0

Instagram Takipçi Hilesi

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

gorsel
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Hayır, takipçi hilesi kullanıldığı için hesabınızın engellenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Takipçi hilesinin hesabınıza herhangi bir güvenlik açığı oluşturmaz. Hesabınız engellenmez ve kapanmaz. 

İnstagram takipçi hilesi satın aldığınızın anlaşılmaması için profesyonel hizmet veriyoruz. Gönderdiğimiz takipçilerin tamamı yüksek kaliteli ve gerçek hesaplardır. Gönderimi aynı anda değil zamanla yapılıyor. İnstagram dahil hile yaptığınızı anlayamaz.

Evet, %100 güvenilirdir. Takipçileriniz İnstagram algoritmasına göre yapılıyor. Sisteme verdiğiniz bilgileriniz korunur. Ödeme yöntemleri ile 3D güvenliği ile gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir güven sorunu yoktur ve yaşanmayacaktır.

Hayır, ne yazık ki takipçi hilesi satın aldıktan sonra iadesi söz konusu değildir. Ancak iptal iletim yapılmadan önceki birkaç saniye içerisinde gerçekleştirilebilir. Hesabınıza gönderilen takipçiler geri alınamayacağı için iade yapılamıyor.

Hayır, kurallara göre takipçi satın aldığınızda sorun yaşanması mümkün değildir. Siteye girdiğinizde takipçi göndereceğiniz hesabın link bağlantısını girmeniz yeterlidir. Daha sonra kişisel bilgilerinizi ve ödeme yapmanızla gönderim başlanır.

Evet, takipçi hilesini isterseniz sadece Türk hesaplardan karşılayabilirsiniz. Türk takipçi satın aldığınızda %100 gerçek ve aktif Türk kullanıcı hesaplarından gönderim yapılmaktadır. İsminden görüntüsüne kadar her detayı Türk hesabına göre hazırlanır.

İnstagram takipçi hilesi satın almak istediğiniz tüm yöntemler güvenilirdir. Ödemelerinizi 3D güvenli ödeme yazılımıyla yapılıyor. Kredi kartınız, banka havalesi ve mobil ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Takipçi hile paketlerinin tamamı titizlikle hazırlanmaktadır. Takipçiler %100 gerçek kullanıcı hesaplarıdır ve aktiftir. Anında teslimat garantisi ile hızlı bir şekilde gönderilmeye başlanır. Gerçek kullanıcılar olduğu için dışarıdan bakıldığında anlaşılamaz.

Takipçi hilesi içerisinde tüm takipçilerin gönderilmesi maximum 24 saat sürmektedir. Ödemenin sonrasında işleminize hemen başlanır. Satın aldığınız takipçi sayısına göre ise süre değişiklik göstermektedir. Satın aldıktan sonra destek biriminden net süreyi öğrenebilirsiniz. 

Hayır, İnstagram takipçi hilesinde düşme veya azalma gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Firmamızın müşterilerine sunduğu tüm hizmetler garantilidir. Bu nedenle düşme yaşarsanız telafi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Nevra Aslan
  Mimar

  Instagram’da takipçi satın alma konusunda oldukça şüpheciydim. Ama çok çaresiz kaldım ve denedim. Muhteşem. İşe yaradı. Hesabım her zamankinden çok daha hızlı şekilde büyümeye başladı. Üstelik hediye takipçi sayıları ve hızlı işlem garantisi de yanıma kar kaldı. Sizinle çalışmaya devam edeceğim.

 • Nefise Gül
  Psikolog

  Instagram’da kendimi uzun süre çaresiz hissettim. Çünkü ne yaptımsa, bir türlü istediğim takipçi sayısına ulaşamıyordum. Ancak sitenizi keşfettiğimde, bunun hiç de zor olmadığını fark ettim. Hem de hiç yorulmadan, bir gece Instagram hesabımın en iyi hesaplar arasına girmesine ramak kaldı. Bu durumdan çok memnunum. Üstelik hediye takipçileriniz de fazlasıyla memnun ediyor.

 • Celil Sarıkaya
  Avukat

  Eskiden Instagram takipçim hiç yoktu. Sitenizi ve hizmetinizi bulduktan sonra, Instagram hesabımdaki muhteşem değişime tanık oldum. Artık hesabımda yüzümü güldürecek kadar takipçiye ve aynı farklı hesaplardan gelen etkileşime sahibim. Üstelik şifre istemiyorsunuz ve üstüne üstlük hediye takipçi sayısı sunuyorsunuz. Hizmetleriniz çok kaliteli. Devamını diliyorum.

 • Yankı Arkut
  Avukat

  Instagram’da sadece yüz takipçiye sahiptim ama şimdilerde on binden fazla takipçimle daha viral olma yolunda ilerliyorum. Bu benim için imkansızdı. Ancak sitenizden aldığım takipçi sayısı paketinizle, Instagram hesabım kendine geldi. Artık en popüler hesaplar arasında yerimi aldım. Instagram’da daha fazla öne çıkmak isteyen herkes, bu hizmetten yararlanmalı diye düşünüyorum.

 • Damla Demirel
  Psikolog

  Hizmetinizi keşfedene kadar, Instagram’da çok da başarılı olduğum söylenemezdi. Keşfet bölümüne dahi çıkmakta zorlanıyordum. Ancak ücretsiz şekilde canlı desteğinizle yaptığım uzun bir iletişim sonrasında, bin takipçi satın aldım ve üstüne hediye takipçi de kazandım. Şimdi daha fazla takipçi sunan ve otomatik izlenme sağlayan, en yüksek paketlerinizi denemek istiyorum.

 • Ayhan Soylu
  Diyetisyen

  Instagram’da 500 tane takipçim vardı. Ancak ben daha fazla takipçi istiyordum. Sitenizden anında teslimat garantisi sunduğunuz ve şifre istemediğiniz işlemlerle satın aldığım, yüksek kaliteli takipçi sayısına sahip oldum. Eskiden 500 olan takipçi sayım şimdi on bin takipçiye çıktı ve daha farklı hesaplardan da etkileşim almaya devam ediyorum.

 • Yüksel Döner
  Psikolog

  Bazı insanların Instagram’da nasıl bir anda binlerce takipçisi olduğunu çok merak ediyordum. Sonra bir arkadaşım sayfanızı ve hizmetlerinizi söyledi. Deneme amaçlı en küçük paketinizi aldım. Ancak aldığım sonuçlar beni şok etti. Hem hızlı teslimat hem canlı destek hem de işlemlerde şifre istememeniz, ne kadar güvenli ve kaliteli hizmet yaptığınızı da gösteriyor.

 • Günseli Şensoy
  Avukat

  Instagram hesabım olmasına rağmen, paylaşım yapmak korktum. Ama hizmetinizi bulduktan sonra, deli gibi paylaşım yapmaya başladım. Şifresiz işlemlerle aldığım paketinizde, anında teslimat süresi verdiniz. Yüksek kaliteye sahip takipçilerimle şimdi iki binden fazla takipçi sayısına sahibim ve her geçen gün takipçi sayılarım artmaya devam ediyor.

 • Miray Şener
  Diyetisyen

  Eskiden Instagram’da takipçi kazanmak için birçok farklı yol deniyordum. Ancak bu çok fazla zamanımı alıyordu. Sonra bana ilk başlarda en az 100 adet takipçi kazandıran sitenizdeki hizmeti buldum. Şimdi eskisinden daha fazla takipçi sayısına sahibim. Üstelik aldığım pakete göre takipçi hediyesi sunmanız muhteşem. Kaliteli hizmet aldım.

 • Adviye Karadeniz
  Öğretmen

  Instagram’da sadece birkaç yüz takipçim var. Ancak ben daha viral olmak ve daha fazla takipçi çekmek istiyordum. Eskiden fotoğraf başına 10 beğeniden fazla almazdım. Kısa süre önce sitenizdeki Instagram takipçi hilesi paketlerinizi keşfettim. Önceleri bu hizmete çok inanmasam da eskiden 10 beğeniyi zar zor alan gönderilerim artık iki yüz beğeniden aşağı düşmüyor ve takipçi sayı da otomatik olarak artıyor.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu