Facebook Hashtag Oluşturucu

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

xx” kelimesi içeren popüler hashtagler.
Hepsini Kopyala

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Facebook Hashtag etiketi en fazla 30 tane yapılmasına izin verilmektedir. Konu, kelime ve hesap özelliklerine göre bütün etiketler kullanılmamalı en fazla 15 etiket tercih edilerek, en popülerden spesifik kelimelere kadar tercih edilmeli, konu, ürün, hesap ve marka bir defa kullanılacak şekilde düzenlenmelidir. 

Karşınıza çıkan listede, analiz raporu ile bilgilendirme yapılacaktır. Etiket programında en popüler, spesifik kelime ve ana kelime ile bağdaşık olan farklı kelimeler kullanılmalıdır. Etiketlerin kullanım oranlarına ve Facebook Hashtag algoritmasının mantığına göre yaklaşılmalı, en popüler kelime 1 defa kullanılmalıdır. 

Facebook Hashtag algoritmasına göre düzenlenmiş, sosyal medya alanında en çok kullanılan araçların hata payı oranlaması %1 olacak kadar azdır. Hashtag aracı, ana sözcükten, arama hacmine, popüler kelime, trendler ve hedef kitle aramalarına kadar en önemli kelimeleri listeleyecek güvenilir algoritmalara sahiptir. 

Konu ile ilgili ana sözcük kullanımına yer verdiğiniz program, hemen işleme girecek ve sözcük önerilerinde bulunacaktır. Araç ana sözcük haznesiyle eşleşen değerli etiketleri, ilgili konu başlıklarına göre etiketleri ve popüler sıralamayı hemen devreye alır. Rapor ve analizlerle listeler. 

Konu, tema, popüler sözcük ve hedef kitle aramalarına göre önereceği kelime sayısı ön görülemez. Spesifik kelimelerle, popüler kelimelere göre algoritma üzerinden düzenleme yapacaktır. Kelime sayısından çok arama hacmine ve etiketin direkt yönlendirici olmasına bakılmalıdır. 

Aracın kullanımı için arama ekranındaki etiketi yazmanız gerekir. Ana sözcük üzerinden sorgulama ekranının üzerindeki ana sözcük ve yan sözcükleri belirleyebilirsiniz. Aracı kullanarak, önerilen kelimeleri, eş anlamlıları ve en popülerleri görebilirsiniz. 

Popüler etiket kullanımıyla fazla kişiye ulaşacağını düşünen kullanıcıların yanlış yönlendirildiği durumları kontrol altına alacak programlardır. Facebook Hashtag oluşturucu sadece popüler sözcükleri değil, spesifik ve işletme ya da tema üzerine de arama hacmini yükseltecek kelimeler önerir. 

En popüler kelimeler, güncellenir, kullanıcının konu ve teması üzerinden etiket oluşturucu araç tarafından listelenir. Her yılın, ayın ve günün etiket hacmi farklı olabilmektedir. Facebook Hashtag oluşturucu kullanmak, popüler ve spesifik paylaşımları kullanmanızı sağlayacaktır. 

Facebook Hashtag kullanımlarını, paylaşım yaptığınız takipçileriniz ve etiket bölümündeki paylaşım havuzuna giriş yapan kişiler görebilir. #etiket üzerine tıklayan kullanıcılar, paylaşım havuzuna girerek, sizin de paylaşımlarınıza bakarak, işletmeniz veya kişisel hesabınız hakkında bilgi alabilmektedir. 

Kullanım özelliklerine göre Facebook Hashtag oluşturma programları, ücretsiz ve ücretli kullanım alanlarına sahiptir. Ücretsiz kullanım imkanı sunan firmamız, en popüler kelimelerle etkileşim kurmanızda Facebook Hashtag programlarını nitelikli araçlarla hazırlamıştır. 

Müşteri Yorumları

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Elif Burçak Biricik
  Diyetisyen

  Facebook Hashtag nasıl oluşturulur diye araştırırken karşıma siz çıktınız. İyi ki de çıktınız gerçekten Yeni açtığım kurslar için işlem yapmaya çalışıyordum. Sitenizde birçok konuda geri dönüş aldım. İletişim ve hashtag özelliğiniz mükemmel. 

 • Vedat A. Hırslı
  CEO

  Facebook Hashtag oluşturucu profesyonel algoritmalardan biri. Denediğim birçok kelimede iyi sonuçlar aldım. Daha önde youtube için de kullanıyordum. Ücretsiz ve paket özellikleri konusunda yardımcı olabilen bir ekip. Siteye ve ekibe çok teşekkür ederim. 

 • Nazan Sevgi Işıldak
  Diyetisyen

  Gün içinde denediğim ve memnun kaldığım özelliklere sahip. Bugün birkaç kere Facebook Hashtag oluşturucu için deneme yaptım. Güncel kelimeler seçiliyor, saçma sapan önerilerde bulunulmuyor. Bu konuda güvenebileceğiniz bir sistem. Ücretsiz olarak devam etmesini umarım. 

 • Şirin Eskiyol
  Psikolog

  Kelimeler en iyiler arasından sıralanıyor, üstelik güncel seçenekler sunuluyor. Facebook Hashtag oluşturucuyu kullandığımdan beri daha çok ilgi görmeye başladım. Bence profesyonel hizmet için ücretli olması gereken bir uygulama. Ücretsiz bir seçenek bu kadar iyi olmamalı. Teşekkürler. 

 • İlyas Gelibolu
  Avukat

  Facebook Hashtag sistemi güncel çalışıyor. Eski kelimeler veya gündem dışı önerilerde bulunmuyor. Sistem algoritması gerçekten işe yarar şekilde düzenlenmiş. Kullanıcıyı kandırma ya da reklam izletme odaklı değil. Profesyonel bir hizmet için gerçekten kullanabileceğiniz sayılı algoritmalardan biri. Denediğinizde göreceksiniz. 

 • Burak Ağırbaş
  Mimar

  Facebook Hashtag oluşturucu için profesyonel bir sistem arıyorsanız, gayet iyi bir sistem. Güncel seçenekler sunuyor, Türkçe ve yabancı dillere de hakim bir uygulama. Uzun vadede hiç kendilerini bozmadan hizmet vermeye devam ettikleri için İnsta Bayi ekibine teşekkür ederim. Paketler kadar, ücretsiz hizmetleri de yerinde. 

 • Tunç Özgür Demirden
  Öğretmen

  İstediğiniz kadar etiket aratabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz yapmışlar ve gayet profesyonel. Facebook Hashtag için bu kadar profesyonel bir hizmet beklemiyordum. Güncel ve işe yarar kelimeler çıktı karşıma. Bazı algoritmalar abuk subuk öneriler yapıyor. Ama İnsta Bayi ekibi beklentileri karşılayan seçenekler sunmuş. Ücretsiz olmasına rağmen beklentileri karşılıyor. 

 • Zeynep Güldal
  Avukat

  Hemen geri dönüş yapan bir ekip var. Hem hızlı hem de tecrübeliler. Facebook Hashtag oluşturucu için sorularımın hepsine mantıklı cevaplar aldım. İşlemler profesyonel, site güvenilir. İlk defa kullanacak olanlar için tavsiye ederim. Ben çok memnun kaldım. 

 • Barış Can Arakçı
  Diyetisyen

  Ücretsiz olmasına rağmen oldukça iyi bir hizmet olmuş. Paket hizmetleri daha profesyonel beklemiyordum. Bugün ilk defa Facebook Hashtag oluşturucu hizmetinizi kullandım. Algoritma gayet başarılı çalıştı. Daha sonra tekrar kullanacağım bir özellik doğrusu. Uzun zamandır böyle bir şey arıyordum. Çok teşekkür ederim. 

 • Alp Sümeroğlu
  Öğrenci

  Facebook hesabım için birçok uygulamadan yararlandım. Hashtag işlemleri için ücretsiz olarak sunulan algoritma kısa zamanda en iyi seçenekleri karşıma çıkardı. Facebook Hashtag oluşturucu yönünden güncel ve işe yarar bir sistem kurulmuş. Bu konuda ekibe ve siteye çok teşekkür ederim. Tahmin ettiğimden daha iyi bir hizmet aldım. 

 
Öneriler
 • 720p

Facebook Hashtag algoritması, en popüler kullanım alanlarıyla konum, ürün, konu ve başlık ekleme görevi görür. Facebook Hashtag oluşturucu, kitle hacmi en yüksek olan etiketleri sizler için düzenler. Temanızı belirleyin, Hashtag oluşturucuyla daha büyük kitlelere ulaşın! facebook hashtag oluşturucu ücretsiz

Ana kelime ile konu etiketleme, paylaşımların daha büyük kitlelere ulaşmasında etkilidir. Hashtag mi oluşturmak istiyorsunuz? En popüler kullanımları, ana kelimeleri ve arama hacmindeki yerinizi analiz edebileceğiniz oluşturucularla, en çok tercih edilen Hashtag kullanımıyla doğru zamanda doğru sözcükle paylaşımlarınızın ifade yeteneğini artırın. 

Facebook Popüler Hashtag

En popüler Hashtag sizin kullandığınız sözcüklerden mi oluşuyor? Ya da sadece en popüler kelimeleri tercih etmek doğru mu? Facebook en popüler etiketler, analiz araçlarıyla temanız üzerinden bulabileceğiniz özel bir algoritmaya sahiptir. 

 • Popüler hashtag kullanmak daha fazla beğeni sağlar. 
 • Hedef kitlenize ulaşmanızda etkili olur. 
 • Spesifik kelimeler tercih etmeniz gerekmektedir. 
 • Bir popüler etiket ve bir spesifik etiket hedef kitle hacminizi genişletir. 
 • Sadece popüler kelime kullanımı rakipleriniz arasında kaybolmanızı sağlar. 

Facebook Hashtag Search

Facebook Hashtag aramalarınızı yaparken, oluşturucu sizin belirlediğiniz tema üzerinden spesifik ve hacmi yüksek olan ana kelimeleri çıkaracaktır. Gün içinde binlerce etiket ve paylaşım olduğu düşünülürse, hedef kitlenize ulaşmak için Facebook Hashtag oluşturucu indir özelliğinden yararlanmak, paylaşımlarınızı belirli bir strateji üzerinden değerlendirmek için fayda sağlayacaktır. 

 • Ana kelimeler algoritmayla belirlenir. 
 • Hedef kitleye yönelik en iyi yerel ve genel kelime listesi karşınıza çıkar. 
 • Firma, marka ve kişisel hesabınızın popüler etiketlerle ve spesifik etiketlerle daha çok paylaşım alanında görünmesinde etkili olur. 
 • Şehir, bölge, faaliyet alanınız ve hedef kitlenizin yöneldiği etiketleri hashtag oluşturucuyla arayabilir, seçimlerinizi yapabilirsiniz. 

Facebook Hashtag Generator

Facebook Hashtag oluşturmada Facebook takipçi hilesi yaptığınız gibi en iyi araçları kullanarak, riske girmeden içeriğinizin özdeşleşmesini sağlayabilirsiniz. Generator ile markanızın, benzer marka isimlerinden uzaklaşarak kendi spesifik etiketini oluşturmasını sağlarsınız. En popüler etiketler ve spesifik etiketler, Facebook Hashtag etimolojisinde ayrı bir yeriniz olmasını sağlar. Marka, firma ve kişisel hesaplar için idealdir. 

facebook hashtag aracıFacebook Hashtag Oluşturucu Nedir?

Facebook Hashtag oluşturmak için kullanacağınız araçlar, konu etiketinin hazırlanmasında etkili olur. Örneğin kahve ve kitap kelimeleri bir temaya işaret etmektedir. #kahvekitapkokusu bir etikettir. Kitap kafeniz varsa, bulunduğu şehir #istanbul olarak etiketlenmelidir. Oluşturucu bilgilerinizi alarak, size en iyi ve popüler ana sözcük ile # sembolünü kullanarak hedef kitlenize ulaşabileceğiniz önerileri sunar. 

Facebook Hashtag Status

Sistem ve ağ uzmanlarıyla hazırlanmış Facebook Hashtag oluşturucu ekleme programları, hesabınızın daha büyük kitlelere ulaşmasında etkilidir. Tabi ki paylaşım yaptığınız hesabın herkese açık olduğuna dikkat ederek, oluşturucudaki spesifik ve popüler kelimeleri kullanmalısınız. 

Hedef kitleye daha hızlı ve etkili ulaşım sağlayacak olan etiketleme programları, algoritmanın editlerini yaparak, etkili kelimelerle daha büyük kitleleri tavlamanızı sağlar. Paylaşım alanlarında Facebook takipçi satın alma da görünür, aramada çıkarak hedef kitlenizin dikkatini çekersiniz. 

Facebook Make Hashtag

Facebook Hashtag  - etiket oluşturma sürecini araçlarla yaparak, stratejik paylaşımlara yer verebilirsiniz. Facebook Hashtag oluşturucu indirme özelliğini kullanmanız, kelime alanını etkili bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olacaktır. 

 • Tema belirleme; 
 • Paylaşım belirleme; 
 • Hedef kitle arama hacmi; 
 • Hashtag eğilimli kelimeler; 
 • Hashtag araştırma; 
 • Hashtag uyarıları; 

Oluşturucu kullanırken bilgi edineceğiniz, sosyal medya araçlarına yönelik yetenek geliştiricilerdir. 

Facebook Etiket Oluşturucu

Etiket oluşturmak için trendleri takip etmek ve popüler kelimelerden yola çıkmak her zaman doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Hashtag duvarları, araştırmaları ve uyarıları dikkate alınarak, platform özelliğine göre yaklaşılır. 

Program kelime, tema ve adres analizleri yaparak sizin için en iyi listeyi oluşturur. Spesifik ve popüler Facebook Hashtag kullanımları, içerik ve pazarlama alanında görünürlük kazanmanızı sağlar. 

Moda İle İlgili Hashtagfacebook hashtag generator

Trendleri takip ederek, Facebook Hashtag oluşturucu edit özellikleri hakkında da genel bilgiye sahip olmalısınız. Size verilen kelimelerin hepsini kullanmak ya da en popülerlerini tercih etmek doğru olmaz. Moda ile ilgili paylaşımlarda örneğin son zamanlarda ‘’Crop’’ kullanımı artmıştır. Paylaşımınız Crop modası üzerine ise sadece #crop paylaşmanız faydasız olur. 

Bir rakip firma etiketi ‘markasız’ bir adet popüler kullanım ‘’crop’’ ve sektör güncellemesine dair spesifik etiket kullanmalısınız. #sporgiyimcrop gibi ve aynı zamanda markanızın adı ve şehri de geçmelidir. #İstanbulcropmoda Facebook Hashtag kullanımında sizi daha büyük kitlelerle buluşturacaktır. 

Facebook Konu Etiketi Oluşturma

Konu etiketleme için temanız, faaliyet alanınız ve paylaşım amacınızı göz ederek etiket oluşturmalısınız. Facebook etiket oluşturma için kullanılan programlar, konu ve tema başlıklarına göre ilerleme kaydetmenizi sağlayacaktır. 

 • Ana kelime belirlemeniz gerekmektedir. 
 • Konu üzerinden ana sözcük raporu hazırlayacak programlardır. 
 • Türkçe ve yabancı kelime analizleri yapabilirsiniz. 
 • Kişisel hesap ve işletmeler için etiket oluşturulmaktadır. 

Facebook'da En Çok Kullanılan Hashtag

Facebook Hashtag kullanımında karşınıza çıkan kelimeler genellikle yabancıdır ve her yılın trendlerine göre değişir. Durum paylaşımlarına göre hazırlanmış olan etiket sözcükler, tek kelimeden oluşan ve en çok tercih edilenlerdir. 

 • #happy
 • #love
 • #tbt
 • #beautiful

Sektörler ve kullanım alanlarına göre değişebilirken, kişisel paylaşımları da içine alır. 

Facebook Hashtag Oluşturucu Hakkında Merak Edilenler

Facebook Hashtag oluşturma beğeni, izlenme ve takip için fayda sağlamaktadır. Faaliyet alanlarına göre, konu başlığı, temanız ve paylaşım kriterleriniz üzerinden tercihlerinizi yaparak kullanabileceğiniz özellikler sunar. 

 • Kelimeleri konu ve tema üzerinden belirler. 
 • Popüler Facebook Hashtag algoritmalarını analiz ederek çıkarım yapar. 
 • En popülerden, spesifik paylaşımlara göre düzenlemelere yer verir. 
 • Etiket hacmini ve paylaşımlarını raporlar.

facebook hashtag oluşturucu 2024Facebook Hashtag Oluşturucu Önemli Mi?

Facebook paylaşımlarının popülerliğini artırmak, takipçi ve beğeni kazanmak için etiket oluşturmak önemlidir. Facebook Hashtag oluşturma programları, popüler kelimelerle, spesifik kelimeleri kullanmanızı sağlarken, paylaşım hacminizi genişletir. Hatalı paylaşım yapmamanız için önemli etkileşim alanları sağlar. 

Facebook Hashtag Oluşturucu Nasıl Yapılır?

Facebook Hashtag programını kullanırken, program üzerinden temanız, paylaşımınız ve paylaşım adresinizi belirlemeniz istenir. Böylece arama hacmi yüksek olan ve paylaşım alanlarına düşen popüler kelimelerle sadece size özel ‘’hesabınıza’’ özel kelimeleri Facebook sayfa beğenisi satın alarak ve birlikte kullanarak daha çok kişiye ulaşmış olursunuz. 

 • Tema ve konu belirlersiniz; 
 • Ana sözcük eklersiniz. 
 • Şehir ve konum belirlersiniz. 
 • Paylaşım eklersiniz. 
 • Oluşturucu size kelime analizleri, hacmi ve etkilerini raporlar. 

Facebook Hashtag Oluşturucu Android Cihazdan Yapılır Mı?

Facebook Hashtag kullanımını mobil cihazlar ve masa üstü cihazlarda yapabilirsiniz. 15 tane en iyi Facebook Hashtag oluşturma programı bulunurken, en kolay kullanım sağlayan programlarla android cihazlarınızdan analizleri yapabilirsiniz. Google play üzerinden çalışan programlar, Türkçe ve yabancı dil üzerinden etiket yapma aracını kullanarak süreci tamamlar. Android telefon ve tablet gibi cihazlarda Facebook Hashtag oluşturmak için programlar kullanabilirsiniz. 

Facebook Hashtag Oluşturucu IOS Cihazdan Yapılır Mı?

İOS cihazlarında Facebook Hashtag programlarını kullanabileceğiniz analiz özellikleri bulunur. En popüler ve spesifik aramalar için kullanabileceğiniz konu etiket listesi mobil cihazınızda listelenir. Türkçe ve yabancı dil üzerinden ana sözcük sorgulama yapılarak, cihazınızda kelimeler yer almaya başlar. 

Tablet Üzerinden Facebook Hashtag Oluşturucu Yapabilir Miyim?facebook hashtag oluşturucu

Facebook Hashtag programları tablet üzerinden kullanılabilir. Kendi analiz programlarınızı yapmanız için bilişim teknolojileri hakkında bilgi ve eğitime sahip olmalısınız. Firmamız, sizler için en iyi Facebook Hashtag programlarını düzenlemiş, en iyi sonuçların alınması noktasında da popüler etiketler, spesifik etiketler ve düzenlemeler için en etkili oluşturucu araçları kullanmanızı sağlamıştır. Facebook Hashtag oluşturma araçları için güvenebileceğiniz büyük bir ekiple profesyonel hizmet alabilirsiniz. 

Facebook Hashtag Oluşturucu Ücretsiz Mi?   

Facebook Hashtag programları ücretli ve ücretsiz olarak farklı araçlardan oluşmaktadır. Türkiye’de ve dünyada kullanılan analiz programları için ücretli olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Türkçe ve yabancı sözcük haznesi bulunan programlar en geniş arama hacmi olan ‘’En popüler hashtag’’ ve ‘’ En çok kullanılan etiket’’ aynı zamanda ‘’Spesifik etiket’’ ile konum, faaliyet alanı, kişisel hesap ve işletmelere göre analizler yapacaktır. 

Güncel etiketler, trendler ve hedef kitleye yönelik analizler için Facebook etiket oluşturucu programlarını ‘’kişisel hesabınız’’ ve ‘’işletme hesabınız’’ için seçebilirsiniz. 

Facebook Hashtag Oluşturucu Sistemi Güvenilir

Facebook Hashtag sisteminde, global, yerel ve bölgesel kelime haznesine dair sorgulama yetisi bulunur. Bir butona basarak karşınıza en popüler kelimelerden, arama hacmi en az olan kelimelere kadar bütün liste çıkacaktır. Sonuçlar kişisel veya işletme hesabınızın popüler kelimelerle birlikte, spesifik kelimeler arasında hedef kitleye ulaşmanızı sağlar. 

 • Etiket gönderme, etiket alma ve etiket raporlama özellikler vardır. 
 • Konu, tema ve bölge üzerinden rapor hazırlar. 
 • Ana kelimeye bağlı eş anlamlı, yabancı ve bölgesel kullanılan kelimeleri listeler. 
 • Analiz sonucunda en çok kullanılan kelimelerden spesifik kelimelere kadar analizler sunar. 

Size nasıl güveneceğim?

Facebook Hashtag oluşturma programlarını indirirken, güvenilir, geniş arama hacmi bulunan ve hedef kitleye yönelik çalışmalara yer veren programlardan yararlanacağınızdan emin olabilirsiniz. Türkçe ve yabancı dillere göre analiz seçenekleri yapabilirsiniz. Güvenilir ve profesyonel bir ekiple çalışacağınızdan emin olabilirsiniz. 

 • Facebook etiket oluşturma adımlarında en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. 
 • Güven odaklı ve geri bildirimli analiz, raporlama işlemleri yapılır. 
 • En popüler ana sözcük, spesifik ana sözcük ve yerel ana sözcük raporları verilir. 
 • Doğru yerde ve doğru zamanda etiket kullanımını tek bir butona basarak kullanabilirsiniz. 

Kişisel hesabınız ve işletme hesabınıza göre bütün analizlere yer veren sistem özellikleri, hata payı bulunmayan en iyi sözcük listesini size sunacaktır. Bize ve bilişim teknolojilerinde eğitimli ekibimize güvenebilirsiniz. 

facebook etiket oluşturucuHesabım Zarar Görür mü?

Facebook Hashtag oluşturma işlemlerinde hesabınız zarar görmeyecektir. Uygulama yöntemi, Facebook kullanım yöntemlerini içeren, etiketleme üzerine kurulmuştur. 

Facebook Hashtag nasıl çalışır; arama çubuğunda göreceğiniz içerikler özel grupların, kişisel hesapların ve işletmelerin karşınıza çıkmasın sağlar. Facebook hashtag sistemi, gönderi düzenlemelerini ve yayın akışını etiketlere bağlı olarak yapan algoritmalara sahiptir. Arkadaşlarınız, açık profillerde takip alanı ve ana sayfa beğenilerine göre etiketler görünürlük sağlar. Hashtag yayınlarında görülebilmenizi sağlayacaktır. 

Mobilden Facebook Hashtag Oluşturucu Yapabilir Miyim?facebook hashtag

Mobil kullanımı yüksek oranda olan Facebook Hashtag oluşturma işlemlerinde, özet akışın kitlelere ulaşmasını sağlayan etiketleme yöntemi mobil kullanım için de geçerlidir. Hashtag oluşturma işlemlerini yapan araçlar, mobil ve masa üstü sistemlerde kullanıma açıktır. Alternatif kullanım alanları için herkese açık hashtag feed özelliğinin gelişimi gün geçtikçe de devam etmektedir. 

Bilgisayar Üzerinden Facebook Hashtag Oluşturucu Yapabilir Miyim?

Bilgisayar sistemlerinde kullanabileceğiniz Facebook Hashtag sistemleri, arama haznesi geniş olan gelişmiş bir tarayıcıya da sahiptir. Facebook algoritmasıyla etkileşim kurarken, sistem hata vermeden uzun süre kullanma özelliğini sunacak, popüler, spesifik ve size özel ana sözcüklerin bulunmasını sağlayacaktır. 

 • Beğeni, izlenme ve yorum artırıcı Facebook Hashtag programlarını PC üzerinden kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. 
 • Etiket oluşturucular, konu, tema ve kişisel hesaplara göre düzenlemeler yapabilir. 
 • Yabancı ve Türkçe dil desteğini bilgisayar sistemlerinde kullanabilirsiniz. 
 • En popüler etiketler, spesifik etiketler ve konu odaklı etiketlere yer verilir. 
 • Facebook sistemlerine özel kurulan programlar, güvenli paylaşım ve geniş kitlelere ulaşma şansını sunacaktır. 
+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu