IGTV Video İndir

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

IGTV video indirici almak için firmamızın güvenilir etkileşim alanlarını kullanabilirsiniz. 9.6 video boyutu ve MP4 video formatında indirme işlemlerinizi yerine getirebileceğiniz, şifresiz, reklamsız ve HD kalite indirme işlemlerini hemen yapabilirsiniz. 7/ 24 canlı destek hizmetiyle size özel seçenekler sunacaktır. 

IGTV video indirme formatı MP4 olarak düzenlenmiştir. Video çözünürlük kalitesi bozulmadan MP4 olarak, mobil ve bilgisayar cihazlarına indirme işlemi yapabileceğiniz seçenekler sunar. Web uygulama ve mobil uygulamalarda indirme formatı değişmez. IGTV video indir format özelliklerini İnstagram kullanım şartlarına göre kullanabilirsiniz. 

IGTV indirme programları, Twitter, Facebook ve Telegram gibi diğer medya paylaşım alanlarına göre hazırlanmamıştır. İndirme işlemi için dosya türüne göre kalite de sağlanır. Kalite için dosyanın düzenlenmesi ve İnstagram IGTV’den indirme yapılması önemlidir. 

IGTV video indirme programında ses kalitesinde değişiklik olmayacaktır. Ana sunucundan gelen video ses kalitesi nasılsa, indirme işlemi sonrasında da işlem aynı olacaktır. İndirme sonrası çözünürlük ve ses değişiklikleri yaşanmaz. 

IGTV indirme programları sadece IGTV video formatına göre hazırlanmıştır. Reels indirme işlemlerine izin verilmeden sadece IGTV formatına uygun videolar için kullanılabilir. İşlem sonrası indirme tamamlanır tamamlanmaz, kaliteli bir kullanım imkanı olacaktır.

IGTV video indirme sayısını sonsuz kullanma şansınız vardır. Belirli bir süre ve sınırlı indirme özelliklerine yer verilmemiştir. Video süresi 15 saniye ile 10 dakika arasında olabilir, video indirme sayısı da istediğiniz kadar indirme özellikleriyle hizmete açılmıştır. 

Cihaz markası fark etmeksizin İOS ve Android sistemler üzerinden indirme işlemlerine uygun programlardır. Program formatı 2022 yılındaki güncellemelere göre düzenlenerek, video düzenlemeleri çerçevesinde kullanılabilecek özelliklerle düzenlenmiştir. Video kalitesi, ses kalitesi ve çözünürlük etkileri orijinaliyle aynı olacaktır. 

İnstagram fotoğraflarını indirmek için farklı indirme programlarına ihtiyaç duyabileceğiniz gibi IGTV video indir programlarında da farklı kullanım alanlarına göre indir seçeneğine izin verilmektedir. Çevrimiçi indirme işlemlerinde fotoğraf indirme seçeneklerine de yer verilmiştir.

Çözünürlük boyutları orijinal şekilde indirme yapılabilecek şekilde düzenlenmiştir. IGTV video indirme çözünürlüğü 720p ile HD kalite özelliklerine göre düzenlenmiştir. Video instagram üzerinden paylaşılan videoların indirme işlemlerine göre düzenlenmiştir. 

IGTV video indirme işlemi için İnstagram hesabınıza giriş yaparak, IGTV videosunun linkini bulunuz. Linki programın ‘’link’’ bölümüne yerleştirerek, IGTV video indir özelliğinden yararlanarak hemen indirme işleminizi yapınız. 2 dakika içinde video cihazınıza indirilecektir. 

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Çağla Gümüşay
  Öğrenci

  Güncel videoların indirilmesi için yeterli. İnstagram güncelleştirmelerini takip eden tek site galiba. Birçok sitede sorun yaşadım ama burada her şey tam istediğim gibi ilerledi. IGTV video indirme aracı profesyonel ve kaliteli. Görüntüde ve seste gitme olmadan indirebiliyor. 

 • Tansu Işıldak
  Öğrenci

  Siteyi arkadaşım önermişti, ben de kurcaladım biraz. Daha önce denediğim birçok algoritmadan çok daha iyi çalışıyor. Bilişim sistemlerinde en iyi bağlantıları kurabilen programlar diyebilirim. IGTV video indirme aracı ücretsiz olmasına rağmen en iyiler arasında. Kullanılır ve hızlı.

 • Cenk Ateş
  Psikolog

  Program kusursuz çalıştı, özellikle İnstagram algoritmalarında hiçbir sorun yaşamadığım tek platform. IGTV videolarının ses ve görüntü kalitesi yerinde. Sınırsız bir şekilde de kullanım sağlıyor. Herhangi bir ücret ödemeden işlem yapabileceğiniz en iyi programlardan biri. 

 • Yakup Yalın Dolamış
  Psikolog

  Beklentileri karşılayan iyi bir uygulama olmuş. Son zamanlarda paketlerinden de yararlandım sitenin. IGTV video indirme özelliği oldukça başarılı. Sorunsuz çalışıyor, ücretsiz olarak işlem yapmanızı sağlıyor. Şimdiye kadar indirdiğim videolarda görüntü ve ses kalitesi kötü değildi. İstediğiniz kadar da kullanabiliyorsunuz. Güvenilir bir program olmuş. PopiGram ekibine teşekkür ederim. 

 • Zühtü Koç
  Influencer

  İnstagram IGTV için sunulan programlar iyi çalışıyor. Video indirme işlemleri gayet başarılı yapılmış. Ekip de iyi çalışmalar yapıyor, iletişim iyi aynı zamanda hızlı çalışıyor. Bu kadar iyi başka bir program olduğunu pek sanmıyorum. 

 • Melisa İlayda Çelikbaş
  Mimar

  Belki ücretsiz olduğu için kötüdür diye düşünmüştüm. Ama gayet iyi çalıştı, üstelik hızlı bir şekilde de videoyu yükledi. IGTV video indirme araçları arasında en iyisi bu. Bence kullanılır düzeyde ve sorunsuz çalışıyor. Hata vermeden hızlı indirdi ve görüntü kaliteli. Kullanacaksanız pişman olmazsınız. 

 • Didem Beste Murt
  Avukat

  İnstagram içeriklerini çok hızlı indirdi. Videolar ses ve görüntü kalitesinde eksilme olmadan yüklendi. Cep telefonunda da kusursuz çalışıyor. Ekibi tebrik ederim. Bu kadar iyi olmasını beklemiyordum. İnsta Bayi’nin diğer işlemlerini de kullanacağım. 

 • Olgun Şanslı
  Psikolog

  İnstagram için birçok algoritma iyi, IGTV video indirme, fotoğraf indirme seçenekleri çok başarılı hazırlanmış. Site kendini güncel tutuyor. Bu yönünü taktir ettim. Şimdiye kadar kullandığım en işe yarar programlardan biri diyebilirim. Kolay gelsin. 

 • Beste Alev Şahduman
  Psikolog

  IGTV video indirme programını çok beğendim. Hızlı ve kolay bir kullanım sunuyor. Videoda herhangi bir ses kaybı da yaşanmadı. Genel olarak bu sorunu yaşıyordum. Ücretsiz olmasına rağmen oldukça başarılı ve profesyonel bir hizmet olmuş. İnstagram kullanıcılarına bunları sunduğunuz için teşekkürler. 

 • İbrahim Kuyumcu
  Öğrenci

  İnstagram işlemlerinde mükemmel seçenekler var. Igtv video indirme programını çok beğendim. Video olduğu gibi iniyor, görüntü ve seste değişme yok. İnsta Bayi ekibinin elinden gelen en iyi programlar gerçekten. Kullanımı kolay, işlem yaparken zor koşullar çıkarmayan, pratik bir program olmuş. Ellerinize sağlık. 

IGTV Video İndir Nasıl Yapılır?

Sitemizde Instagram uygulaması için IGTV Video İndir Hilesi mevcuttur. Instagram platformundaki hizmetlerimizi denemeden önce IGTV Video İndir aracımızı şifresiz test etmek isterseniz, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak, ana sayfadaki "Ücretsiz Araçlar" bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan IGTV Video İndir bölümüne tıklayın.
 • İstenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra karşınıza çıkacak basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
IGTV Video İndir Nasıl Yapılır?

IGTV video indirici, şifresiz, reklamsız ve ücretsiz cihazlarınıza profesyonel kullanım imkanıyla yeni bir teknoloji sunar. IGTV video indir programıyla, İnstagram kullanımınıza kalite ve etkileşim artırıcı özellikleri dahil edin. Hemen indirebilir, çevrimiçi ve çevrimdışı kullanımla HD kaliteyi deneyimleyebilirsiniz. instagram igtv video indir android

IGTV İnstagram kullanıcılarının en çok ziyaret ettiği kategoridir. Video türlerini cihazınıza eklemek, kalıcı bir şekilde kullanmak ve farklı video paylaşım araçlarında paylaşmak için indirme programından güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Kaydetme özelliğiyle, kalıcı bir deneyim için IGTV video indirici programları, firmamız tarafından onaylı ve garantilidir.

IGTV Video İndirme

Beğendiğiniz IGTV videoları için indirme programlarını, ücretsiz ve reklamsız bir şekilde kullanabileceğiniz özel kaynak sunucuları, işlemleri en kısa zamanda yapabileceğiniz güvenli alt yapılarıyla kullanıma açıktır. 2024 güncel IGTV indirme programlarında, video süresi, görüntü kalitesi ve boyutlarına göre indirme seçeneğini hemen kullanabilirsiniz. 

 • HD kalitede IGTV indirme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Farklı profillerden ve kendi profilinizden eski, yeni IGTV paylaşımlarını indirmeniz mümkündür. 
 • Online sistemlerden uygulama veya web site alıcıları üzerinden işlem yapılmaktadır. 
 • Hesap bilgileriniz, şifreniz ve belirli bir ücret vermeniz gerekmemektedir. 

IGTV Video İndirme Siteleri

IGTV video izlenme oranları artıkça, beğeni, takip ve paylaşım ağları genişler. Türkiye’de birçok İnstagram kullanıcısının uğrak yerlerinden biri olan IGTV bölümü, indirme araçları sayesinde, eski ve yeni videoların kalıcı olmasında etkilidir. İnstagram kullanımında etkileşim artırmak, beğeni ve yorum kazanmak için farklı video paylaşım alanlarından linkleri indirme sitelerine yönlendirerek sadece PC üzerinden işlem yapabilirsiniz. Firmamızın sunacağı özel indirme programları, birçok cihazda IGTV video indir bedava özelliğini kullanmanızı sağlar. 

IGTV Video Formatıinstagram igtv video indir ios

IGTV video format özelikleri, MP4 olarak düzenlenmiştir. Kullanıcıların 15 saniye ile 10 dakikaya kadar video çekme ve kalıcı olarak hesaplarında paylaşma özelliklerini kullanabilecekleri formatla hazırlanmıştır. 

IGTV video özellikleri 15 saniye ile 10 dakika arasında mobil ve PC üzerinden paylaşım kriterine sahiptir. 

 • İdeal IGTV boyutu 9.6’dır. 
 • MP4 formatında 659 MB geçmemelidir. 
 • 720P ‘’HD’’ kalite şartı bulunur. 
 • 30 FPS olarak kullanılabilir. 

IGTV video indir HD kalite özelliklerini kullanabileceğiniz formatta hazırlanmıştır. Kullanıcılar paylaşımlarını mobil cihazlarda ve PC üzerinden belirlenen kriterler üzerinden yapabilmektedir. 

IGTV Video İndirme Programı

IGTV kullanımı için video çekiminizi İnstagram’ın hazırladığı standartlarda yapmanız gerekir. İndirme programını da link paylaşımlarıyla istediğiniz profilden alabilme şansınız vardır. Yasal düzenlemeleri de kapsayan onaylı hesaplardan linkleri hemen kopyala yapıştır olarak program indirme butonuna ekleyebilir, indir ‘’download’’ tuşuna basarak dakikalar içinde indirebilirsiniz. 

 • İndirme işlemleri için İnstagram hesabınızı açın. 
 • Ardından IGTV videosundaki link kopyalama alanına girin. 
 • Linki kopya ederek, indirme programına sabitleyin. 
 • İndir seçeneğini kullanarak işleminizi tamamlayın. 

Ücretsiz IGTV Video İndirinstagram igtv video indir 2024

IGTV video indirme işlemlerinizi mobil ve PC cihazlarından ücretsiz indirme özelliklerini güvenle kullanabilirsiniz. Kullanıcıların en son format özelliklerine göre 720p olarak indirme seçeneğini kullanabileceği indirme sistemleri tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

İçeriğin video linkini alarak IGTV video indir ücretsiz programa getirerek, 15 saniye ile 10 dakika aralığında olan videoları indirme işlemini başlatabilirsiniz. Reklamsız ve güvenilir işlem alıcılarıyla 2 dakika içinde indirme tamamlanır. 

IGTV Video İndir Şifresiz

İnstagram hesabınız hakkında bilgi vermeden, IGTV video indir şifresiz program özelliklerinden yararlanabilirsiniz. MP4 formatında indirebileceğiniz videolar, HD kalite olarak cihazınızın indirilenler bölümünde veya galeri alanında yerini alacaktır. 9.6 video formatlarının hemen indirilmesini sağlayan onaylı programlar, reklamsız, ücretsiz ve şifresiz olarak işlem yapabilmeniz için düzenlenmiştir. 

Çözünürlük ve boyut bozulmadan indirme işlemlerinizi dakikalar içinde hiçbir profil bilgisi vermeden ve kişisel bilgilerinizi paylaşmadan instagram video indir aracıyla da yapabilirsiniz. 

IGTV Video İndir 2024

IGTV videolarının kalıcı olmasını ve farklı platformlarda paylaşılmasını istiyorsanız, indirme programlarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. IGTV video indirme programları 2024 düzenlemelerinde çözünürlük, kalite ve video süresinde hiçbir fark olmadan cihazınızda yerini alacaktır. Profesyonel ve tecrübeli firma çalışanlarımızla hazırladığımız programlar, İnstagram IGTV yapısını bozmadan hemen işlem yapılabilen format özelliklerine sahiptir. 

İndirme işlemi için link paylaşımınızı yaparak, boyut, çözünürlük ve video süresinde kesinti olmayacak şekilde indirme yapabilirsiniz. Bedava, ücretsiz ve IGTV video indir reklamsız seçenekler için hemen tıklayın. 

IGTV Video Downloaderinstagram igtv video indir şifresiz

Video indirmek için sahte ve güvenilmez programlar kullanarak, virüs etkilerine maruz kalabilirsiniz. Downloader özellikleriyle IGTV video indir online sistem özelliklerini kullanarak, kısa ve uzun videoların kayıtlı kalmasını sağlayabilirsiniz. IGTV kullanıcılarına bir rehber gibi sunan indirme programları, farklı profiller ve kendi profilinizden indirme özelliklerini kullanabileceğiniz formatlardır. 

Güvenilir indirme programları için firmamıza güvenerek, IGTV kullanımınızı farklı bir boyuta çıkarabilirsiniz. Güvenli, ideal ve profesyonel hizmet alanlarından yararlanacağınız onaylı hesapların en güzel, komik ve ilgi gören videolarını kaydedin! 

IGTV Bedava Video İndir

Bedava İnstagram içeriklerini indirmek için kullanabileceğiniz farklı programlar geliştirilmiştir. IGTV bedava video indirme programları, çözünürlük ve kaliteden tasarruf etmenize gerek kalmadan videoların orijinal şekilde indirilmesini sağlayacaktır. Format özellikleri, video süresi ve yapısına dair bozulmalar olmayacak şekilde bedava indirme özelliklerini kullanacağınız seçenekler sunar. 

Video indirme programları, MP4 format özelliklerine göre yüklenmiştir. 650 MB indirme kapasitesiyle hemen IGTV video yüklemelerini cihazınıza yaparak, kolay, hızlı ve kaliteli bir kullanım avantajına yer verir. 

IGTV Video İndirmek

IGTV videolarını nereden güvenli indirebilir diye düşünüyorsanız, doğru adreste olduğunuzu söyleyebilirsiniz. IGTV kullanım rehberine göre hazırlanmış programlar kullanıcılardan şifre, kişisel bilgi ve hesap bilgileri talep etmeden direkt olarak indirme işlemini yapar. 

Link paylaşımını yaparak program üzerinden hemen indirme yapabilirsiniz. Link kopyala bölümünü, video paylaşımının üzerinde bulunan üç nokta ile yapmanız, indirme işlemlerinizi yerine getirmek için size direktifleri verecektir. Hemen link kopyalar, indirme işlemini de dakikalar içinde instagram hikaye izlenme satın al ile yapabilirsiniz. 

IGTV Video İndir Hakkında Merak Edilenlerinstagram igtv video indir

IGTV videolarınızı indirmek için kullanacağınız programlar, virüsüz, güvenilir alt yapıya sahip videolardır. Güvenli işlemler yapabilmeniz için mobil cihazınıza veya bilgisayarınıza program indirmeniz gerekir. Video indirme işlemlerinizi kullanabileceğiniz cihazlar formata, indirme süresine ve ideal 9.6 boyut özelliklerine göre indirme işlemlerinizi tamamlamanızı sağlayacaktır. 

 • Güvenilir kaynaklar üzerinden IGTV indirme işlemlerinizi MP4 formatında indirebilirsiniz.
 • Virüs ve reklam gibi sorunlarla karşılaşmadan işlem yapabilirsiniz.
 • İdeal boyutlanma neyse, IGTV indirme programları da cihazınıza o şekilde indirme yapacaktır. 
 • Onaylı IGTV indirme programları kullanabileceğiniz format özellikleri bulunmaktadır. 

IGTV Video İndirme Önemli Mi?

IGTV videolarını indirerek farklı paylaşım alanlarında HD kalitede videoların yaygınlaşmasını sağlayabilirsiniz. Popülerleşmesini istediğiniz videoların veya popüler videoların sizin hesabınız üzerinden izlenmesiyle, kendi izlenme oranınızı artırırken, fenomen hesapların da reklamlarını yaparak iş ortaklığı üzerinden hizmet verirsiniz. 

Güvenilir indirme programları için kullanılan seçeneklerle, 15 saniye ile 10 dakikalık işlemler üzerinden 650 MB indirme yaparak, profilinizin beğeni, yorum, takip ve paylaşımlarının zenginleşmesini sağlarsınız. Güvenilir profillerden biri olarak, boyut ve çözünürlük işlemleri indirme programların sunduğu özellikler de önemlidir. 

IGTV Video İndirme Nasıl Yapılır?

IGTV video indirme işlemlerini yapmak için İnstagram hesabınız olmalıdır. Aynı zamanda profilinizi açtıktan sonra hesabınız üzerinden indirme işlemi yapabilmek için şifre vermenize de gerek yoktur. Güvenli indirme işlemleri için IGTV videosunun üstünde bulunan üç nokta bölümünden ‘’link kopyala’’ alanına girmeniz gerekir. Link kopyaladıktan sonra programda yer alan ‘’link’’ butonuna ekleme yapmalısınız. İndir butonuna basarak, reklamsız, şifresiz ve kesintisiz indirme işlemlerinizi tamamlamış olursunuz. 

2 dakikadan daha kısa sürecek olan indirme işlemi HD kalitede, IGTV boyutlarında, yüksek çözünürlük ve kalitede cihazınıza inecektir. 

IGTV Video İndirme Android Cihazdan Yapılır Mı?igtv video indir

IGTV video indirme işlemleriniz için android cihazlarından program özelliklerini kullanabileceğiniz format özelliklerine sahiptir. Android cep telefonları, android tabletlerle IGTV video indirme işlemleriniz kolay bir şekilde cihazınızda kullanabileceğiniz altyapıya sahiptir. 

IGTV Video İndirme IOS Cihazdan Yapılır Mı?

İOS cihazlarınız için de kullanıma açık olan IGTV video indirme programları, şifresiz, ücretsiz ve reklamsız şekilde kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Güvenilir altyapısıyla İOS telefonlarınızda, tablet ve bilgisayarlarınızda IGTV indirme programlarını kullanabilirsiniz. Güvenilir şekilde hazırlanmış indirme programları, 30 FPS, 720p özelliklerine göre indirme işlemlerini yapmanızı sağlayacaktır. 

Tablet Üzerinden IGTV Video İndirme Yapabilir Miyim?

Telefon, tablet ve bilgisayarlarınız için hazırlanmış program özellikleri Android ve İOS sistemler üzerinden indirme işlemi yapabileceğiniz gibi tablet üzerinden de indirme yapabileceğiniz seçeneklere sahiptir. 15 saniye ile 10 dakikalık IGTV videolarının indirilmesini sağlayacak, MP4 format özellikleri, 9.6 video boyutu ve 650 MB indirme kapasitesine göre kullanım sağlayacaktır. 

IGTV Video İndirme Ücretsiz

Ücretsiz IGTV indirme programlarıyla indirme işlemlerinizi dakikalar içinde yapabilirsiniz. Ücretsiz kullanım alanları sunan indirme programlarıyla birlikte her tür dosyayı indirmek istediğiniz instagram kaydediciler ücretli olabilmektedir. Foto ve video indirme işlemlerini, alt yazı ekleme ve video formatında bozulma olmaması için kullanacağınız programlar, firmamız tarafından ucuz takipçi satın al gibi en iyi seçeneklerle sunulmuştur.

Güvenilir seçenekler ve sınırsız indirme programları için hemen başvurarak, ücretsiz ve ücretli özellikleri olan en uygun fiyatlarla da tanışabilirsiniz. 

IGTV Video İndirme Sistemi Güvenilir mi?

Video indirme sistemleri İnstagram algoritmalarına göre düzenlenerek, video dışı içerik kaydedebilme özelliklerinden de yararlanmanızı sağlayacaktır. Yüksek çözünürlükle 720p ile HD kalite video indirme özelliklerinden yararlanabilir, cihazınızın mobil ve PC özelliklerine göre işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

IGTV indirme programlarının uyumlu olduğu İnstagram, video formatı ve özellikleri bozulmadan hemen indirme işlemlerinizi yapabileceğiniz güvenli sistemlerdir. Video kalitesini, süresini, sesini bozmadan indirme yapabilmenizi sağlar. 

Size nasıl güveneceğim?instagram igtv video indir ücretsiz

IGTV izlenme, beğeni, yorum, indirme ve takipçi artırma paket özelliklerine sahip firmamız, SSL sertifikası ve garantili sunucu özellikleriyle hizmet vermektedir. 7/ 24 canlı destek ve sınırsız erişim alanları oluşturmuş, yüzlerce indirme programı ve formatı üzerinden sizlere seçenekler sunmaya devam etmiştir. Türkiye’nin en geniş kapsamlı ekibine sahip olduğu için video işlemlerinde size özel seçenekleri sunmaya devam eden bilişim teknolojilerinde de hız kesmeden ilerleme kaydetmektedir. Firmamıza güvenebilir, hemen indirme programlarından yararlanabilirsiniz. 

Hesabım Zarar Görür mü?

IGTV video indirme işlemleri için kullanacağınız özel programlar, mobil ve PC cihazlarınıza aynı zamanda İnstagram hesabınıza da zarar vermez. Video indirme işlemi sırasında hesabınıza dair hiçbir bilgi paylaşmadan sadece indirmek için link paylaşımı yaparsınız. Video sahibinin yasal ve etik kullanım alanlarına göre çevrimiçi ve çevrimdışı video kullanımlarıyla hesabınız zarar görmeden kullanma hakkınız olacaktır. 

İstediğiniz video linki ile hesabınız zarar görmeden hemen işlem yapabileceğinizden emin olabilirsiniz. 

Mobilden IGTV Video İndirme Yapabilir Miyim?

Mobil cihazlarınızdan cep telefonu ve tablet özelliklerinden arama motoru web giriş üzerinden ve direkt olarak uygulamadan link alarak program kullanmanıza imkan verilmiştir. Video indirme işleminizi İOS ve Android mobil cihazlarınız için en yüksek çözünürlükte indirme işlemleri yapacak şekilde kullanabilirsiniz. 

Bilgisayar Üzerinden IGTV Video İndirme Yapabilir Miyim?

IGTV video indir PC özelliklerini kullanabileceğiniz bilgisayar alıcılarına bağlı program formatı, 9.6 video boyutu, 10 dakikaya kadar video içeriklerini aynı zamanda yüksek çözünürlükte HD kalitede video özelliklerini kullanmanızı sağlayacaktır. İndirme işleminiz için IGTV video indirme programlarından hemen yararlanabilirsiniz. 

HAZIR!
gorsel
 
 
KALİTE
 • 480p
 • 720p
 • 1080p
FORMAT
 • MP4 - VIDEO
 • MP3 - MÜZİK
+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu