0

Google Harita Kaydı Satın Al

Google
1 Yıllık Harita Kaydı
Google Haritalar Kaydı
Yandex Haritalar Kaydı
Apple Haritalar Kaydı
Here Lokasyon Kaydı
Google Benim İşletmem Kaydı
Zomato İşletme Kaydı
Foursquare İşletme Kaydı
Swarm İşletme Kaydı
699,90 TL
Sepete Ekle
Ortak Özellikler
Size En Uygun Paketi Seçin

PopiGram'da yer alan paketler arasından size en uygun olanı seçin.

Gerekli Bilgileri Doldurun

İşlemlerinizi sorunsuz tamamlamak için ihtiyacımız olan bilgileri girin.

Güvenli Ödemenizi Yapın

İster Online 3D olarak, ister diğer ödeme yöntemleriyle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Arkanıza Yaslanın

İşlemleriniz anında başlasın, sosyal medya hesaplarınız uçuşa geçsin!

PopiGram.com alacağınız hiçbir hizmet için sizden şifre talep etmez. Bizimle güvendesiniz.

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Firmamız, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve müşteri memnuniyetini önemseyen çalışmalarıyla sektörde tercih edilmektedir. Siz de Google Harita firma kaydı paketinden yararlanarak hızlı işlem, hizmet garantisi ve güvenli ödeme sürecini problemsiz tamamlayabilirsiniz. 

Firmamız güven ve gizlilik odaklı çalışmalar ile sektörde öncü bir platformdur. Bu yüzden Google Harita firma kaydı paketinden yararlanacağınız esnada riskli sorunlar mümkün değildir. Oluşabilecek minimal problemlerde bile, saniyeler içerisinde çözüm odaklı yaklaşımlar sunulur. Yani dilediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz. 

Kesinlikle, evet. Google Harita firma kaydı paketimiz içeriğinde yalnızca Google değil farklı haritalarda da, firmanızın yer alması mümkün. Böylelikle rakiplerinizin önüne geçerek, sektörde tanınan ve bilinen bir firma olmanız kısa sürede gerçekleşir. 

Google Harita firma kaydı paketimizi, farklı cihazlar üzerinden kullanacağınız esnada herhangi bir sorun oluşturmaz. Mobil, tablet veya bilgisayar üzerinden paketin tanımlanması ile birlikte kullanabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan içeriklerimiz de, değişen cihazları destekleyen sürüm sunulur. 

Google Harita firma kaydı paketimizden yararlandığımız zaman avantajlı, birçok içerik bulunmaktadır. Burada puanınızın artması da, ön plana çıkıyor. Puanın artması işletmenizin, birçok insan tarafından kısa sürede tanınmasına neden olur. Sizin için kesinlikle faydalı olduğunu söyleyebiliriz. 

Google Harita kaydı satın al paketi, süreç olarak değişkenlik gözetmektedir. Paket içeriğinde seçtiğiniz zaman dilimi ne kadarsa, bu sürede kalıcı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Süreç öncesinde paketin size problem yaşatması gibi bir durum, kesinlikle mümkün değildir. Bu konuda içiniz rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Google Harita firma kaydı paketi ve beraberinde sunulan birçok hizmetimizde, canlı destek hattımız 7/24 boyunca aktif çalışma sunmaktadır. İrtibata geçtiğiniz takdirde öğrenmek istediklerinizi öğrenip, merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz. Güncel ana sayfada logosu ile beraber yer alır. 

Google Harita firma kaydı paketinden faydalanıp, ödemenizi yapacağınız esnada yüksek güvenlik önlemleri alınmaktadır. Platformumuz Paytr 3D Secure ödeme güvencesine sahiptir. Bu yüzden ödeme işlemleri esnasında, riskli sonuçlar kesinlikle yaşanmaz. Sorunsuz ödeme mümkün olur. 

Google Harita firma kaydı, paket içeriğinde bulunan hizmetlerden dilediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz. Oluşabilecek en ufak problemde, telafi garantisi bulunmaktadır. Firmamız, müşteri memnuniyetine önem verdiği için riskli sonuçlarda çözüm odaklı yaklaşımlar sağlar. İçiniz rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz. 

Google harita firma kaydı hizmetimizden yararlandığınız zaman yüksek işlem hızı mevcuttur. Ödemeniz sonrasında anında paket tanımlanır. Burada müşterilerimizin bekletilmesi veya ödeme sonrasında mağduriyet yaşanması gibi herhangi bir problemle karşı karşıya kalmanız mümkün değildir.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Nedim Yaman
  Doktor

  Kendime ait işlettiğim kuaför salonumun daha fazla müşteri ulaşması için Google Haritalar firma kaydı satın aldım. Başta kafamda birçok soru işareti vardı. Fakat hizmetten yararlandıktan sonra beklentiyi fazlasıyla karşılaması, beni mutlu etti. Şimdi salonum Google haritalarda detaylı bir şekilde yer alıyor ve ilk sıralarda görünüyor. 

 • Neriman Ördek
  Psikolog

  PopiGram platformu ile arkadaşlarımın yoğun tavsiyesi üzerine karşılaştım. Kendi firmam için Google haritalar firma kaydı aldım. Şimdi Google üzerinden yapılan araştırma ile firmam ilk sırada görünüyor. Bütün bilgiler burada düzenli bir şekilde yer alıyor. İçim rahat bir şekilde faydalandım, diğer paketlerinden faydalanmayı da düşünüyorum. 

 • Mustafa Baki Gürbüz
  Öğrenci

  Google harita üzerinden firmamın görünmesini istediğim için Google Harita firma kaydı aldım. Kısa bir sürede işlemler gerçekleşti. Kendi açmış olduğum marka başlarda bilinmiyorken, aldığım hizmetle beraber birçok kişi tarafından bilinmekte. Denemek isteyenler için tavsiye ederim. Bütçeme göre faydalandım. Denemek isteyenler, herhangi bir soru işareti olmadan kesinlikle yararlanmalı. 

 • Meltem Küçük
  Avukat

  Google harita firma kaydı hizmetinden yararlandım. Güven ya da kalite konusunda istemediğim en ufak bir problem olmadı. Yeni potansiyel müşterilere ulaşma imkanı yakaladım. Başlarda çok fazla müşterim yokken, şimdi birçok kişi firmamı Google'dan araştırıp geliyor. Bu da faydalandığım hizmetin, ne kadar kaliteli olduğunu göstermekte. 

 • Kübra Erbay
  Diyetisyen

  Google harita firma kaydı satın almak için birçok araştırma yaptım. PopiGram hem güvenilir, hem de kalite odaklı çalışmaları ile tercihim oldum. Firmama gelmek isteyen müşterilerim, Google üzerinden yapmış olduğu araştırmayla kısa sürede detaylı bilgilerin her birini görebiliyor. Bu kadar kısa sürede beklenti karşılamış olması beni çok mutlu etti. 

 • Arzu Oktan
  Avukat

  Google harita kaydı ile işletmemin kolay bir şekilde bulunması sağlandı. İşletmemi bulmak isteyen kişiler, şimdi direkt Google üzerinden yapmış oldukları araştırma ile ilk sırada görebiliyorlar. İşletmem açısından büyük bir gereklilikti. Faydalandığım için ben memnunum. 

 • Nursel Yıldırım
  Öğrenci

  PopiGram üzerinden, Google harita firma kaydı satın aldım. Farklı paketler mevcuttu. Kendime en uygun bütçeden yararlandıktan sonra kısa sürede beklentimi fazlasıyla karşıladı. Firmama ait Google arama kaydı kısa sürede oluşturuldu. Kaliteden kaynaklı problem yaşamadım. Şu anda içim rahat bir şekilde diğer hizmetlerinden de faydalanmayı düşünüyorum. 

 • Mehmet Ali Açmaz
  Öğrenci

  PopiGram ile arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Google üzerinden firmam aratıldığı zaman herhangi bir bilgi çıkmıyordu. Şimdi birçok bilgi, adresi ile beraber çıkıyor. Müşterilerim artmaya başladı. Bu yüzden teşekkür ediyorum. Bütçeye uygun paketler olması da, mükemmel bir hizmet.

 • Özgür İçmen
  Öğretmen

  İşletmem için Google'dan arayan kişilerin hemen bulması adına, Google harita kaydı satın aldım. Telefon, adres, web siteme dair bilgilerin her biri şimdi rahatlıkla görünüyor. Ödemede problem yaşamadım. Ekibinize teşekkür ediyorum. Ben memnun kaldım. Deneyecek ve faydalanmak isteyen kişilerinde, kesinlikle memnun kalacağından eminim.

 • Metin Gürbüz
  Öğretmen

  Firmam için Google harita kaydı satın aldım. Sektörde benzer markalarla rekabet halinde idim. PopiGram sayesinde, şimdi firmamın ilk sıralarda görünmesi beni mutlu ediyor. Başta korkularım vardı. Fakat şimdi, içim rahat bir şekilde faydalanıyorum. Denemek isteyenler için de kesinlikle tavsiye ederim.

Google Harita Kaydı Nasıl Satın Alınır?

Google Uygulaması için Google Harita Kaydı Paketlerimiz mevcuttur. PopiGram.com'da Google Uygulaması için Paketlerimiz Mevcuttur. Google Harita Kaydı Satın Almak istiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak Anasayfa'da bulunan Google Hizmetleri bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Harita Kaydı Satın Al paketleri bölümüne tıklayın.
 • Buradan bütçenize en uygun olan paketi seçip sepetinize ekleyin.
 • Daha sonra harita adı giriniz ve sizden istenen bilgileri doldurun.
 • Son olarak size uygun ödeme seçeneklerinden birini seçip ödemeye geç'e tıklayın ve işlemi tamamlayın.

Google Harita firma kaydı yaparak, yerel rehberlerden puan ve yıldız alabilir, işletmenizi ön plana çıkarabilirsiniz. İşletme kaydı, tüm dünya erişimine açık olan harita sisteminden tam konum ve adres bilgilerini paylaşmak, global tanıtım etkinliklerinden faydalanmaktır.google harita kaydı satın al

Hizmet ve ürün satışları, tanıtımlar ve işletmeye özel faaliyetlerden bahsetmek, telefon ve irtibat bilgilerini eklemek ve kısa tanıtımlar eklemek için Google Harita onayı alarak, konum işaretlemesi yapabilirsiniz. Böylelikle, işletmenize gerek ziyaretçilerin yorum ve değerlendirmeleri için platform hazırlamış olur ve diğer ziyaretçilerinde ilgisini doğrudan çekebilirsiniz.

Google Harita Kaydı r10

Google harita kaydı r10 platformu üzerinden kişisel ilanlar ve profesyonel sistem tasarımcıları tarafından yapılıyor. İşletmelere özel harita konumlandırma işlemlerinde, sadece güvenilir kaynaklarla iş birliği yapmanız ve profesyonel hizmetlerden yararlanmanız önerilir.

‘’Google Benim İşletmem’’ uygulaması, Google tarafından ücretsiz olarak sunulan bir hizmettir. Konum belirleme ve firmanızın bilgilerini doğrulama yöntemiyle işaretleme yapabilirsiniz. Google Haritaları açarak işletmenizin olduğu konumu tam olarak işaretleyin ve bilgilerinizi tam olarak yazın. Ardından Google tarafından gönderilen onay kodu ile ortalama 3 gün içinde tam onay alın.

Harita askı problemlerinde kayıt işlemleri, kullanıcı yorumları ve yıldız seçenekleri için Google Harita Kaydı r10 sisteminden yararlanabilirsiniz.

Google Harita Kaydı Fiyatları

Google harita kaydı fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için paketleri inceleyebilir ve çözüm temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. Sorunlu askı problemleri, yeni kayıtlar ve daha önce işlenmiş kayıtlarda yeni harita konumlandırması ve firma kayıtları için fiyatlar farklılık göstermektedir.

Ayrıca yorum satın alma ve sektöre özel rehberlerden yorum- yıldız alma- gönderme işlemlerine göre seçenekler sunulmaktadır. Harita kaydı fiyatlarını inceleyerek siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Google Harita Kaydı Şikayet

Google Haritalar'daki veri veya içerik hatalarını bildirme platformu üzerinden şikayet talepleri, doğrudan Google sistemine iletilebilir. Google Harita üzerinde alınmış adresler ve konum işaretlemeleri dahilinde, harita problemlerini iletebilirsiniz.

Google Harita şikayet sistemi üzerinden;

 • Street View sorunlarını bildirme
 • Hatalı veya sahte bir girişi kaldırma
 • Yol ekleme veya düzeltme
 • Adres ekleme veya düzeltme
 • Yerlerle ilgili bilgileri ekleme veya düzenleme
 • Hatalı benzin fiyatlarını bildirme
 • Diğer sorun giderme seçenekleri
 • Düzenlemelerinizi bulma ve durumlarını anlama
 • Uygunsuz yorumları ve fotoğrafları bildirme

İşlemlerini kolay şekilde yapabilirsiniz. Alanında uzman çalışanlarımız ile irtibata geçerek Google Harita sorunlarında çözüm alabilir ve profesyonel destek hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Google Haritalar Yardım sayfası üzerinden Topluluk ve Yardım panellerini kullanarak işletmenizi parlatacak fikirlerden faydalanabilirsiniz. Harita kaydı, harita sorunlarında şikayet ve bildirim işlemleri ve yeni firma kayıt işlemlerinde sorunsuz hizmetlerden faydalanmak için Google hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Hızlı, konforlu ve güvenilir çözümler ile tüm Google sistemlerinde firmanıza özel işlemler ve kayıt hizmetleriyle en ekonomik fiyat avantajlarını sunuyoruz. 7 gün 24 saat bizlerle iletişime geçebilir ve dilediğiniz her an Google Harita kaydı için siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Doğrulama Kodu Olmadan Harita Kaydı

Google Harita kaydı, sistem tarafından 3 farklı doğrulama kodu ile etkin hale gelir. Google My Business platformu üzerinden adres kaydı yaparak firmanızın global lokasyona kaydedilmesini sağlayabilirsiniz. Google tarafından ücretsiz ve herkese açık olarak sunulan hizmet dahilinde işletme kaydınızı yaparak;

 • Google Arama Sonuçları
 • Google Haritalar
 • Google Plus

Sistemlerinde görünürlük kazanabilirsiniz. Kaydettiğiniz işletmenize potansiyel müşteriler çekebilir ve firma bilgilerinizle reklam ve tanıtım faaliyetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Google Haritalar üzerinde doğrulama kodu ile kayıt oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyiniz;

 • Google Haritalar üzerinden ‘’Benim İşletmem’’ bölümüne giriş yapın.
 • Harita üzerinden işletmenizi bulun ve tam konum olarak işaretleyin.
 • İşletmenize ait mail adresini, şahsi mailinizi veya gmail uzantılı eposta adresinizi ekleyin.
 • Firma bilgilerinizi girin. Formdaki tüm bilgileri eksiksiz olarak tamamlayın
 • Devam sekmesine tıklayın ve ‘’Kodumu Posta İle Gönder’’ seçeneğine ya da Telefon ile SMS ile Gönder seçeneklerinden birine tıklayınız.
 • Gönderile kodu, onay bölümüne girerek anında işlem sağlayabilirsiniz.

Google Haritalar ve arama sonuçlarında firmanızın görünürlük kazanması, dijital kimlik edinme ve öne çıkması için lokasyon bazlı çalışmalardan hemen yararlanabilirsiniz. Ayrıca firmamız hizmetleri dahilinde sektöre özel kullanıcı yorumları ve yıldız değerlendirme seçeneklerinden yararlanarak, organik etkileşim ve reklam hizmetlerimizden en uygun fiyat avantajları ile yararlanabilirsiniz.

Google Maps İşletme Kaydı Oluşturma

Google Maps işletme kaydı oluşturma işlemleri, Google servisleri dahilinde tüm işletmelere ücretsiz olarak sunulan hizmetler arasındadır. Başkaları tarafından işaretlenen konumlar ve yanlış bilgilendirmelerde firma itibarının zarar görmemesi için Harita Sorunları ve kayıt oluşturma hizmetlerimizden yararlanabilişiniz.

Doğrulama kodu olmadan Maps kaydı ve sadece gerçek firmalara özel sunulan adres konumu onayı ile birlikte ulusal ve uluslararası platformlarda reklam- tanıtım hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Sistemimizde;

 • Google maps firma kaydı oluşturma,
 • Oluşturulan yanlış kayıtlarda, işlem ve firma adına kayıt,
 • Tanıtım unsurları ve yorum gönderme,
 • Beğeni ve yıldız gönderme işlemleri

Gibi farklı alternatifler sunulmaktadır. Ürün ve hizmetlere ait yanlış bilgilendirme yapılması, resim ve içeriklerde yanlış ekleme yapılması durumundan tüm Google Harita şikayet ve sorunlarını çözmek ve işletmenizi profesyonel ağlarda ön plana çıkarmak için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Google Haritalar firma kaydı için Android üzerinden ve IOS cihazlardan Benim İşletmem adımlarını uygulayarak işlem yapabilirsiniz. Firma kaydınızı hızlı, kolay ve sorunsuz şekilde yapabilir, sokak görüntüsü, 3d görüntü ve firmanıza ait özel görseller ekleyerek global görünürlük kazanabilirsiniz. 

Google Harita Kayıt

Google Harita Kayıt işlemlerinde hızlı çözümler, kesin kayıt işlemleri ve firmanıza özel tanıtım içerikleriyle, dijital etkinliğinizi artırabilirsiniz. Hem Google arama sonuçlarında en üst sıralarda görüntülenir hem Google Business platformunda da işletmenizi işaretleyerek, ziyaretçi ve potansiyel müşterilerinizi sizlere daha hızlı erişmesini sağlayabilirsiniz.

Google Map kayıt işlemleriniz için;

 • Android telefon, tablet veya masaüstü platformunuz üzerinden Google Haritalar sistemini açın.
 • İşletmenizi arayın ve harita üzerinden tam lokasyon işaretleyin.
 • Doğru konumda aşağı kaydırın ve ‘’Benim İşletmem’’ bilgi formunu doldurun.
 • Google Maps işletme hak talebini belirtin.
 • Sistem üzerinden istenilen doğrulama kodunu; Posta, SMS veya telefonla seçerek işlemi oluşturun.
 • Onay şifresi geldiğinde platforma girerek kayıt işlemini tamamlayın.

Farklı işletmelerin kaydolması veya işletmeniz üzerinde farklı işlemler yapılmış olması halinde işletme için hak talebi oluşturmanız ve sistem yönergelerine göre doğrulama yapmanız isteniz. Bunu video ile yapabilir, firma belgeleri ile yapabilir veya eposta, telefon araması ile doğrulama sağlayabilirsiniz.

İlk işletme kayıtlarında tahmini olarak 1 ila 3 iş gününde onay sağlanır ve firmanız Google Maps üzerinde görünür olur. Ancak hatalı ve eski işlemler nedeniyle Google Harita askı problemlerine teyit ve onay süresi 2 haftayı bulabilir.

Google Harita Yer Ekleme

Goole harita yer ekleme neden önemlidir? Google Maps’te görünmek ne kazandırır? Haritalar üzerinde yer işaretleme yaparak, firmanızı lokasyona ve erişebilirliğe açabilirsiniz. İşletmeniz;

 • Google Rehber, Google Business ve Google+ sisteminde görünür olur.
 • Firmanız, ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi almak isteyen kişiler onaylanmış hesap üzerinden gerçek ve doğru bilgilere daha kolay ulaşabilir.
 • Google arama sonuçlarında görünür olmak ve üst sıralarda listelenmek, gösterdiğiniz sektör ve iş alanına göre doğrudan reklam yapmanızı destekler.
 • Google Haritalar üzerinden gezilecek yerler, yakındaki yerler gibi arama yapan kullanıcılara hem görsel sunumlar hem yorumlar ve beğeniler ile tanıtım edilmesi sağlanır.

Google Haritalar üzerinden yer ekleme işlemlerinizi, özel tanıtım içerikleri, anahtar kelime dizilimleri ve sektörel rehber yorumları ile almak ve sitenizi öne çıkarmak için Google dijital hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Harita konumlandırma sorunlarından müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilir ve firmanız için konumlandırma hak talebinde ve Google onay işlemlerinde profesyonel çözümlerden yararlanabilirsiniz. Sistemimizde;

 • 7/24 canlı destek sistemi,
 • Satış öncesi ve satış sonrası bilgilendirme,
 • Google Harita yorumlarında gerçek ve profesyonel yorumlar,
 • Yıldızlı değerlendirme işlemleri
 • Popüler rehberlerden özel yorumlar
 • Bilgi güvenliğiniz ve kişisel verileriniz korunarak işlem özellikleri,
 • 3D ve SSL güvenli ödeme olanakları
 • Garantili hizmet ve satış

Güvencesi ile nitelikli hizmetler sunuluyor. İşletmeleriniz için tüm Google hizmetlerinden yararlanabilir, Seo ve sosyal medya hizmetlerimizle dijital kimliğinizi tam donanımlı olarak edinebilirsiniz. En uygun fiyatlar, kampanyalı ve indirimli seçenekler, anında hizmet garantisi ve çözüm odaklı müşteri temsilcilerimiz ile Haritalar sisteminin en popüler firması olmanız için hizmet sunuyoruz.

Google Haritalar İşletme Kaydı

Google Haritalar işletme kaydını yapmak, her işletmeye ve ücretsiz olarak sunulan doğrudan marketing işlemlerinden biridir. Hem firmalar hem müşteriler için kolay erişebilirlik sağlayan Google servisi ile seyahat ettiğiniz tüm şehirlerde kolay ulaşım v erişim avantajlarından yararlanabilir, gitmeden önce tüm firmalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mağazalar, büfeler, benzin istasyonları, restoran ve kafeler, spor salonları, butik oteller ve kapsamlı komplekslerin tamamı hakkında Google Maps erişimi ile hem lokasyon bilgisi hem işletme bilgisi alabilirsiniz. Üstelik işletmelere özel yapılan kullanıcı yorumları ile en iyi mekanları görebilir, menüler ve fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İşletme sahipleri için Google Maps kullanma avantajı;

 • Ürün, marka, firma ve işletmenizi en direkt şekilde tanıtma avantajı,
 • Ürün bilgilendirmeleri ve fiyatlar hakkında bilgi verme avantajı,
 • Web sitenizi girerek, kullanıcıların doğrudan erişimini sağlama avantajı,
 • İşletme resimleri, video ve Street wiev ile kolay yol tarifi,
 • Google Arama sonuçlarında hızlı erişim ve etkileşim almak,
 • Google Rehber, Plus ve Business platformlarında görünür ve erişilebilir olma avantajı

İle avantaj sağlayabilirsiniz. Doğrudan, uzun sürelim ve kalıcı reklam etkinlikleri ile global alanda konumunuzu belirtebilirsiniz. Hedef kitlenizin size daha kolay erişmesi ve potansiyel müşterileriniz hızlı, güvenilir ve güncel bilgiler sunmak için ücretsiz sunulan Google hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu hizmetleri daha profesyonel şekilde sürdürmek, Google Bilgi Alanı oluşturmak, işletmenize özel SEO çalışmaları ve hızlı arama sonuçlarıyla konum işaretli tanıtım unsurlarından yararlanmak için canlı destek temsilcimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Google Harita Kaydı Hakkında Merak Edilenler

Google Harita Kaydı Satın Al işlemlerine dair ve daha önce kaydedilmiş işletmelere dair tüm bilgilere online kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Google Haritalar, Google Rehber ve Google Business web sayfası üzerinden işletmenizi kaydetmek ve işletmenizi profesyonel etkileşime açmak için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Google harita kaydı hakkında merak edilenler ve kayıt işlemleri için canlı destek bölümüyle iletişime geçebilir ve 7/24 hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Google Harita Kayıt Nedir?

Google harika kaydı nedir, ne işe yarar gibi konularda; işletmeniz için Google üzerinden kayıt oluşturma işlemlerinden bahsedebiliriz. Haritalar üzerinde adres ve konum bilgilerini belirlemek, firmaya ait hak talebinde bulunmak için uygulanan bir dizi işlemlerdir. Tüm dünyada lokasyonunuzun görünmesi ve işletme faaliyetlerinize göre insanların hızlı ve kolay erişim sağlaması için sağlanan bir opsiyondur.

Google Harita Kaydı, işletme, firma veya iş alanınızın bulunduğu konuma tam olarak sabitlenmesidir. Doğrudan reklam ve tanıtım faaliyet olarak kullanılan Google Harika Kaydı ile firma bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi ve tanıtım içeriklerinizi ekleyebilirsiniz.

İşletmeniz Başkası Tarafından Doğrulandıysa Ne Yapmalısınız?

Google Haritalar üzerinden işletmeniz başkaları tarafından doğrulanmış ise hak talebinde bulunmanız gereklidir. Google sistemine doğrulama için genellikle; e-posta, telefon ve Search Console üzerinden yahut video ile doğrulama yapılır.

İşletme başkaları tarafından doğrulandığında bizlerle irtibata geçebilir ve işletmenizi gerçek lokasyonunuza kaydetmek için çözüm odaklı, profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Google Harita Kayıt Ücreti Ne Kadar?

Google harita kayıt ücreti için sunulan paketleri, online kataloğumuz üzerinden inceleyebilirsiniz. Daha önce doğrulanmamış adres kayıtlarında sunulan ücretler ve başkaları tarafından soğrulanmış harita kayıtlarında ücretler farklılık göstermektedir.

İşlemleriniz, talepleriniz ile hemen başlamaktadır. Ancak tüm işlemlerin tamamlanması ve hak talebi gibi konularda ortalama 13 günde tüm Google Harita Kaydı işlemleri tamamlanmaktadır.

Google Harita Kayıt Güvenilir Mi?

Google harita kayıt işlemleri, sistemimiz üzerinden yaptığınız sürece güvenlidir. Tanıtım panelleri, işletme kayıtları, organizasyon bilgileri ve var olan kayıtları yeniden işletme hesabına doğrulama işlemlerinin tamamı, güvenilir hizmet ayrıcalıkları ile sunulur.

Yasal hizmetler dahilinde hem sosyal medya hem dijital platformların tamamında güvenilir alt yapı, geliştirilmiş teknik donanımlar ve güvenilir ödeme portalları üzerinden güven sağlamaya devam ediyoruz. Tüm işlemlerinizi güvenilir ödeme ağlarını kullanarak sorunsuz şekilde yapabilir ve işletmenizi global lokasyona açabilirsiniz.

Google Harita Kaydı Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Google harita kaydı, Google sistemi tarafından ücretsiz hizmetlerden biri olarak sunulur. 3 farklı yöntemle yapılan harita kaydında; telefonla arama, SMS onayı ve kargo ile şifre gönderimi yapılır. 

Google harita kaydı işlemlerinde süre;

 • Telefonla aranarak ve SMS ile gönderilen şifre onaylarında ortalama 3 iş gününde tamamlanır.
 • Onay şifresi, işletmeye adres üzerinden kargo edildiğinde ortalama 14 iş gününde tamamlanır.

Daha önce kaydedilmiş lokasyona işletmenizi kaydetmeniz, sürdürülen işlem özelliklerine göre ortalama 15 günde tamamlanır.   

Google Harita Kayıt Sistemi Güvenilir mi?

Google Harita, Google tarafından sunulan bir hizmettir. İşletmeler için doğrudan reklam ve tanıtım unsurlarından biri olarak tüm dünyada etkin olarak kullanılan bir servistir. Google harita kayıt sistemi, güvenilirdir. 

Platformumuz üzerinden sunulan tüm Google hizmetleri güvenli şekilde yapılır ve profesyonel hizmet ayrıcalıkları ile garantili, telafili işlem seçenekleri sunulur.

Size nasıl güveneceğim?

Türkiye’de tüm dijital sistem hizmetleri, abonelikler ve sosyal medya işlemlerinde geliştirilmiş alt yapı ile güvenilir işlemlerinizi destekliyoruz. Sistem üzerinden yapacağınız tüm ödeme işlemleri SSL ve 3D güvenli ödeme kanalları üzerinden sağlanır. Hesap ve cihaz güvenliğiniz sağlanır, kişisel bilgiler ve verileriniz korunarak sorunsuz işlem yapmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

 

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu