0

Instagram Çekiliş Aracı

Aşağıdaki kutuya çekiliş listeni yaz ve gönder’e tıkla, çekiliş sonucunu hemen getirelim!

Çekiliş Kazananı
 
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

İnstagram çekilişleri için program geliştiren firmalar, sosyal medya ajanslarıyla çalışan ortaklı projelere adım atmış güvenli firmalar olabilir. Bizim firmamız da güvenilir ve kullanıcıları yarı yolda bırakmayacak şekilde sistemler düzenleyerek, İnstagram çekilişi yapan firmalar arasında yerini almıştır. 

İnstagram’da çekiliş yapmayı planlıyorsanız, çekiliş paylaşımlarınızı 7 gün önceden yapmalısınız. En az 7 gün ve en fazla 14 gün içinde paylaşımlara başlamanız önerilmektedir. Bu sırada programı da indirerek kullanabileceğiniz güvenilir bir sistem kurduğunuzdan da emin olabilirsiniz. Çekilişin güvenli ve hilesiz olduğunu da gösteren firmalarla çalışmanız tavsiye edilecektir. 

İnstagram çekilişiyle profilinize gelen yorumlar, 2000 ile 3000 arasında günlük olarak hesaplanabilir. Tabi farklı paylaşım alanlarından ve takipçi sayınızdan yola çıkarak çekiliş tarihini belirlediğiniz süreye göre toplamda 10.000 yoruma kadar etkileri olduğu görülmüştür. 

İnstagram çekiliş süresi program üzerinden katılımcı sayısına göre belirlenir. Çekiliş için verilen zamanlama sayının artışına göre hızlı ve kolay bir şekilde sonuçlanacaktır. Çekiliş yapmak için genel kurallar, belirlenmiş kurallar ve katılımcı sayısının oranlarına göre düzenlemeler dikkate alınarak program size çekiliş sonucunu belirleyeceği süreyi gösterecektir. 

İnstagram çekilişi için yükleyeceğiniz çekiliş programında, etiketleme, yorum, beğeni ve hikaye paylaşımına göre kurallar belirlenir. Program bu tercihler üzerinden katılımcıları belirler ve çekilişin yapılacağı tarihte katılımcılar arasında kazanın açıklanmasını sağlar. 

Çekilişler İnstagram takipçilerinin en son sınır sayısına göre yapılabilir. 1k, 10k ve 100k katılımcılara kadar çekiliş programında çekiliş yapılması sağlanır. Çekiliş yapmak her zaman yeni takipçiler kazanmanızı sağlayacağı için kişi sayısına ve katılımcı sayısına göre program çalışmamaktadır. 

İnstagram çekiliş programlarıyla istediğiniz kadar çekiliş yapabilirsiniz. Katılımcılarınıza göre hafta, ayda ve yılda istediğiniz ödül sistemine göre çekiliş işlemlerinin yapılmasını sağlamanız mümkündür. Çekiliş sayısı ve standartlarına gerek duyulmamıştır. 

İnstagram çekiliş gönderinizi programa girerek, katılımcılara göre paylaşım özelliklerini belirlersiniz. Çekiliş kuralları belirlenir ve çekil tarihine kadar bu düzenlemeye göre katılımcılar sisteme yüklenir. Çekiliş sonucu için belirlenen gün çekilişi başlatarak programın çekilişle kazanını belirlemesini sağlarsınız. 

İnstagram çekilişi yapan profiller, takipçi, profil ziyareti, etkileşimi ve yorumlarını artırarak, kolay bir şekilde profillerini zenginleştirmeye çalışır. Tabi çekiliş ödülünün özellikleri ve katılımcılara sunulan katılım şartlarına göre hızlı bir etkileşim ağı oluşturmak çekilişle mümkün olabilmektedir. 

İnstagram çekiliş programlarının sonuçları son derece gerçekçi ve şeffaf bir şekilde düzenlenir. Kullanıcıların ve profilin zarar görmeyecek şekilde çekilişi izlenebilir ve hatasız düzenlenmesi önemlidir. Program algoritmaları bu hataya ve sonuçlardaki değişikliklere asla yer vermeyecektir. 

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Yiğit Uluöz
  Mimar

  Ücretsiz İnstagram çekiliş araçları arasında en iyisi. Pratik kullanım, hızlı sonuç ve güvenilir hizmet için tercih edebilirsiniz. PopiGram programlama, paket ve müşteri hizmetleri açısından başarılı bir site tavsiye ederim. 

 • Ilgın Mert
  Doktor

  Hata vermeden sonuç veren sınırlı sayıda sitelerden biri. İnsta Bayi ile birçok defa çalıştım. İnstagram çekiliş aracı, video indirme gibi algoritmaları çok iyi düzenlenmiş. Ekip iletişime açık, sorunsuz bir hizmet veriyor.

 • Durkan Adabaşı
  Influencer

  Güvenilir ve pratik kullanım için yeterli bir araç. Birçok algoritmadan sonra keşfettiğim ve memnun kaldığım nadir sitelerden biri diyebilirim. İnstagram çekiliş aracını firmam için bol bol kullanıyorum. Yormadan, hızlı bir şekilde işlem yapabiliyor. Bu konuda ekip gerçekten iyi çalışıyor.

 • Ebru Neşeli
  CEO

  Hızlı ve kolay bir kullanımı var. Başka bir sitede denemiştim, benden bir sürü bilgi istemişti. Bu kadar kolay yollar varken insanları neden yorarlar hiç anlamıyorum. İnsta Bayi kullanıcıların ne istediğini bilen sitelerden biri. Tabi ki İnstagram çekiliş aracını da pratik yapmış. Hemen sonuç alabiliyorsunuz. 

 • Jale Sinem Soğukkan
  Avukat

  Firmanın verdiği bütün hizmetlerden memnun kaldım. İnstagram çekiliş programı özellikle en iyisi diyebilirim. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, program profesyonel bir çalışma alanı sunuyor. Kullanıcılara güven veren ve işlem sırasında da sıkıntı yaşatmayan sayılı sitelerden biri. Tavsiye ederim. 

 • Güney Kulaç
  Öğretmen

  Kullanıcısını düşünen ve İnstagram dilinden bu kadar iyi anlayan başka bir site bulamazsınız. Daha önce denediğim birçok programa beş basar gerçekten. İnstagram çekiliş programı oldukça başarılı tasarlanmış. Geliştirilmiş ve kullanıcıya ücretsiz sunulmuş. PopiGram ekibine çok teşekkür ederim. 

 • Göksel Yurtsever
  Influencer

  İnstagram çekilişi için çok yardımcı oldunuz. Ekibiniz bütün sorularıma geri dönüş yaptı, bunun için ayrıca teşekkür ederim. Programınızın eksiksiz çalışması da önemli tabi. Son zamanlarda kullandığım en iyi programlardan biri oldu. Size ve ekibinize çok çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle. 

 • Pelinsu Erdem
  CEO

  Programları çok iyi çalışıyor. Çekiliş yapan birçok firmadan iyi diyebilirim. Gelişmiş algoritmalar kullandıkları ve güncel kalmaya devam ettikleri için İnstagram’daki birçok fonksiyonu kullanabiliyorsunuz. Ben çekiliş yaparken hiçbir sıkıntı yaşamadım. İlk defa kullanacaksanız, bence fazla zaman harcamadan İnsta Bayi ekibini deneyin. İnternette bu kadar profesyoneli çıkmadı henüz karşıma. 

 • Dursun Çağ
  Öğretmen

  İnstagram programlarını en iyi hazırlayan sitelerden biri. Çekiliş aracını kullanarak bir kere daha anlamış oldum. Çekiliş algoritması güven verici, dolayısıyla kullanıcılara da güven vererek daha çok etkileşim alanı açmamı sağladı. Şirketim için kullandığım en iyi seçeneklerden biriydi. Ekibe teşekkür ederim. 

 • Tuncay İlkeli
  CEO

  İnstagram için çok işime yarayan seçenekler var. En son çekiliş aracını kullandım ve gerçekten bu iş için para alanlardan daha iyi yaptıklarını söyleyebilirim. İnstagram çekiliş aracı kusursuz çalıştı. İnsta Bayi ekibine destek oldukları için çok teşekkür ederim.

Instagram Çekiliş Aracı Nasıl Yapılır?

Uygulaması için Ücretsiz ve Şifresiz Instagram Çekiliş Aracı mevcuttur. Platformu için öncelikle Instagram Çekiliş Aracı Aracımızı Bedava Kullanarak Bizi Test Edin. Hemen şimdi istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak Anasayfa'da bulunan Ücretsiz Araçlar bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Instagram Çekiliş Aracı bölümüne tıklayın.
 • Burada sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak Girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra Son olarak karşınıza çıkacak olan basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.

İnstagram’da takipçi kazanmak için uygulanan çekilişler, ana sayfa paylaşımları, story paylaşımları ve IGTV paylaşımlarıyla duyurulabilir. Canlı yayın açarak yapabileceğiniz İnstagram çekilişlerinde, kazananlara ödül verilebilir. İnstagram çekiliş programları sayesinde daha çok takipçi kazanabilirsiniz. Çekiliş taktikleri ve sırlarını hemen öğrenin!instagram çekiliş aracı

İnstagram çekiliş yapmak için kullanılan programlarla etkileşim kurabilen algoritmalara sahiptir. Çekiliş yapmak profilinizin zenginleşmesini sağlarken, güvenilir bir sayfa olduğunuzu da kolayca yansıtmanız için önemlidir. Çekilişinizi yaparken dikkat etmeniz gerekenler ve kullanmanız gereken taktikler ise firmamızın sırrıdır. Ama bu yine de sizinle paylaşmayacağımız anlamına gelmez. 

İnstagram Çekiliş Yap

İnstagram çekişi yapmak için öncellikle profilinizde duyuru yapmanız ve tabi ki ödül hakkında kullanıcılara bilgi vermeniz gerekmektedir. Dışarıdan gelen takipçiler için profilinizde etiketleme, #çekilişvar veya #çekiliş hashtaglarını açabilirsiniz. Aynı zamanda profilinizi takip eden kullanıcılara üç arkadaş etiketleme ‘’@’’ ve bir story paylaşma işlemiyle reklamınızı da yaparak, profilinizin çığ gibi yeni kitlelerle buluşmasını sağlarsınız. 

İnstagram çekişlerinde kullanmanız gereken güvenilir programlar, kod ile olmalıdır. Canlı yayın üzerinden açık bir şekilde yapacağınız çekilişler, takipçilerinizin dikkatini çeker ve güven tazeler. Böylece yeni kitlelere ulaşmak için açacağınız yeni çekilişler de, profilinizin daha çok zenginleşmesini sağlayabilirsiniz. 

İnstagram Çekiliş Siteleri

İnstagram çekilişleri için kullanacağınız sistemler, takipçiler tarafından gözlemlenebilmeli ve en önemlisi de güvenilir görünmelidir. İnstagram çekiliş sayfaları için kullanılan algoritmalar açıkça yayınlanmalıdır. Bu ada siteler üzerinden yapılan kod paylaşımları ve katılımcılara göre hazırlanır. Siz çekiliş tarihini açıklamadan ve paylaşımlar yapılmadan algoritma profilinizle birleşerek, paylaşımın yapılmasını sağlayacaktır. 

Video yayınları açmak ve video paylaşımlarında çekiliş düzenlemelerinin hilesiz olduğunu belirtmek de oldukça önemlidir. İnstagram çekiliş sonucu belirleme için sitelerden yararlanabilir veya firmamızın sunduğu programlarla daha da güvenilir, hatasız işlemlere yer verebilirsiniz. 

İnstagram Çekiliş Sitesi

Çekiliş sitelerinin alıcılarının pek güvenilir olmama durumu vardır. Bunun nedeni sistemin tamamen online ve herkese açık olabilmesidir. İnstagram çekiliş online sistemler üzerinden kullanılırken, mutlaka program özelliklerine göre tercih edilmelidir. 

Sistem özelliklerine göre değil, sizin sisteminize göre şekil alacak programları tercih ederek işlemlerin daha güvenilir seyretmesini sağlayabilirsiniz. Takipçi, beğeni ve yorum kazanmak için İnstagram çekiliş yazısı örnekleri üzerinden de  inceleme yapabilir, güvenilir bir şekilde nasıl paylaşımlar yapman gerektiğini öğrenebilirsin. 

İnstagram Çekiliş Programıinstagram çekiliş aracı 2023

İnstagram çekilişleri için kullanılan programlar, hilesiz ve gerçekçi bir şekilde kodlama üzerinden çalışmaktadır. Program sayesinde ödülünüzü dağıtırken gerçekçi bir oranlama ve seçim yapma şansı vardır. Online etkileşim alanında uygulanacak olan program özellikleri, katılımcıların da size güvenmesi için önemlidir. İnstagram çekiliş kazananları program sayesinde hilesiz ve gerçekçi bir şekilde açıklanacaktır.

İnstagram Çekiliş Yap Ücretsiz

İnstagram çekilişini tamamen ücretsiz yapabilmek için kullanacağınız programlar, reklamsız ve şifresiz bir şekilde çalışma sağlar. Online sistemler üzerinden istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz ücretsiz uygulama, çekiliş tarihini farklı sosyal medya adresinden de paylaşabileceğiniz özellikleri bir araya getirmektedir. İnstagram çekiliş yapan sayfalar için tamamen ücretsiz olarak kullanılabilecek özellikler sunulmuştur. 

Programları kullanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İnstagram çekiliş sonucu hemen ücretsiz program özellikleriyle belirlenecek ve yeni kazananlar açıklanarak profiliniz zenginleşecektir. 

İnstagram Çekiliş Ücretsiz

Çekilişleri ücretsiz yapmak için programları kullanma şansınız vardır. İnstagram çekilişlerine özel hazırlanmış programlar, İnstagram algoritmasına göre nitelikleri tercih ederek çekilişe katılanların listelenmesini sağlar. 

 • Etiket kullanarak üç arkadaş ekleme; 
 • Sayfayı takip ve hikayede paylaşma; 
 • Paylaşımı beğenme; 
 • En az 3 defa farklı arkadaş etiketleme; 
 • Yorum yapma; 
 • Hikaye ve IGTV paylaşımları 
 • Sadece beğenme ve yorum; 

Üzerinden çekilişlerin online şekilde yapılabileceği program özelliklerine sahiptir. Programa göre ücretsiz kullanım hakkınızı da yerine getirebileceğiniz özel algoritmalar, sınırsız erişim ve kesintisiz çekiliş yapabilme özellikleri sunar. 

İnstagram Çekiliş Hilesi

Çekiliş hilesi olmadan tamamen algoritma üzerinden çekiliş sahibinin ve çekilişe katılanların etkileşim kuramayacağı işlemlere yer veren programlar, hilesiz işlem yapılmasını sağlar. Güvenilir etkileşim kurmak için kazanları kendisinin belirlediği bir algoritma özelliğine yer vererek, kullanıcıların işlemlerini sonucu kendi elinde olmadan belirleme yetisine sahiptir. 

İnstagram çekilişi haram mı; genellikle şirket ve firmaların kullandığı bir yöntem olan çekiliş, şirketlerin promosyon tanıtma ve müşterilerini eğlendirme amacıyla kurmuş olduğu sistemlerdir. Bu nedenle haram olduğu düşünülmemektedir. Para yatırma olmadan ‘’kumar’’ işlemlerine girmeyecek şekilde düzenlenmiş olan bu işlemler, haram değildir. 

İnstagram Çekiliş Kazanmaücretsiz sınırsız çekiliş

İnstagram çekiliş kazanma için kullanılan yöntemler doğru bulunmamaktadır. Çekiliş program üzerinden yapıldığı için program algoritmalarının tamamen kendi kodlama sistemine göre çekilişi sonuçlandırdığı yöntemlerdir. Çekiliş kazanma için mutlaka sayfanın sunduğu istekleri yerine getirmek ve işlemlerin tamamlanmasını sağlamak gerekmektedir. 

 • Sayfanın profilini takip ediniz; 
 • @ işaretiyle 3 kişiyi yorumlara ekleyiniz. 
 • Katılımcılara verilen soru veya farklı katılım istekleri varsa yerine getiriniz. 
 • Ardından çekiliş tarihinde canlı yayına katılınız. 
 • Canlı yayın açan, çekiliş programları kullanmakta olan sayfalar kısa zamanda işlem yaparak, kullanıcılarının kazanabileceği ödüllere yer verecektir. 

İnstagram Çekiliş Programları

İnstagram çekilişleri için hazırlanan programlar, sayfalarını yeni takipçilerle buluşturmak isteyen kullanıcıların, hesaplarını zenginleştireceği pratik ve taktiksel yöntemleri de belirlemiştir. Program katılımcıları belirli kriterlere göre düzenler ve çekiliş programlarının açık bir şekilde kodlama üzerinden işlem yapmasını sağlar. 

 • Kodlamalarda isimler görünmez. 
 • Profiller ve bilgiler yer almaz. 
 • Program kendi kayıt sistemini oluşturur. 
 • Katılımcılar arasında otomatik seçim yapar. 
 • Belirli bir hile ve program hatası bulunmaz. 

İnstagram Çekiliş Kazanma Taktikleri

İnstagram çekilişlerinde kazanmak isteyenler için üzgünüz, henüz hile ve benzeri bir durum bulunmamaktadır. İnstagram çekilişi kazanma taktiklerini ancak katılımlarınızı sürekli olarak yaparsanız, daha çok kazanma şansı elde edebilirsiniz. Çekiliş yaplar alanında bulunan etiketleme alanına girerek, site üzerinden verilen direktiflere uymanız tavsiye edilmektedir. 

Çekiliş işlemleri için verilen taktikler genellikle programlar için tercih edilmeyecektir. Sonuç belirlemede çekilişi düzenleyen profilin de hükmü olmamasına önem verilir. 

İnstagram Çekiliş Hakkında Merak Edilenler

İnstagram çekilişleriyle ilgili genellikle merak edilenler, hileli olmaları ya da ödüllerin gerçekten verilip verilmediğidir. Bu konu hakkında sahte uygulama yapan art niyetli sayfalar olduğu bilinir. Ancak program üzerinden canlı yayın yaparak, kullanıcılarına ve takipçilerine ödül veren firmalar gerçek çekiliş düzenlemeleri kullanmaktadır. 

 • Çekilişler hilesiz devam eder. 
 • Profillere ait detaylar öğrenilmez. 
 • Çekiliş yapan sayfa müşterilerini memnun ederken, yeni takipçi kazanmayı amaçlar. 
 • Çekiliş sonucunu canlı olarak yayınlaması gerekir. 
 • Çekiliş sonrası ödülünü alamayan takipçinin sayfası ifşalama hakkı vardır. 

İnstagram Çekiliş Önemli Mi?

İnstagram çekilişler, daha çok takipçi, beğeni ve yorum almak için önemlidir. Profilin popülerliğini artırırken aynı zamanda çekiliş sonucuyla da ürününü bir potansiyel müşterisine göndermiş olur. Firma, marka, şirket ve kişisel hesaplar, ödül metotlarını kullanarak, profillerinin yaygınlaşmasını sağlayabilmektedir. 

 • Profil etkileşimi artırır. 
 • Ziyaret, yorum, beğeni ve takipçi artıracaktır. 
 • Profil paylaşım hacmini genişletir. 
 • Takipçilerle kalıcı bir bağ kurmak için düzenli çekilişler açmak da önemlidir. 

İnstagram Çekiliş Nasıl Yapılır?instagram çekiliş yap

İnstagram çekilişlerini yapmak için öncellikle takipçi sayınızı bilerek hareket etmeniz önemlidir. İnstagram için uygun bir çekiliş programı kullanmanız tavsiye edilmektedir. Çekiliş profilinin paylaşılması talep edilmelidir. En az üç etiketleme yapılması ve beğeni ile yorum isteğinde bulunularak, katılımcıların görevlerini tamamladıktan sonra çekiliş hakkı olacaktır. Daha sonra çekiliş programına belirlenen tarih ve profil linki eklenir. Çekiliş tarihi geldiğinde canlı yayın açılarak, işlem yapılır. Kazanan belli olur.

İnstagram Çekiliş Android Cihazdan Yapılır Mı?

İnstagram çekilişlerini mobil uygulamalardan ve mobil çekiliş programlarından yapabilirsiniz. Android cihazlar için uygun olan program algoritmaları, hilesiz ve güvenilir bir sonuç çıkarmak için gerekli özelliklere sahiptir. Çekiliş tarihi ve saatinde android sistem üzerinden işlem yapılabilmektedir. 

İnstagram Çekiliş IOS Cihazdan Yapılır Mı?

İnstagram takipçi artırma, beğeni ve yorum artırma için çekiliş stratejisini kullanabileceğiniz İOS sistemler, cep telefonu ve tablet üzerinden süreci başlatmanızı sağlayacaktır. İnstagram çekilişi İOS sistemler için yapılabilecek özel seçenekleri bir araya getiren algoritmalara sahiptir. Hilesiz, şifresiz ve güvenilir çekilişler için çekiliş programları İOS cihazlarda da kullanılabilir. 

Tablet Üzerinden İnstagram Çekiliş Yapabilir Miyim?

İnstagram çekilişlerini birçok cihaz üzerinden yapabilirsiniz. Güvenilir algoritmasıyla kullanıcının cep telefonu, tablet ve bilgisayardan da İnstagram çekiliş programlarını kullanmasına izin verilmektedir. Çekiliş işlemleri için kullanılan programlar genellikle birçok cihazla uyumlu şekilde kullanıma açıktır. 

İnstagram Çekiliş Ücretsiz Mi?

İnstagram çekilişleri ücretsiz olduğu gibi programlarının da ücretsiz olması sağlanmıştır. İnstagram çekiliş algoritmaları için kullanılan programlar ücretsiz, reklamsız ve şifresiz olarak da düzenlenmiştir. Ayarlanabilir nitelikleri olan programlarda çok az ücret ödeyerek programı kullanabilir, sonucu belirlemede hilesiz bir sistem özelliğinden yararlanabilirsiniz. 

İnstagram çekiliş gerçek mi; İnstagram çekilişlerinin gerçekçi bir şekilde yapılması için İnstagram yasal düzenlemesi ve yönetmeliğine uygun paylaşımlara yer verilmiştir. Sahte çekiliş düzenlemelerinde kullanıcılar sayfayı şikayet edebileceği ve kötü yönde 10’dan fazla etkileşim gözlendiği için kapatılması söz konusu olmaktadır.

İnstagram Çekiliş Sistemi Güvenilir mi?

İnstagram çekilişlerinin profilleri zarara uğratmaması ve tabi ki çekilişe katılan kullanıcıların da mağdur olmaması için işlemlere yer verilmiştir. İnstagram çekiliş sistem özelliklerinde, güvenilir alt yapı, algoritmalar ve bilişim sistemleri ekiplerine yer verilmiştir. Bu yolculukta sizinle birlikte olacak büyük bir ekiple 7/ 24 canlı destek işlemleriyle her zaman yanınızdayız. 

Size nasıl güveneceğim?

İnstagram kullanıcılarının takip, beğeni, yorum ve izlenme oranlarını artıran firmamız, SSL sertifikası ve online sistem yönetmeliğine uygun algoritmalarla çalışmaktadır. Kullanıcılarını mağdur etmeden, sorunsuz ve sınırsız giriş yapılabilen çekiliş programlarına yer vermiştir. 10 yılı aşkındır sektörün ileri gelen isimlerinden biri olarak firmamıza güvenebilirsiniz. 

Hesabım Zarar Görür mü?instagram çekiliş sonucu belirtme

İnstagram hesabınızın zarar görmesi en son isteyeceğimiz durumdur. Hesabınızın profesyonel ve prestijli görünümüne asla zarar gelmeyecek şekilde uygulamalara yer verilmiştir. Profiliniz zarar görmez, takipçi kaybetmez daha çok çekiliş programlarının doğru ve güvenilir algoritma yapısıyla daha çok takipçi, beğeni, yorum ve izlenme kazanırsınız. 

Profilinize katkı sağlayacak uygulamalarla, çekiliş süresi boyunda en iyi seçenekler sizler için sunulur, programlar mobil ve web masa üstü alanda kullanabileceğiniz şekilde güncellenerek sizlerle paylaşılır. 

Mobilden İnstagram Çekiliş Yapabilir Miyim?

Mobil uygulamalarla etkileşim kurulabilen İnstagram çekiliş algoritmaları, hilesiz ve güvenilir bir şekilde kullanım özelliklerine yer vererek, çekiliş sonucunun da canlı yayın üzerinden yayınlanmasını sağlayacaktır. Çekilişlerin problemsiz bir şekilde düzenlenmesi mobil uygulamalar üzerinden de mümkün olabilmektedir. Mobilden 7/ 24 çekiliş yapabileceğiniz özel algoritmalara yer verilmiş, firma güvencesiyle de kullanımınıza sunulmuştur.

Bilgisayar Üzerinden İnstagram Çekiliş Yapabilir Miyim?

PC üzerinden de yapabileceğiniz İnstagram çekiliş pc, firma, marka, şirket ve kişisel profilinizin daha büyük kitlelerle buluşmasını sağlayacaktır. Bilgisayarınıza programı indirerek, İnstagram adresinizin linkini paylaşmanız, çekiliş açtığınız paylaşımın linkini de ikinci link olarak eklemeniz yeterli olacaktır. 

Çekiliş tarihi ve saatinde yapılacak olan seçimler, hilesiz bir şekilde belirlenerek profilinizin güvenilir görünmesinde katkı sağlar. Çekiliş sonucu direkt olarak İnstagram profilinizde canlı yayında ve hikayede paylaşabileceğiniz şekilde gösterilebilmektedir. 

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu