0

Instagram Takipçi Analizi

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

avatar
 
 

 

Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

İnstagram takipçi analizini sadece kendi hesabınız için kullanabilirsiniz diye bir kural yoktur. Ünlülerin, büyük markaların, merak ettiğiniz bir kişinin, stalk yapmak istediğiniz hesabın veya rakipleriniz gibi kullanıcı adını bildiğiniz tüm hesaplar için takipçi analizini kullanabilirsiniz.

İnstagram takipçi analizi uygulamamız kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunulur. Web adresimize giriş yaparak takipçi analizi kısmına girdiğinizde sistemimiz ücretsiz olarak açılır ve kullanıcı adını girerek merak ettiğiniz tüm hesapların analizini ücretsiz olarak inceleyebilirsiniz. Eksik olduğunuz noktaları görerek hesabınızı geliştirmeniz için sunduğumuz bir uygulamadır.

İnstagram takipçi analizi uygulamasının en büyük avantajı hesabınızın diğer hesaplara göre durumunu tahlil etmektir. Hesabınızın takipçi sayısını ve etkileşim oranını gördüğünüzde geliştirmek için hangi aksiyonları almanız gerektiği konusunda net sonuçlar görürsünüz. Firmamız üzerinden almak istediğiniz aksiyonların tamamını gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram hesabınızın kapanması için takipçi analizinden çok daha fazlasına ihtiyacınız vardır. Takipçi analizi kullandığı için hesabı kapanan herhangi bir kullanıcı bulunmamaktadır. Hesabın analizlerini incelemek hesap için güvenlik açığı oluşturmaz ve herhangi bir risk teşkil etmez.

İnstagram takipçi analizi hesabın istatistiklerini görmek için kullanılır. Web adresimiz üzerinden hesabınızın takipçi sayısını görerek etkileşim analizlerini inceleyebilirsiniz. Analiz ile merak ettiğiniz her kullanıcının analizlerine erişim sağlayarak kendi hesabınızla karşılaştırma yapabilirsiniz.

İnstagram takipçi analizi programını kullanmak için vermeniz gereken tek bilgi kullanıcı adıdır. Bunun dışında şifre veya özel bilgi sizden istenmez. Hesabınızın güvenliğini önemsiyoruz ve sizden şifrenizi de talep etmiyoruz. Sadece kullanıcı adınızı girerek dilediğiniz hesabın analizini inceleyebilirsiniz. 

İnstagram takipçi analizi ile hem kendi hesabınızın hem de farklı kullanıcılara ait hesapların istatistiklerini görebilirsiniz. Bu sayede rakip hesapların takipçi durumunu inceleyerek kendi hesabınız ile kıyaslayabilirsiniz. Hesabınız için yeni hamleler alarak rakiplerinizin gerisinde iseniz öne çıkmak önde iseniz yerinizi korumak için stratejiler geliştirmenize yarar.

Firmamız kullanıcılarının güvenliğini tüm hizmetlerinin önünde tutar. İnstagram takipçi analizi uygulamamızdan yararlanmanız için hesabınızın şifresine ihtiyaç duymuyoruz. Sizlere sunduğumuz herhangi bir hizmet için hiçbir şekilde sizden şifrenizi talep etmeyiz. Şifreniz sizde olduğu için herhangi bir güvenlik riski de barındırmamaktadır.

İnstagram takipçi analizini düzenli olarak inceleyerek hesabınızı geliştirmek için yeni hamlelerinizde kullanabilirsiniz. Bu sayede rakiplerinizin önüne geçerek sektörde bilinen hesaplardan ve markalardan biri olabilirsiniz. Ayrıca sadece kendiniz için değil rakiplerinizin de hesabının analinizi görmek için yararlanabilirsiniz.

Firmamız üzerinden sunulan tüm hizmetler güvenilirdir. İnstagram takipçi analizi için kendi hesabınızın veya farklı bir hesabın özel kişisel bilgileri istenmemektedir. Sitemizde sunulan tüm hizmetler güvenilirdir ve bu hizmete ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz, herhangi bir güvelik sorunu yaşanmaz.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Erdi Umut Kandemir
  Mimar

  İnsta bayi ekibi her zamanki gibi en iyi programlardan birini kullanmış. İnstagram takipçi analizi işlemlerini hızlı ve bu kadar doğru yapabileceğiniz tek yer. Profesyonel hizmet ve hızlı etkileşim için bu siteden vazgeçmeyin derim. 

 • Aras Bahri Uygur
  Influencer

  Ücretsiz olan her şeyin kalitesiz olduğu düşüncesinden sıyrılmamı sağlayan tek sitedir herhalde. İnstagram takipçi analizi için kullandığım en iyi algoritmaydı. Hemen sonuçlar verildi ve doğru analizler yapıldı. İnsta bayi işini iyi yapıyor. 

 • Burçak Tekin Koç
  CEO

  İnstagram programları iyi çalışıyor. Güvenebileceğiniz bir site ve analizler doğru. Birçok konuda destek olan ekibe de teşekkür ederim. İletişim ve İnstagram takipçi aracı tam puanı hak ediyor. 

 • Yaşar Kaleli
  CEO

  İnstagram takipçi analizlerini kullandım ve memnun kaldım. İşlemleri hemen veriyor, hızlı ve güvenilir. Saçma sapan işlerle uğraştırmadan hızlı bir şekilde sonucu veren tek sitedir sanırım. İnsta Bayi ekibi her zaman en iyisini yapar, hem programları hem de paketleri iyidir. Tavsiye ederim. 

 • Barış Kalkan
  Doktor

  Güncel, hızlı ve profesyonel bir hizmet için İnsta Bayi çok iyi. Son zamanlarda en çok kullandığım sitelerden biri oldu. İnstagram takipçi analizleri yaparak adresime büyük katkılarda bulunabildim. Başka hesaplar ve rakipler için de analiz yapabiliyorsunuz. Bu konuda geliştirilmiş ve iyi hizmet veren bir site. 

 • Ali Veysel Umman
  Psikolog

  İşlemler başarılı, sonuç gayet iyi. Son olarak kullandığım İnstagram takipçi analizi programından çok memnun kaldım. Gayet hızlı çalışıyor ve profesyonel bir hizmet sağlıyor. İnsta Bayi tavsiye edeceklerim arasında. 

 • Nalan Özgü Demirkol
  Genel Müdür

  Profesyonel hizmet verilmiş, uygulama ve sonuçlar çok iyi. İnstagram takipçi analizleri doğru yapılıyor. Ücretsiz bir algoritmaya göre beğendiğim sayılı isimlerden biri oldu. Ki Türkiye’de bu tarz iyi siteler bulmak çok zor. Gerçekten işini yapan İnsta Bayi ekibine çok teşekkür ederim. 

 • İlke Özdemir
  Öğretmen

  İşlemleri hızlı yapıyor, ayrıca güvenilir de. İnstagram takipçi analizleri için kullandığım program epeyi işime yaradı. Diğer paketlerle birlikte ücretsiz araçları kullanarak hesabım hakkında daha çok bilgi alabiliyorum. İnstagram işlemleri gibi diğer uygulamalarda da işinize yarayacak seçenekler var. İlk defa kullanacaklara tavsiye ederim. Saçma sapan şeylerle karşılaşmazsınız. 

 • Mahir Semih Koçak
  Öğretmen

  İnsta Bayi son zamanlarda keşfettiğim en iyi platformlardan biri oldu. İnstagram takipçi analizleri işe yarıyor ve bilgileri kaliteli bir şekilde veriyor. Uygulama şekli, analiz ve işlem sonrası saçma sapan sonuçlar çıkarmaması iş görür olduğunu kanıtlıyor zaten. İnstagram adresime yapılan katkılardan dolayı ekibe teşekkür ederim. 

 • Demet Ilgaz
  Öğretmen

  İnstagram analizleri işime çok yaradı. Birçok takipçim hakkında fikir sahibi oldum, rakiplerimi de analiz etme şansı elde ettim. Bu konuda iyi bir platform özellikleri sunulmuş. Son zamanlarda ücretsiz olarak kullandığım en iyi analiz programlarından biri. İnsta Bayi ekibine teşekkür ederim. 

Instagram Takipçi Analizi Nasıl Yapılır?

Uygulaması için Ücretsiz ve Şifresiz Instagram Takipçi Analizi mevcuttur. Platformu için öncelikle Instagram Takipçi Analizi Aracımızı Bedava Kullanarak Bizi Test Edin. Hemen şimdi istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak Anasayfa'da bulunan Ücretsiz Araçlar bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Instagram Takipçi Analizi bölümüne tıklayın.
 • Burada sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak Girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra Son olarak karşınıza çıkacak olan basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
HAZIR!
avatar
 
 

İnstagram takipçi analizi ile hesabınızı büyütmek için istatistiklerinizi inceleyebilirsiniz. Sizler için özel olarak geliştirdiğimiz istatistik verileri ile sayfanızı güvenle analiz ederek geliştirilmesi içim hamleler yapılır.instagram takipçi analizi

İnstagram Takipçi Analizi Uygulaması

İnstagram takipçi analizi kullanıcılar için büyük ölçüde önemlidir. Geniş hedeflere ulaşmak gibi bir amacınız var ise ve hedef kitlenizi arttırarak hesabınızın popülerliğini arttırmak istiyorsanız hesabınızın analinizi çıkararak gelecek hamlelerinizi bu yönde iyileştirebilirsiniz. Sosyal medya hesabınızın takipçi kapasitesi, etkileşimi ve takipçilerinin hamlelerini görerek hareket etmek için takipçi analinizi kullanarak kanalınızı büyütürken verilerden yararlanır.

Analiz sonuçlarınız anlık olarak hesabın istatistiğini çıkarır ve bu yöntemle gönderilerinizi düzenleyebilir veya hesabınızı inceleyebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Analizi Sitesi

İnstagram gerçek takipçi analizi sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Takipçi analizi ile hesabınızı büyütmek istediğinizde izlemeniz gereken yol haritasını sizlerle sunmaktan gurur duyuyoruz. Takipçi analizi uygulamamızı sadece kendi hesabınız için değil dilediğiniz hesabı inceleyebilirsiniz. Sosyal medya hesabınızı sorunsuz kullanırken istediğiniz seviyede etkileşim almanız için İnstagram hizmetlerimizden yararlanırken hesabınıza en iyi gelecek hamleyi seçerken analiz yaparak daha doğru tercihlerde bulunabilirsiniz.

Web adresimiz üzerinden İnstagram takipçi analizi yapabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Analizi Programı

İnstagram kullanıcı sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Geniş kitlelere hitap edebileceğiniz sosyal medya hesabınız sayesinde İnstagram analizi programımız ile dilediğiniz hesabın istatistik verilerinizi inceleyebilirsiniz. Takipçi analizi programı güvenilir bir program olurken gereken işlemleri aldığınızda iki dakika içerisinde merak ettiğiniz hesabın analinizi ekranınıza gelir. 

İnsttagram bireysel ve kurumsal açıdan gelişmenizi sağlarken önemli verileri kullanmak için birçok analiz programı yer alır. Uygulamamız sayesinde hedef kitlenizi arttırırken dikkat çekmeyi başararak fenomen olabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Analizi APKücretsiz instagram profil analizi

İnstagram takipçi analizi ücretsiz olarak sunulan bir uygulama olabilirken APK üzerinden indirme yaparak herhangi bir sınırlandırmaya bağlı kalmadan uygulamayı kullanabilirsiniz. Hesabınızın istatistiğinizi çıkardığınızda içeriklerin ve takipçi sayısının yanı sıra aynı zamanda sizi takip edenlerin eylemleri ve demografisi gibi birçok konuda da gerçek verilere ulaşmanızı sağlar. Bu sayede hesabınızı iyileştirmek gönderilerinizi çeşitlendirmek için kullanılır.

İnstagram Takipçi Analizi Ücretsiz

İnstagram takipçi analizi sitesi olarak sizleri bazı hizmetlerimizi ücretsiz olarak sunarız. Web adresimizi ziyaret ederek İnstagram analiz kısmından dilediğiniz kadar hesap için analiz yapabilirsiniz. Bu işlem için sizden talep etmemekteyiz ve kullanıcılarına hesabını yönetmek ve etkileşimini arttırmak için izlemesi gereken yol haritası olarak yardımcı olmaktayız. 

Ücretsiz olarak sadece kendi hesaplarınızı değil rakiplerinizin de hesaplarını inceleyerek rekabet içerisinde hamlelerinizi geliştirmek için yararlanın.

İnstagram Takipçi Analizi Şifresiz

İnstagram takipçi analizi uygulamasından yararlanırken vermeniz gereken bilgiler arasında şifre yoktur. Web adresimiz müşterilerinin veya kullanıcılarının güvenliğini her şeyin üzerinde tutar. 

İnstagram analizi programı kullanırken hesabınızın şifresi sizden istenmez ve bu hizmeti alırken şifreniz istendiğinde güvenmeyerek lütfen şifrenizi paylaşmayınız. Hesabınızın analizi için şifreniz gerekli değildir. Şifreniz hesabınızı korumak ve sadece şifresini bilen kişiler tarafından kullanılmasını sağlamak içindir. Bu nedenle İnstagram takipçi analizi online hizmetimiz için şifrenizi bizimle paylaşmanıza gerek yoktur.

İnstagram Takipçi Analizi Pro APKinstagram takipçi analizi bedava

İnstagram takipçi analizi pro APK üzerinden işlem alabilirsiniz.  Size sunulan bilgiler üzerinden içeriklerinizi karşılaştırabilir, kampanyaları ölçebilir veya bireysel gönderilerinizin performansını görebilirsiniz. İnstagram takipçi analizi ile özellikle pazarlama amacıyla hesabınızı kullanıyorsanız post veya fotoğraf atmak her zaman tek başına yeterli değildir. Sizlere kusursuz yol haritası sunacak bu sistem ile ne yapmanıza karar vererek web adresimiz üzerinden hizmetlerimizi değerlendirerek en güvenli ve en kesin yol ile etkileşiminizi arttırabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Analizi Online

Takipçi analizi dilerseniz herhangi bir indirme yapmadan kolay bir bir şekilde adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Online olarak sizlere sunulan bu hizmet 7 gün 24 saat kullanıma açıktır ve dilediğiniz zaman dilediğiniz hesabın analiz sonuçlarını inceleyebilirsiniz.

Kullanım amaçlarınızı çeşitlendirirken rakiplerinizden öne olarak ve rakipleriniz üzerinde baskıyı arttırarak hesabınızın görünürlüğünü arttırabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Analizi IOS

İnstagram takipçi analizi ios cihazlar üzerinde de gerçekleştirilebilir. Analiz verilerini Türkçe olarak uygulamamız üzerinden İOS cihazlar üzerinde de inceleyebilirsiniz. Gönderilerinize özel analizleri incelemek isterseniz sol alt kısmında bulunan analizleri gör sekmesinden yararlanabilirsiniz. İOS cihazlar için hikaye analizi servisi de sunulur. Hikayelerinizin analizi için halen yayınlanmakta olan hikayenin alt kısmından görüntüleyenler kısmından incelenir. Hesabınız üzerinden özel olarak dilediğiniz tarih analizlerini de çıkarabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Analizi Android

İnstagram takipçi analizi android cihazlar içinde dilediğiniz analizi çıkarabilirsiniz. İnstagram paylaşımları özellikle son yıllarda çok çeşitlendi ve analiz tüm etkileşimleri kolayca kavramak ve değerlendirmek için öne çıktı. Hikayeler, post gönderileri, IGTV, Reels’ler, öne çıkanlar, canlı yayınlar, videolar ve İnstagram profilinde görünen paylaşımlar gibi birçok hareket bulunur. Her gönderiyi Android cihazınız için analiz araçları içerisinde değerlendirebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Analizi Merak Edilenler

İnstagram takipçi analizi ile:

 • İnstagram analinizi çıkartarak ayrıca rakiplerinizin de kitlesini inceleyebilirsiniz.
 • Rakibinizin takipçi kitlesine göre birtakım adımlar atılabilir.
 • Rakiplerinizin gönderilini analiz ettiğinizde kullanıcıların etkileşim alanlarını da incelemiş olursunuz ve bu sayede içeriklerini geliştirebilirsiniz.
 • Kitlenizi geliştirmek için rakiplerinizin de kitlesi ile etkileşime girerek ve daha iyi çalışma gerçekleştirerek öne çıkabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Analizi Önemli Mi?instagram analiz programı

İnstagram takipçi analizi hesabınızın kullanım amacına göre bireysel veya işletme hesapları için ayrı ayrı önemi bulunur. İnstagram da her hesap bir rakiptir ve hesabınızın analizini çıkartarak güçlü ve zayıf yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Hizmetimiz sayesinde rakiplerinize kıyasla yerine getirmeniz gereken adımlar görmek oldukça faydalıdır. Eksik noktalarınızı görmek geliştirme yapmak için önemlidir. 

İnstagram takipçi analizini görerek yeni stratejiler belirleyerek hesabınıza buna göre yön verebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Analizi Nasıl Yapılır?

İnstagram takipçi analizi aracımız üzerinden istediğiniz tüm hesapların analizine kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Takipçi analizi programımızı için:

 • Firmamız adresine giriş yapın ve takipçi analizi kısmını seçin.
 • Kullanıcı adını ilgili boşluğa yazın.
 • Sorgula butonuna basarak işlemi başlatın.
 • Analiz aracı kısa bir süre içerisinde İnstagram analizini çıkarabilirsiniz.

Takipçi analizi ile hesabınızı veya rakiplerinizin hesabını inceleyerek büyümesini sağlayabilirsiniz. İncelediğiniz hesapları görerek inceledikten sonra kendi hesabınız için firmamızdan yararlanabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Analizi Android Cihazdan Yapılır Mı?

İnstagramt takipçi analizi uygulamamızı Android cihazlar üzerinde de kullanabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cep telefonunuzdan web sitemize giriş yapabilirsiniz. Uzun yıllardır kullanıcılarına sorunsuz ve güvenilir hizmet veren firmamız alt yapısını Android cihazlar üzerinden kullanıma uygun bir şekilde sunar. 

Cep telefonunuzdan Chrome kısmına giriş yaparak adresimize giriş yaptığınızda analiz etmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazarak sorgulama yapabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde görmek istediğiniz tüm sonuçlar size bildirilir.

İnstagram Takipçi Analizi IOS Cihazdan Yapılır Mı?instagram takipçi analizi aracı

İnstagram takipçi analizi reklamsız app store üzerinden kullanımdadır. IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızdan internet sayfasına giriş yaparak analiz sonuçlarına hızlı ve ücretsiz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Safari kısmına giriş yapın ve web adresimize ulaşın. Rakiplerinizin veya kendi hesabınızın analizlerine tek bir tıkla erişebilirsiniz. Üstelik uygulamayı kullanırken reklam çıkmaz veya fazladan beklemek gibi bir durum gerçekleştirilmez. Firmamız kullanıcılarına her zaman en iyi hizmetti en kısa ve en güvenilir şekilde sunmak için teknolojisini düzenli olarak geliştirir.

Tablet Üzerinden İnstagram Takipçi Analizi Yapabilir Miyim?

Tabletiniz üzerinde İnstagram takipçi analizi yapabilirsiniz. Web adresimizi kullanmak istediğiniz tabletin markasının veya modelinin herhangi bir önemi yoktur. İnternete bağlanıyor olması yeterlidir. Çünkü tüm hizmetlerimizde olduğu gibi analiz programımız da online olarak çalışır ve web adresimize erişim sağladığınız her cihaz üzerinden giriş yaparak analiz sonuçlarını inceleyebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Analizi Ücretsiz Mi?

İnstagram sosyal medya uygulaması popülerliğini her geçen gün arttırırken sunulan hizmetlerin birçoğu da ücretlidir. Uygulama araçları kullanırken yüksek miktar ödemeden gizlilik ve güven içerisinde hizmet almak için firmamızdan yararlanabilirsiniz.

İnstagram takipçi analizi programımızı kullanıcılarımıza bir ayrıcalık olarak ücretsiz olarak sunmaktayız. Bu sayede dilediğiniz tüm hesapların analizine erişerek kendi hesabınızı geliştirmek veya rakiplerinizi tanımak için yararlanabilirsiniz. Takipçi analizi verileri sürekli değişir. Bu yüzden bir kez bakmak yerine düzenli olarak inceleme yaparak gelişmeleri takip edebilirsiniz. Uygulama sayesinde analizlere ücretsiz olarak ulaşırken her kullanıcı istatistiği kendine özeldir ve firmamız üzerinden ücret ödemeden istatistik taramalarına 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Analizi Sistemi Güvenilir Mi?

İnstagram takipçi analizi sistemimiz güvenilirdir. Sistem kullanılırken ekstra bilgiler talep edilmemektedir. İnstagram analizlerine erişmek için vermeniz gereken tek bilgi kullanıcı adıdır. Kullanıcı adınız yazdığınızda iki aşamalı bir sistem ile işlemlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için hesabın gizli olması veya herkese açık paylaşımlar yapıyor olması da sonucu etkilemektedir.

Sistemin kullanılır olması için kullanıcı adı vermeniz yeterlidir. Ardından robot olmadığınızı gösteren yeri işaretleyerek herhangi bir güvenlik açığı oluşmadan sonuçları inceleyebilirsiniz.

Size Nasıl Güveneceğim?instagram takipçi analizi ücretsiz

Firmamız yıllarını müşterilerine en iyi hizmeti vermek için geliştirmelerle geçmiştir. Uzun yıllardır sektörde yerimizi korurken kullanıcılarımıza %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veririz. Web adresimiz üzerinden ücretli veya ücretsiz hizmetler üst kalitede sunulurken bugüne kadar hiçbir kullanıcımız için güvenlik sorunu yaşanmamıştır.

Hakkımızda merak ettiğiniz detayları incelemeniz için detaylı bilgileri sizlerle açık ve şeffaf olarak paylaşırız. Ayrıca hizmetlerimiz öncesinde, işlem sırasında veya sonrasında 7 gün 24 saat canlı destek hizmeti sunulur. Bu sayede ihtiyacınız olan her bir detay için müşteri destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. 

Hesabım Zarar Görür Mü?

İnstagram takipçi analizi pc veya diğer cihazlar üzerinden yapılması önemli olmaksızın hesabınızın zarar görmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Takipçi analizi için sadece hesabın kullanıcı adı kullanılmaktadır. Özel olarak bir bilgi verilmediği gibi hesabın zarar görmesi de mümkün değildir. Bu uygulama tamamen İnstagram’ın geliştiricilere verdiği imkanlar dahilinde gerçekleştirilir. Hesap için herhangi bir güvenlik ağı geçilmediği için hesabınız zarar görmez. Kullanıcılarımızın hesaplarının zarar görebileceği herhangi bir uygulamayı bizim üzerimizden gerçekleştiremezsiniz. Bu nedenle dilediğiniz zaman gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Mobilden İnstagram Takipçi Analizi Yapabilir Miyim?instagram analiz sitesi

Mobilden instagram takipçi analizi yapabilirsiniz. Firmamız tüm akıllı cihazlar için kullanımdadır. Mobilden takipçi analizi yapmak için:

 • Sayfamıza giriş yaparak en iyi takipçi analizini 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.
 • Takipçi analizini kullanmak için ilgili bölüme girdiğinizde sınırsız olarak dilediğiniz kadar hesaba bakabilirsiniz. Sadece kendi hesabınız için merak ettiğiniz veya incelemek istediğiniz her hesaba bakabilirsiniz.
 • Analizini görmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını ilgili boşluğa yazarak hesabın adını yazmanız yeterlidir.
 • Sorgula butonuna basarak takipçi analizleri kısa bir süre içerisinde ekranına gelerek dilediğiniz incelemeyi yapabilirsiniz.

Bilgisayar Üzerinden İnstagram Takipçi Analizi Yapabilir Miyim?

Bilgisayar üzerinden herhangi bir program kullanmadan firmamız adresine giriş yaparak analiz yapabilirsiniz. Programsız ve ücretsiz olarak kullanıcılarımıza hediye ettiğimiz sistemimizden bilgisayardan da yararlanabilirsiniz. İstatistiklerin taranması için sisteme kullanıcı adının girilmesi yeterlidir. Gizlilik özelliği aktif etmeyen veya eden hesapların tamamı için analiz verileri görülür. Bazı kullanıcılar özel olarak araç hizmetlerini kısıtlayabilmektedir. Bu durumda ise analizlerin sadece bir kısmına erişim sağlanabiliyor. Ancak büyük bir kısım bu özelliği aktif etmediği ve bakılmasında herhangi bir sorun yaşanmadığı için dilediğiniz herkesin analizine uygulamamız üzerinden bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu