Instagram Viewer

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

gorsel
 
 

 

Instagram Viewer Nasıl Yapılır?

Sitemizde Instagram uygulaması için Instagram Viewer aracımız mevcuttur. Instagram Viewer aracımızı şifresiz test etmek isterseniz, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak, ana sayfadaki "Ücretsiz Araçlar" bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Instagram Viewer bölümüne tıklayın.
 • İstenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra karşınıza çıkacak basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
Instagram Viewer Nasıl Yapılır?

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

İnstagram Viewer kullanmanın birden fazla avantajı bulunur. Oturum açmanıza gerek olmadan istediğiniz profilleri görüntüleyebilirsiniz. Engellenseniz dahi profilleri görüntülerken hikayelerine de gizlice bakabilirsiniz. Uygulamanın avantajı gizli olarak hesapları incelemek olurken ayrıca ücretsizdir. 

İnstagram Viewer programı üzerinden profilleri görüntülemez, fotoğrafları kaydetmek veya video indirmek için herhangi bir hesaptan giriş yapmanız gerekmez. Hesabınıza giriş yapmadığınız için şifrenizi de bizimle paylaşmanıza lüzum yoktur. Uygulamamız sizin üzerinizden değil anonim olarak hesapları görüntüler.

İnstagram Viewer ile tüm İnstagram hesaplarını görüntüleyebilirsiniz. Bu hususta dikkat edilmesi gereken en önemli detay hesabın paylaşımlarının herkese açık olarak yapılmasıdır. Hesap bir süre açık kaldıysa sistem tarafından bilgiler kaydedilir ancak anlık olarak görüntülemek için bu işlem şarttır. Buna ek olarak tüm hesapları görüntülemek için kullanabilirsiniz.

İnstagram Viewer uygulamasını firmamız aracılığıyla kullandığınızda herhangi bir güvenlik açığı yoktur. Hesabınıza herhangi bir zarar gelmeyeceği gibi bakmakta olduğunuz hesaplar içinde güvenlik açığı oluşturmaz. Araçlarımızın tamamı güvenilirdir ve üst teknoloji ile en iyi kalite hizmet vermek için tasarlanmıştır.

İnstagram Viewer kullanılma nedenlerinden biri de sizi engelleyen profilleri farklı bir hesap açma zahmetine girmeden görüntüleme olanağı sunmasıdır. İnstagram profil görüntüleme aracı kullanırken kendi hesabınıza veya farklı bir hesaba giriş yapmanız gibi bir işlem alınmadığı için sizi engelleyen herhangi bir hesabı görüntüleyebilirsiniz.

İnstagram Viewer uygulaması ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan hizmetlerden biridir. Uygulama gerçek anlamda bir araç olurken anonim olarak tüm işlemler gerçekleştirildiği için herhangi bir ücretsiz alınması mümkün değildir. İnstagram tarafından desteklenen bu uygulamayı dilediğiniz kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

İnstagram Viewer profil görüntüleme aracı ile profilinize baktığınız kişilerin bu durumu öğrenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Hesabını incelediğiniz belki bazı videolarını indirdiğiniz kişinin konudan haberdar olması gibi bir şey algoritma dahil olmak üzere anlaşılması imkansızdır. 

İnstagram Viewer kullanım amaçları farklı olsa da dilerseniz hesaplar stalk yapmak için de yararlanabilirsiniz. Başka kullanıcıların hesaplarını inceleyen kişiler için bu uygulama oldukça iyidir. Çünkü gözlemi kendi hesabınız üzerinden gerçekleştirmediğiniz için yanlışla fotoğraf beğenmek gibi sorunlar yaşanmazken gerçek anlamda gizlilik içerisinde gözlemler gerçekleştirilir.

İnstagram Viewer aracı sadece profil görüntülemeye yaramaz. Profilinizi görüntülediğiniz kişinin anlık olarak attığı hikayeleri de görüntüleyebilirsiniz. Anonim olarak giriş yaptığınız için hikayelerine bakıldığını bilemez ve sizin tarafından hikayelerinin izlendiği bilgisine asla ulaşamaz.

İnstagram Viewer uygulaması üzerinden herhangi bir hesaba bakabileceğiniz sınır yoktur. İstediğiniz profile dilediğiniz kadar bakabilirsiniz. Bunun yanında ayrıca saatlik, günlük veya haftalık da bir sınırlandırma söz konusu değildir. Uygulama kullanımı anonim olarak gerçekleştiği için herhangi bir sınır koyulması mümkün değildir.

Müşteri Yorumları

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Nursel İdil Çavdarlı
  Doktor

  Profilleri hemen çıkartıyor, inanılmaz bir program olmuş. İnstagram Viewer işlemlerinizi ücretsiz yapmanız sağlanıyor. Gerçekten iyi hizmet buna denir. İnsta bayi işini iyi yapıyor arkadaşlar, hem ücretsiz hem de bu kadar başarılı bir program başka yerde bulamazsınız. 

 • Merve Mutlu
  Genel Müdür

  Bu zamanda dolandırıcı olmayan bir site bulmak zor. İnsta Bayi sahte işlem yapılmayan üstelik ücretsiz hizmet veren tek yer sanırım. İnstagram Viewer işlemleri için beklemediğim sonuçlar aldım. Gizli profillere bu kadar kolay ulaşabileceğimi tahmin etmemiştim. Çok teşekkür ederim ekibinize. 

 • Yağmur Damla Eroğlu
  Mimar

  Gizli profiller için en iyi programlardan biri. Kolay kullanılıyor, hızlı sonuç veriyor. İnstagram Viewer programında bütün özellikler bir araya getirilmiş. Herhangi bir ücrette talep edilmemiş. İnsta bayi ekibi iletişim bölümünde de yeterli hizmeti veriyor. Ekibinize teşekkür ederim. 

 • İhsan Tepecik
  Öğretmen

  Daha önce birkaç paketinizi kullanmıştım. Ücretsiz araçlar bölümünden İnstagram Viewer işlemlerinizi de denedim. Her zamanki gibi en iyisini yapmışsınız. PopiGram ekibine çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar. 

 • Gürkan Şair
  Avukat

  Birkaç sene önce böyle bir şey bulmak için çok saçma sitelerle karşılaşmıştım. İnsta Bayi için de aynı ön yargım vardı. Ama İnstagram Viewer işlemi güvenilir çıktı. Son zamanlarda bulduğum en iyi sosyal medya programları burada. Site iyi düzenlenmiş, programlar hızlı ve işe yarar. İnstagram Viewer işlemleriniz için kullanabilirsiniz.

 • İrem Dağova
  Psikolog

  İnstagram Viewer Web için tasarlanmış en iyi uygulamalardan biri, ekip işini iyi yapmış. Bu konuda tecrübeli oldukları belli. İnstagram uygulamalarını kullanırken memnun kaldığım en başarılı programdı. Gayet hızlı çalıştı ve sonuçları gösterdi. Gizli profil görüntülemek için kullanabileceğiniz güvenilir bir platform. Tavsiye ederim. 

 • Çağdaş Ege Sunalı
  Avukat

  Daha önce birkaç site denemiştim hepsi yalan dolandı. Ama İnsta bayinin İnstagram Viewer programı gerçekten çalışıyor. Ücretsiz olduğu için biraz şüphe duydum ama işlemleri hızlı bir şekilde yapmayı başardı. Profil sayfaları gizli olarak görünmeye devam ederken size istediğiniz bilgiyi uçuruyor. Başarılı bir sistem kurulmuş. Ekibe ve İnsta Bayiye çok teşekkür ederim. 

 • Şebnem Uluslu
  Doktor

  Profesyonel bir hizmet aldığımı düşünüyorum. İlk defa İnstagram Viewer programını denedim, anında gizli sayfaya yönlendirme yapabildi. Algoritma çok iyi düzenlenmiş. Hızlı ve güvenilir bir uygulama herkese tavsiye ederim. 

 • Hülya Yeşildağ
  CEO

  İnstagram Viewer gizli profil işini en iyi şekilde ortaya çıkarıyor. Daha önce kullandıklarımdan çok farklı ve güvenilir. Profili görüntülemenizi sağlayan gizli bir algoritma kurmuşlar. Aktif şekilde ücretsiz sunulmuş. İnsta Bayi ekibine bu hizmetinden dolayı teşekkür ederim. 

 • Göksu Çakırtaş
  Mimar

  Gizli profil için mükemmel bir uygulama olmuş, herkesin emeğine sağlık. İnstagram Viewer işlemleri için kullanabileceğiniz en iyi platformlardan biri. Güven veren ve hızlı bir şekilde işlem yapabileceğiniz İnsta Bayi, ücretsiz araçlarından bulabileceğiniz özellikleri bir araya getirmiş. Ekibe teşekkür ederim. 

HAZIR!
gorsel
 
 

İnstagram günümüzde en çok vakit geçirilen ve işletmelere en çok kazanç sağlayan sosyal medya aracıdır. 

İnstagram Viewer ile sizi engelleyen kullanıcıların dahi profillerini inceleyebilirsiniz.instagram viewer

İnstagram WEB Viewer

Google üzerinden bilgisayarınızdan herhangi bir İnstagram hesabının kullanıcı adını arttığınızda mutlaka İnstagram Viewer ile karşılaşmışsınızdır. Web viewer hizmetlerimizden bahsetmeden önce ne olduğunu öğrenilmesi gerekir. İnstagram Viewer tam olarak uygulama üzerinden web sitesi olarak profili görüntüleyen halidir. İnstagram Viewer İnstagram uygulamasının veya instagram gizli hesap görme aracının web üzerinden görüntülenebilir şeklidir. İnstagram uygulaması temel olarak mobil cihazlar için kullanıma sunulan bir programdır İnstagram hesaplarını web adresinden görüntülemek için bu uygulama kullanılır. Mobil uygulamasına göre web uygulamasında birtakım sınırlandırmalar olsa dahi uygulamanın kullanabiliyor olması önemlidir.

İnstagram Story Viewer Sitesi

İnstagram uygulaması kullanıcılarına her geçen gün yeni bir özellik ve yeni bir algoritma sunmaktadır. Ülkemizde en çok kullanılan uygulamalardan biri olurken İnstagram Viewer üzerinden birçok özgürlüğe sahipsiniz. Herhangi bir hesap sizi engellendiğinde yeni bir hesap açıp sizi engelleyen kişinin hesabına bakılması gerekmektedir. Ancak İnstagram Viewer online üzerinden artık zaman kaybetmeden ve fazla emeğe girmeden zaman ve anında dilediğiniz hesaba tamamen ücretsiz olarak bakabilirsiniz. Görüntülemek istediğiniz tüm profiller bu sayede karşınıza çıkar.

İnstagram Story Viewer Programı

İnstagram Viewer story programı ile hesabınıza giriş yapmadan veya herhangi bir hesap için oturum açmadan dilediğiniz profili ve hikayelerini görüntüleyebilirsiniz. Görmek istediğiniz herhangi bir hesabı programımız üzerinden arattığınızda hikayeleri doğrudan açılır. Bu sayede anonim bir şekilde hikayesine baktığınız görülmeden ve incelediğiniz profilin sahibinin haberi olmadan program ile hikayelerine bakarak dilediğiniz kadar profilinde gezinebilirsiniz.

İnstagram hikaye izleme aracı olarak programı kullanabilirsiniz.

İnstagram Profil Viewer APKinstagram görüntüleyici

İnstagram Viewer pc üzerinden kullanılmak istenir ise APK uygulaması olarak çeşitli indirimler yapabilirsiniz. APK uygulamasını indirmek için cihazınızın işletim sistemine uygun bir indirme yapılmalıdır. Ancak bu indirmenin çeşitli sorunları olabilirken uygulamayı daha güvenilir siteler üzerinden gerçekleştirmeniz mantıklıdır.

Bu nedenle web adresimiz üzerinden dilediğiniz zaman dilediniz cihaz üzerinden uygulama indirmeden profilleri görüntüleyebilirsiniz.

İnstagram Viewer Ücretsiz

İnstagram Viewer ücretsiz olarak kullanıma sunduğumuz ve kullanıcılarımızın dilediği hesapları incelemesini kolaylaştıran instagram takipçi satın al gibi uygulamamızdır. Web adresimize giriş yaptığınızda İnstagram Viewer kısmına giriş yaparak incelemek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazdığınızda hesabına ve paylaşımlarına dair birçok detayı bizim aracılığımızla inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz içerisinde bu etkinlik ücretsiz olarak sunulur ve herhangi bir ücret ödemeden dilerseniz 1 dilerseniz 100 tane hesabı görüntüleyebilirsiniz.

Şifresiz İnstagram Viewer

İnstagram Viewer üzerinden görüntülemek istediğiniz profillere şifresiz olarak giriş yapabilirsiniz. Firmamız müşterilerine bu hizmeti sunarken ücret almazken aynı zamanda tüm işlemler şifresiz olarak gerçekleştirilir. 

Herhangi bir hesaba bakmak veya kendi hesabınıza bakmak için kullandığınız bu uygulama da hesabınızın şifresini bizimle paylaşmanıza gerek yoktur. Hesabınızın şifresi güvenliği için önemlidir ve şifrenizi bizde dahil olmak üzere herhangi bir kişi veya kurumla paylaşmamanızı öneririz. Biz sizleri önemsiyor ve işlemleriniz için şifrenizi talep etmiyoruz. Bu sayede tüm hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz.

İnstagram Viewer Pro APKinstagram profile viewer

İnstagram Viewer pro APK üzerinden resmi olarak görebileceklerinizden daha fazlasını Türk takipçi satın almada da görüntüleyebilirsiniz. Pro APK üzerinden sunulan ayrıcalıklar:

 • Profil fotoğraflarını indirebilirsiniz.
 • Her postu veya her videoyu indirebilirsiniz.
 • Postların etiketlerinizi veya açıklamalarını görebilirsiniz.
 • Yeni profilleri keşfetmek için kullanabilirsiniz.
 • Yorum ve beğeni atanları görebilirsiniz.
 • Metin araması yapılabilir.

Gibi birçok ek özellikten de yararlanabilirsiniz.

İnstagram Viewer Online

İnstagram Viewer üzerinden erişemeyeceğiniz gizli hesap yoktur. Online olarak dilediğiniz hesaba dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sosyal medya sadece takip etmek veya takip edilmek için değil aynı zamanda farklı insanları görmek ve paylaşımlarını incelemek içinde kullanılır. Erişiminizin olmadığı bir hesap ile karşı karşıya kaldığınızda hemen web adresimize giriş yaparak engelleri bizimle aşın!

İnstagram Viewer üzerinden ulaşamayacağınız hesap çok sınırlıdır. Çevrim için aradığınız veya merak ettiğiniz tüm hesaplara tek bir tıkla ulaşabilirsiniz.

İnstagram Viewer IOS

IOS cihazlar üzerinden dilediğiniz zaman dilediğiniz profili İnstagram Viewer ile görüntüleyebileceğinizi biliyormuydunuz. IOS işletim sistemine sahip cihazınızdan uygulamamıza Safari üzerinden giriş yaparak dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz

İnstagram Viewer IOS işletim sistemi de internete tam erişim sağlamak için kullanılırken görmek istediğiniz profili herhangi bir sınırlama içinde olmadan var olan profili güncel olarak inceleyebilirsiniz. 

İnstagram Viewer Androidinstagram anonim hikaye görüntüleme

Android cep telefonlarınızdan İnstagram Viewer Android üzerinden uygulamayı görüntüleyebilirsiniz. Kendi İnstagram profiliniz girmeden de görebilirsiniz. Normalde İnstagram profilinize giriş yapmadan başka bir hesabın görüntülenmesine izin vermez ancak bu sayede hesabınız üzerinden girmeden de anonim olarak inceleme yapılabilir. 

İnstagram Viewer Hakkında Merak Edilenler

İnstagram Viewer reklamsız olarak kullanılır. Bu sayede kendinizi açık etmeden profil incelenir. İnstagram Viewer hakkında merak edilenler:

 • Sizi engelleyen bir profili ve tüm içeriklerini görebilirsiniz.
 • Hesabınıza giriş yapmadan anonim olarak dilediğiniz işlemi alabilirisiniz.
 • Arama yapmak ve profili incelemek tamamen ücretsizdir ve dilediğiniz kadar inceleme yapabilirsiniz.
 • Programsız bir şekilde dilediğiniz cihazlar hesabınıza veya baktığınız hesaba herhangi bir zarar vermeden şifresiz bir şekilde tüm profiller açılır. 

Bu merak edilenler aynı zamanda uygulamanın kullanıcılarına sunduğu en büyük avantajlarıdır.

İnstagram Viewer Önemli Mi?

İnstagram Viewer sosyal medya hesabınızdan sizi engelleyen veya erişiminizin olmadı hesaplara erişim sağlamak için kullanılan bir araç olarak önemlidir. İnternet kullanıcıları İnstagram hesabı üzerinden sık sık başka hesapları inceleme ihtiyacı dutar. Bu gibi işlemler ile her zaman kolay değildir ancak bu uygulama üzerinden kullanışlı bir şekilde dilediğiniz hesaba bakabilirsiniz.

İnstagramın sunmadığı birçok özelliği de bu sayede kullanabilirsiniz. Örneğin videoları indirebilir, fotoğrafları indirebilir, profil fotoğrafını büyütebilirsiniz. Bu gibi ek özellikler sunması bu özelliği önemli kılar.

İnstagram Viewer Nasıl Yapılır?instagram viewer şifresiz

İnstagram Viewer kullanmak için web adresimiz üzerinden hızlı ve kolay işlemler alabilirsiniz. Profilleri görüntülemek ve sunduğu özelliklerden yararlanmak için:

 • İlk olarak web adresimize giriş yapın.
 • İkinci adım olarak ise profilini görmek istediğiniz profilleri seçin.
 • İlgili alanda hesabın kullanıcı adını tam ve doğru olarak yazmanız gerekir.
 • Kullanıcı adını yazdıktan sonra sorgula butonuna basınız.
 • Sorgulama işlemi kısa süre içerisinde sonuçlanır ve hesaba dair tüm içerikleri görüntüleyebilirsiniz.

Profesyonel anlamda uygulamanın üyelerine sunmadığı özelliklerden yararlanabilirsiniz.

İnstagram Viewer Android Cihazdan Yapılır Mı?

İnstagram Viewer uygulamanın web üzerinden görüntülenmesini sağlarken Android cihazlar üzerinden de görüntüleyebilirsiniz. Bunun için Android işletim sistemine sahip cihazınızdan Chrome sayfasına giriş yaparak görüntülemek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazınız. Kullanıcı adını arama çubuğuna yazdıktan sonra kullanıcılar arasından seçim yapabilir veya doğrudan aradığınız hesabı görüntüleyebilirsiniz. 

İnstagram Viewer IOS Cihazdan Yapılır Mı?

İnstagram Viewer IOS cihazlar üzerinde de yapılabilir. Hesabınızı gizliye alan veya sizi engelleyen kullanıcıların görüntülerini inceleyebilirsiniz. Viewer aracılığı ile sizi engelleyen hesapları tamamını görüntülerken uygulama menüsüne IOS cihazınızdan giriş yaparak profil hesabını ilgili bölüme girmeniz yeterlidir. Bunun için herhangi bir sınırlama yoktur. 

Cep telefonunuz üzerinden dilediğiniz kadar profil görüntüleyebilirsiniz. Bunun için günlük veya aylık bir sınır bulunmamaktadır. Sınırsız kullanım bu uygulamanın en iyi özellikleri arasındadır.

Tablet Üzerinden İnstagram Viewer Yapabilir Miyim?instagram hikaye görüntüleyici

Tabletleriniz de bir bilgisayar veya bir cep telefonu gibi birçok özelliği kullanmanız için üretilmiştir. İnstagram Viewer uygulamasını tabletleriniz üzerinde de yapabilirsiniz. Tabletinizin markası veya işletim sistemi ne olursa olsun online olarak sunulan bir hizmet olduğu için internete erişimi olan tüm cihazlardan İnstagram Viewer yapılarak sınırsız kullanım hakkından yararlanabilirsiniz.

İnstagram Viewer Ücretsiz Mi?

İnstagram Viewer kullanmak ve uygulama üzerinden herhangi bir profili görüntülemek için herhangi bir ücret ödenmenize gerek yoktur. Firmamız üzerinden alacağınız ücretsiz olarak kullanımlardan biridir. İnstagram profilini görüntülerken herhangi bir ücret alınmaz ve kapalı olan hesapları dahi görüntüleyebilirsiniz.

İnstagram Viewer Sistemi Güvenilir Mi?

İnstagram Viewer sistemi her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılır. Bu araç doğrudan Google ve İnstagram alt yapısı üzerinden sunulur. Ekstra herhangi bir işlem sağlanmasına gerek olmadığı için kullanılmasında da herhangi bir risk unsuru bulunmamaktadır.

Uygulama sadece hesapların görüntülenmesini ve hesap içerisinde yer alan tüm alanların incelenmesini sağlar. Birçok kişi fake hesap üzerinden denenme yapılmasını tavsiye ederken bu boşa bir çabadır. Yukarıda da bahsettiğiniz gibi İnstagram Viewer Google alt yapısıdır ve kullanılmasına İnstagram tarafından da izin verilmiştir. Bu nedenle sistemde güvenilir olmayan veya kullananlar için güvenlik açığı oluşturabilecek herhangi bir durum söz konusu değildir.

Size Nasıl Güveneceğim?

Firmamız daha iyi hizmet verebilmek için işlem sırasında kullanıcılarından e-posta cep telefonu veya isim gibi bilgiler talep etmektedir ancak bu bilgiler kişinin veya hesabın güvenilirliğini riske atacak bilgiler değildir. Kişisel bilgileriniz saklanmaz veya farklı bir amaç için kullanılmaz. Mobil üzerinden ve web üzerinden ücretli ve ücretsiz tüm hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz.

10 yıla yakın müşterilerine hizmet veren firmamız en kaliteli ve en güvenilir sosyal medya hizmetlerini sunma misyonu taşıyarak tüm işlemlerini güvenlik ve gizlilik içerisinde gerçekleştirir. Yazılımlarımız sayesinde sosyal medya hesaplarınız için ihtiyacınız olan tüm aksiyonlara bizim güvencemizle ulaşırken kullanıcılarımıza ücretsiz hizmetler de sunarız. İnstagram Viewer bu hizmetlerden biridir ve uygulama kullanılırken özel olarak herhangi bir bilginiz istenmez. Bu sayede gizlilik ve güven içerisinde aradığınız tüm profillere tek tıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Hesabım Zarar Görür Mü?instagram viewer ücretsiz

İnstagram Viewer kullandığı için hesabının zarar gördüğünü bildiren herhangi bir kullanımız olmamıştır. Sorgulamasını dilerseniz forum sayfaları üzerinde de gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama doğrudan online olarak gerçekleştirilirken ayrıca alt yapısı İnstagram tarafından sağlanır. Herhangi bir profili incelerken hesabınıza giriş yapmak zorunluluğunuz yoktur ve kişisel bilgileriniz dahil herhangi bir bilgi de sizden istenmez.

Hesabınıza giriş yapmadığınız ve hesabınızın şifresi gibi önemli detayları bizimle paylaşmadığınız için zarar verebilecek herhangi bir durum söz konusu değildir. Özetle %100 emin olabilirsiniz ki hesabınızın zarar görmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Mobilden İnstagram Viewer Yapabilir Miyim?

Mobil üzerinden İnstagram Viewer uygulamasını da dilediğiniz zaman güvenle kullanabilirsiniz. Mobilden profili açık olan hesapları sizi engellemiş olsa dahi görüntüleyebilirsiniz. Bunun için profil görüntüleme aracımızı kullanmanız yeterlidir. Birkaç basit adımla profilleri inceleyebilirsiniz. 

Profili incelendiğinizde normal İnstagramda ki gibi sadece profili incelemekle kalmaz aynı zamanda dilediğiniz içeriği indirebilirsiniz. Profil içerisinde ki herhangi bir fotoğrafı mobil üzerinden de indirebilir, videoları indirebilir veya kesebilirsiniz. Ayrıca normal İnstagramda profil fotoğraflarına tıklayamaz veya büyütemezsiniz. Ancak uygulama üzerinden profil fotoğrafına tıkladığınızda büyütebilir dilerseniz profil resmini kaydedebilirsiniz.instagram viewer 2024

Bilgisayar Üzerinden İnstagram Viewer Yapabilir Miyim?

Bilgisayarınızdan İnstagram Viewer uygulamasını 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızdan profil viewer ile oturum açmadan profiller görüntülenebilir. Görmek istediğiniz profili herhangi bir araç çubuğuna yazmanız yeterlidir. Arama çubuğuna inceleyeceğiniz hesabın kullanıcı adını yazarak sorgulama yapmanız ile birkaç dakika içerisinde tüm görmek istedikleriniz sizinle paylaşılır. Bilgisayar üzerinden kendi hesabınıza giriş yapmadan da bu sayede tüm hesapları stalklamakta özgürsünüz. 

Hesabın şahsi hesabınızla olan bağlantısı önemli değildir. Yapmanız gereken tek şey arama motoruna yazmak ve sorgulamaktır.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu