  Öğretmen

  Instagram gönderilerimin az beğeni almaya devam etmesi, beni büyük hüsrana uğrattı. Ama araştırma yaptığımda, birçok kişinin hizmetlerinizi kullandığını gördüm. Deneme amaçlı en düşük paketinizi denemeye karar verdim. Şimdi aldığım en iyi kararlardan biri olduğunu düşünüyorum. Kaliteli canlı desteğiniz bana çok yardımcı oldu. Teşekkürler.

 • Taner Zengin
  Öğrenci

  Bloğumun yavaş büyümesi beni çok endişelendiriyordu. Daha fazla trafik elde etmek için, birçok şey denedim ama sonuç sıfırdı. İnternette sitenizi buldum ve yorum hilesi paketinizi aldım. Güvenli ödeme yöntemleri ve şifresiz işlemlerle güvenilir ve kaliteli hizmetten memnun kaldım. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • Göktuğ Kırat
  Doktor

  Instagram’da gönderilerime beğeni ve yorum almam, saatlerimi alıyordu. Hesabımı asla 10K’ya çıkaramayacağımı düşündüm. Ama sonra hizmetlerinizi inceledim. En fazla 5 dakika içinde paylaşıma özel yorumlarımı almaya başladım. Güvenli ödeme yöntemi ve şifre vermeden satın alma işlemini gerçekleştirdim ve şimdi istediğimden daha fazlasına sahibim.

 • Elifnur Bilgin
  Genel Müdür

  Instagram’da yeni değilim. Ancak gönderilerime daha fazla beğeni ve yorum almak istiyorum. Bunun için herhangi bir şifre vermeden, paylaşıma özel yorumların yapıldığı, %100 Türk ve gerçek kullanıcılardan gelen yorum paketlerinizden aldım. Şimdi eskisinden daha fazla yorum ve beğeniye sahibim. Üstelik takipçi sayımda da yükselme var.

 • Türkan Şafak
  Avukat

  Instagram’da gönderilerime binlerce etkileşim alıyordum. Ama algoritmayı değiştirdiklerinde, şimdi daha zor almaya başladım. Bu sorunu sitenizde bulduğum Instagram yorum hilesi paketinizle çözdüm. %100 Türk ve gerçek kullanıcılardan gelen yorumlar sayesinde, şifre vermeden satın alma işlemini gerçekleştirdim. Paylaşıma özel yorumlar yapılması da beni cezbetti.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu