0

Youtube Thumbnail İndir

Üye girişi yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

avatar
@username
 Videosu Kapak Fotoğrafı
Fotoğrafı İndir
Sık Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Eğer indirdiğiniz resmi doğrudan Youtube içerisinde kullanırsanız telif hakkı riski bulunur. Ancak farklı bir sosyal medya platformu ya da alanda kullanmanız durumunda bir sorun olmayacaktır. Yine de resmi yeniden kullanmadan önce küçük de olsa değişiklikler yapmanız tavsiye edilir.

Dilediğiniz Youtube thumbnail resmini yasal bir şekilde indirebilirsiniz. Ancak indirdiğiniz resmi doğrudan kullanmanız telif hakları ihlaline girecektir. Yani indirme işleminizi yapabilirsiniz ancak bu resmi kullanmadan önce resmi özgünleştirmeniz gerekir.

Sitemizi kullanarak gerçekleştirdiğiniz indirme işlemleriniz anında tamamlanır. Bunun için “İndir” butonuna basmanız gerekir. İlk olarak size video küçük resminin bir ön izlemesi gösterilir. Ön izleme ile indirmek istediğiniz resim uyuyor ise “İndir” butonuna yeniden basarak indirme işleminizi anında tamamlayabilirsiniz.

Youtube içerisinde videoya tıkladığınız anda internet tarayıcısı domain bölümünde yer alan linki doğrudan kullanarak indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulama içerisinde ise videonuzun altında yer alan “Paylaş” butonuna basarak “Bağlantı linkini kopyala” diyerek video linkini elde edebilirsiniz.

Daha dikkat çekici bir tasarım için mutlaka kendi videonuzun içerisinden bir görseli farklı bir boyut ve blurlama gibi taktikler ile kapak resminize eklemelisiniz. Bunun yanında şaşıran bir ifade ile kendinizi koymak ya da videonuz içerisinde dikkat çekici olduğunuz bir anı eklemek çok daha dikkat çekici bir kapak resmi elde etmenize yardımcı olur.

Web sitemiz aracılığı ile indirmiş olduğunuz resimlerinizi kendiniz için özelleştirmek adına Picsart, Adobe Photoshop, Canva, Paint, Vita ve benzeri uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu uygulamaların tamamı sizin için tüm konularda değişim yapma hakkı sunar.

Kullandığınız cihazda özel bir indirme düzenlemesi yapmadıysanız tüm thumbnail indirme işlemleriniz “İndirilenler” dosyasına kaydedilir. Eğer özel bir indirme klasörü ya da alanı tercihiniz var ise indirme işlemi sonucunda elde ettiğiniz resminiz belirtmiş olduğunuz alana inecektir.

Sitemiz içerisinde yer alan thumbnail indirme aracını kullanarak gün içerisinde sınırsız indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İndirme için sitemizde herhangi bir sınırlama ya da kısıtlama bulunmuyor. Bir indirme işleminin tamamlanmasının ardından sitemiz yeni bir indirme işlemine hazır olacaktır.

Eğer herhangi bir kapak resmi düzenlemesi yapmadan ve özel bir resim yüklemeden videonuzu yayınlarsanız Youtube sizin için video içerisinde rastgele bir sahne seçer. Seçilen sahne, yeterince estetik özellikler taşımayacağı için videonuz için ayırıcı ve dikkat çekici olmayacaktır.

İyi düzenlenmiş bir thumbnail çalışmasında sizin herhangi bir indirme işlemi gerçekleştirdiğiniz anlaşılmayacaktır. Firmamız ile yapılan işlemlerde sizden herhangi bir kullanıcı adı istenilmediği gibi video sahibi olan kişi de bildirim ya da benzeri bir şekilde video küçük resminin indirildiğini öğrenemez.

10 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Agah Beylikbeyi
  Öğretmen

  Bu sistemle beni tanıştırdığınız için teşekkür ederim. Ücretsiz olarak Youtube Thumbnail indirme işlemlerini bu kadar kaliteli yapabileceğimi düşünmemiştim. Kısa zamanda birçok hizmetinizin ne kadar başarılı olduğuna tanık oldum. Paketler ve ücretsiz algoritmalarınız çok iyi. Teşekkür ederim. 

 • Pelin Sunucu
  Psikolog

  Güvenilir aynı zamanda da başarılı hizmetlerden biri. Youtube Thumbnail işlemlerinde telif vs sorunları yaşamamak için sorular sordum. Mantıklı ve işini bilen kişiler geri dönüş yaptı. Site ve ekip profesyonel, ayrıca hizmetleri de kaliteli. 

 • Kerem Can Özerk
  Öğretmen

  Youtube Thumbnail indir seçenekleri için çok başarılı. Tiktok, Facebook ve instagram işlemlerinden de memnun kaldım. Uzun zamandır giriş yaptığım bir site, hızlı ve profesyonel hizmet veriliyor. Sorularıma hemen geri dönüş yapılıyor. Yeni kullanacaklar için tavsiye edebilirim. 

 • Suzan Şimşek Aydınoğlu
  Doktor

  Güncel olarak en iyiler arasında diyebilirim. Daha önce birkaç algoritma kullanmıştım ancak Youtube Thumbnail indir hizmetinin bu kadar hızlı ve güvenilir olduğu tek yer diyebilirim. Son zamanlarda beklentilerimi karşılayan, hızlı ve profesyonel bir hizmet olmuş. Paket özelliklerini de kullandım, iletişim, ilgi ve söz verileni tutma konusunda oldukça başarılı. 

 • Nurullah Ata
  Öğrenci

  Sitede büyük bir emek var. Algoritmalar iyi çalışıyor. Ücretsiz Youtube Thumbnail hizmetleri için iddialı bir alan olmuş. Gerçekten beklentileri karşılayan, hızlı sonuç veren hizmetler sunulmuş. Kısa zamanda birçok paketten yararlandım, ücretsiz hizmetleri kullandım. Şu ana kadar memnun kalmadığım bir nokta olmadı. Tavsiye ederim. 

 • Jale Beste Sancak
  Mimar

  Arkadaşımla konuşurken böyle bir uygulamadan bahsetmişti. Ben de cep telefonumdan girip denedim. Sonra bilgisayar üzerinden de indirme gerçekleştirdim. Youtube Thumbnail indirme hizmeti gayet iyi çalışıyor. Ekip sorularıma geri döndü, site oldukça iyi hazırlanmış. Paket hizmetlerinizi de kullanmaya başladım. Çok kolay gelsin. 

 • Simge Neslin Uğurlu
  Öğrenci

  İndirme işleminde hiçbir sorun çıkmadı. Youtube Thumbnail kullanımı için sorularıma da hemen geri dönüş sağlandı. Yorum, izlenme ve beğeni paketlerinden de memnun kalacağımı düşünüyorum. Youtube Thumbnail indir hizmetiniz için teşekkür ederim. Kısa zamanda tekrar görüşmek üzere. 

 • Nurdan İskeleci
  Öğrenci

  Thumbnail hizmeti çok iyi, bence ücretsiz bir hizmet olarak iyi tasarlanmış. Youtube hizmet alanında daha önce bu kadar başarılı bir ekiple çalışmamıştım. Çok hızlı geri dönüş sağlanıyor, paketler de ücretsiz içerikler de çok iyi. İnsta Bayi ekibine profeysonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 

 • Fatih Selim İşçi
  Öğrenci

  Youtube Thumbnail indirme nasıl kullanılıyor ilk başta anlamamıştım. Hemen canlı desteğe bağlandım ve geri dönüş sağlandı. Ücretsiz bir hizmete göre oldukça profesyonel. İndirme hemen sağlandı, profil fotoğrafları ve diğer hizmetler açısından oldukça memnun kaldım 

 • Büşra Işıktaş
  CEO

  Youtube ücretsiz işlemleriniz çok iyi. Youtube Thumbnail indirme seçeneğini kullandım ve çok memnun kaldım. Platform özelliklerini çok iyi tasarlamışsınız. Güvenilir ve etkili bir site. İlk defa kullanacaklar için tavsiye ederim. 

Youtube Thumbnail İndir Nasıl Yapılır?

Uygulaması için Ücretsiz ve Şifresiz Youtube Thumbnail İndir mevcuttur. Platformu için öncelikle Youtube Thumbnail İndir Aracımızı Bedava Kullanarak Bizi Test Edin. Hemen şimdi istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak Anasayfa'da bulunan Ücretsiz Araçlar bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Youtube Thumbnail İndir bölümüne tıklayın.
 • Burada sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak Girin ve işlemi başlatın.
 • Daha sonra Son olarak karşınıza çıkacak olan basit görevleri yerine getirerek işlemi tamamlayın.
HAZIR!

Youtube videonuza güzel bir giriş yapmak artık çok kolay! Youtube videonuzun küçük resmini dilediğiniz zaman yeniden kullanın ya da beğendiğiniz bir resmi yeniden düzenleyerek videolarınıza uyarlayın! Birkaç saniye içerisinde işleminizi tamamlamak sitemiz ile son derece güvenli!thumbnail indiryoutube thumbnail indir 2023

Youtube thumbnail bir videonun henüz açılmadan diğer kullanıcıların video hakkında göreceği kapak resmidir denebilir. Bu resim ne kadar ilgi çekici ve konu ile ilgili ise kullanıcıların videoya tıklama olasılığı artar.

Videonuzun en iyi girişe sahip olması için başka kullanıcıların thumbnail tasarımını kullanarak düzenleme yapmak ya da kendi videonuz için yeniden kullanım sağlamak için Youtube thumbnail indir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Youtube Thumbnail Nedir

Youtube videolarının dış görünümü için iki faktör vardır, video ismi ve giriş resmi. Thumbnail, videoların giriş resmi olarak kullanılan küçük resimlerdir. Bu resimler video ile ilgilidir ve adeta bir video kapağı olarak kullanılır.

Küçük resimlerin oluşturulabilmesi için kişilerin farklı uygulamalar kullanması gerekir. Kimi zaman ise videonuzun içerisinde bulunan bir görüntü anlık olarak kaydedilebilir ve bu fotoğraf thumbnail olarak kullanılabilir.

Youtube Thumbnail Size

İndirme işlemini gerçekleştirmek istediğiniz thumbnail girişinin boyutu indirme işlemi sırasında seçtiğiniz özellik bölümüne göre değişiklik gösterir. Firmamız içerisinde sunulan indirme işlemi dahilinde HD, HQ, 1808p ve 4K kalitelerinde indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu boyut seçenekleri arasında HD en düşük, 4K ise en yüksek boyutlara sahip olacaktır.

Youtube Thumbnail Boyutuyoutube thumbnail indir downloadyoutube thumbnail indir programsız

Youtube thumbnail ratio 16:9 en ve boy oranına sahiptir. Yükleme işleminiz için kullanacağınız boyutlar 1280x720 olarak belirlenmiştir. Bunun yanında resminizin en z 640 piksel genişliğinde olması gerekir.

Youtube videonuz için gerçekleştireceğiniz küçük resim yükleme işleminizde JPG, PNG ya da GIF resim biçimlerini kullanabilirsiniz. Kullanacağınız resmin büyüklüğü ise 2MB’dan daha küçük olmalıdır.

Youtube Thumbnail Maker

Youtube videonuz için kullanacağınız thumbnail içeriğiniz mutlaka ilgi çekici olmalıdır. Bu nedenle yalnızca video içerisinden bir görüntüyü kullanmanız sizin için yeterli olmayacaktır. İzleyicilerin dikkatini çekecek yazı ve içeriklere de sahip olmanız gerekir. 

Youtube thumbnail design için başka bir videonun küçük resmini indirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki indirmiş olduğunuz küçük resmi doğrudan kullanmamalısınız. Mutlaka üzerinde değişiklikler yapmanız gerekir.

Youtube Thumbnail Template

Youtube içerisinde bulunan küçük resimlerin düzenlenmesi için kullanılan resimlerin çok daha kolay bir şekilde yapılabilmesi için farklı şablonlar bulunur. Bu şablonlar içerisinde videonuza yönelik düzenlemeler yaparak videonuza özel bir giriş fotoğrafı düzenleyebilirsiniz.

Firmamız size dilediğiniz video küçük resmini indirme şansı sunuyor. Böylece istediğiniz video şablonunu kullanarak videonuz için ilgi çekici ve bilinen bir tasarım elde edebilirsiniz.

Youtube Thumbnail Yapmayoutube küçük resim indirvideo küçük resim indir

Videonuz için thumbnail düzenlemek istiyorsanız farklı tasarım uygulamalarını kullanmanız gerekir. Bunun için Photo Shop Designer, Paint, Canva ya da benzeri bir fotoğraf düzenleme seçeneğinizin olacağı uygulama tercih etmeniz gerekir.

İlk defa bir küçük resim tasarlıyorsanız başka bir kullanıcının tasarımını kullanmak iyi bir başlangıç olabilir. Bunun için web sitemizde bulunan özel alanı kullanarak dilediğiniz kullanıcının küçük resmini indirebilir, yazıların ve belirli alanların bulunduğu yerlerde değişiklik yaparak kendi videonuza özel bir tasarım elde edersiniz.

Youtube Thumbnail Grabber

Youtube thumbnail edit yapılabilmesi için belirli var olan düzenlemeleri kullanmak sizin için yardımcı olacaktır. Web sitemiz içerisinde yer alan resim indirme alanını kullandıktan sonra;

 • Eğer var ise başka bir kullanıcı adı bulunan alanı silmeniz gerekir. Videonuz için ilk görünüm olacak bu resimde başka bir kullanıcı ismi bulunması hoş olmayacaktır.
 • İndirme işleminizi gerçekleştirdiğiniz video ile ilgili alanlar var ise bu alanlarda değişiklik yapmalısınız.
 • Thumbnail tasarımınız içerisinde kopya olabilecek durumları kaldırmalısınız. Şablonu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz ancak aynı yazı, aynı içerik ya da aynı başlığın thumbnail içerisinde bulunması hoş bir görünüm olmayacaktır.

Youtube Thumbnail Background

Thumbnail tasarımlarının dikkat çekici olması son derece önemlidir. Firmamız olarak sizlere sunduğumuz hizmet kapsamında başka bir videonun küçük resmini indirerek arka plan için kullandığı tasarımı kendi videonuz için uyarlayabilirsiniz.

Dikkat çekici bir tasarımın yanında özgün bir tasarımınızın olması gerektiğini de unutmamalısınız. Bu nedenle başka bir kullanıcının tasarımını kullanırken sizin için özgün olacak dokunuşlar yapmanız gerekir.

Youtube Thumbnail PSDthumbnail psd indir

Youtube thumbnail için kullanılan yaygın programlardan biri Photoshop Designer uygulamasıdır. Bu uygulama size istediğiniz gibi resimlerde değişiklik yapma hakkını tanır.

Sahip olduğunuz Youtube thumbnail template psd ile PSD uygulaması içerisinde eşsiz bir tasarım düzenleyebilirsiniz.

Youtube Thumbnail Yapımı

Youtube’da paylaşmak istediğiniz bir küçük resim yapımı için uygulamanız gereken adımlar şöyledir;

 • Öncelikle tasarımınızda kullanmak istediğiniz bir resim için seçim yapmalısınız. Youtube içerisinde başka kullanıcıların küçük resimlerinden esinlenebilirsiniz.
 • Küçük resmini beğenmiş olduğunuz videonun linkini kopyalayın. Böylece işleminiz için bu resmi düzenleyebilirsiniz.
 • Web sitemizde yer alan link için düzenlenmiş çubuğa Youtube video linkini yapıştırın. İndir butonuna basarak istediğiniz videonun küçük resmini bilgisayarınıza kaydedin.
 • Düzenleme için kullanacağınız uygulamaya giriş yaparak indirmiş olduğunuz resmi açın. Diğer kullanıcıya ait olan bilgi ve yazıları silerek kendiniz için düzenleme yapın.
 • Youtube Studio içerisinde videonuza giriş yapın. Youtube thumbnail ekleme için ayrılmış özel küçük resim alanına düzenlediğiniz ve kaydettiğiniz resmi seçin.

Youtube Thumbnail Hakkında Merak Edilenleryoutube thumbnail indir

Youtube içerisinde video paylaşmak gittikçe popüler bir hale gelirken videolarının izlenmesini isteyen üreticilerin tüm tasarım hakkında ilgi çekici ve özgün olması gerekir. Videonuz için ilk izlenim olan thumbnail hakkında aklınıza takılabilecek soruları cevaplayarak sizin için kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Youtube Thumbnail Önemli Mi?

Thumbnail, Youtube videonuz için ilk izlenimdir. Yani kullanıcılar daha videonuza giriş yapmadan sizin küçük resminizi görür. Bu küçük resim ne kadar ilgi çekici ise izleyicilerin ilgisini o kadar çeker. Bu durumda da videonuzun izlenme sayısı artar.

Youtube dünyası içerisinde kendiniz için yer edinmek ve kullanıcıların dikkatini çekmek istiyorsanız mutlaka iyi bir thumbnail yani giriş resmine ihtiyaç duyarsınız.

Youtube Thumbnail Nasıl Yapılır?

Youtube videonuz için düzenleyeceğiniz thumbnail için ilk olarak bir şablona ihtiyaç duyarsınız. Bunun için firmamız tarafından sunulan freepik Youtube thumbanil hizmetimizden yararlanarak beğendiğiniz bir kullanıcının giriş resmini kullanabilirsiniz.

Thumbnail için düzenleme yaparken dikkat etmeniz noktalar vardır;

 • Özgünlük: Tasarlamış olduğunuz resmin mutlaka eşsiz ve özgün olması gerekir. Youtube kopya içerikler konusunda oldukça dikkatlidir.
 • Estetik: Tasarımınızın estetik ve renkli olması gerekir. Bunun için iyi bir yazı şekli, kullanılan resimler ve başlık konusunda oldukça dikkatli bir seçim yapılmalıdır.
 • Renkler: Renklerinizin donuk olması kullanıcıların dikkatini çekmez. Sarı, kırmızı, yeşil, turuncu, mavi ve benzeri dikkat çekici renkler kullanmanız gerekir.
 • Kontrast: Resminizin içerisinde renkler konusunda bir denge bulunmalıdır. Resminiz, içerisinde bulunan yazı, arka fon ve benzeri konularda tek bir renk uygulanmamalıdır.
 • Dikkat çekici: Mutlaka resminizin içerisinde emoji, sorular, noktalama işaretleri ya da benzeri göze çarpan detaylar tercih etmeniz gerekir.

Youtube Thumbnail Android Cihazdan Yapılır Mı?youtube ücretsiz thumbnail indir

Android işletim sisteminize ait bir cihazınızdan dilediğiniz yerde web sitemizi kullanarak thumbnail indirme işleminizi gerçekleştirebilir, sizin için özel bir düzenleme yaparak videonuz için iyi bir başlık oluşturabilirsiniz.

Android cihazınızın içerisinde gerçekleştirmiş olduğunuz indirme doğrudan galerinize eklenir. Böylece çok daha kolay bir şekilde düzenleme yapma fırsatı yakalarsınız.

Youtube Thumbnail IOS Cihazdan Yapılır Mı?

IOS cihazlar doğrudan bir görselin kendi galerisi içerisine indirilmesine izin vermez. Youtube thumbnail indirme işleminizi IOS cihazlarınız ile gerçekleştirmek için şu adımları uygulamalısınız;

 • İlk olarak Youtube içerisinden indirmek istediğiniz thumbnaile ait videonun linkini kopyalamalısınız.
 • Web sitemize giriş yaparak linki ilgili alana yapıştırmanız gerekir. “İndir” butonuna basarak ilk olarak thumbnailin ön izlemesini görebilirsiniz.
 • Yeniden “İndir” butonuna basarak dilediğiniz kalitedeki indirme işleminizi tamamlarsınız.
 • İndirdiğiniz fotoğrafı kullanabilmek için “İndirilenler” dosyasına giriş yapmanız gerekir. 
 • Dosya içerisinde indirdiğiniz resmi bulun ve üzerine basın. Karşınıza açılan seçenekler arasından “Paylaş” deyin. 
 • Paylaş kategorileri içerisinden “Galeriye ekle” butonuna basarak indirmiş olduğunuz resmin galerinizde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Tablet Üzerinden Youtube Thumbnail Yapabilir Miyim?

Web sitemiz tüm işletim sistemleri ve cihazlar ile uyumlu olacak şekilde düzenlenmiştir. Bu nedenle dilediğiniz marke ya da sisteme sahip olan tabletinizi kullanarak hem indirme işleminizi gerçekleştirebilir hem de tasarımınızı tamamlayabilirsiniz.

Youtube thumbnail hd olarak indirildikten sonra tabletinizin kullanılması size avantajlar sağlar;

 • Tabletler mobil cihazlara ve bilgisayarlara göre çok daha kolay bir şekilde tasarım yapabilme imkanı sunar. 
 • Tabletinizin kalitesine bağlı olarak Photoshop uygulamasını tabletinize indirerek dilediğiniz yerden thumbnail tasarımınızı yapabilirsiniz.
 • Tablet ekranı mobil cihazlara oranla daha geniş bir yapıdadır. Bu da işlemleriniz sırasında size kolaylık sağlar.

Youtube Thumbnail Ücretsiz Mi?youtube thumbnail indir online

Firmamız tarafından sunulan Youtube thumbnail indirme işleminizi tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. İşleminiz için bizimle herhangi bir ödeme bilgisi paylaşmanıza gerek yoktur. İhtiyacımız olan bilgi Youtube video linkinden ibarettir.

Bunun yanında tasarım için kullanacağınız uygulamalar kendilerine ait ücretlere sahip olabilir. Ancak Youtube içerisine bu resimlerin yüklenmesi de tamamen ücretsiz olarak yapılır.

Youtube Thumbnail Sistemi Güvenilir mi?

Thumbnail resimlerinin indirilebilmesi için size sunduğumuz tüm işlemler, firmamızın sahip olduğu özel güvenlik sistemlerine sahip yazılımlar ile gerçekleştirilir. Sizden herhangi bir bilgi istenmeden yapılan indirme işlemlerinizde gizliliğinizi ön planda tutuyoruz.

Virüs olarak isimlendirilen kötü yazılımlardan arındırılarak düzenlenmiş yazılımımız, olası bir şekilde bu yazılımların firmamıza yönlendirilmesini de engelliyor. Tüm indirme işleminizi hiçbir problem ile karşılaşmadan anında gerçekleştirebilirsiniz.

Size Nasıl Güveneceğim?

8 yıldan daha uzun süredir kaliteli hizmetin altına imzasını atmayı başarmış olan firmamız, %100 müşteri memnuniyeti sunmanın gururunu yaşıyor. Ekstra güvenlik önlemlerinin yanında SSL sertifikasının bulunduğu sitemiz içerisinde girmiş olduğunuz tüm bilgileriniz şifreli bir şekilde saklanıyor.

Canlı destek hizmet ekibimiz, her an ulaşabileceğiniz firmamız ve 7/24 sunduğumuz hizmet ile sizlere yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Hesabım Zarar Görür Mü?youtube hd thumbnail indir

Youtube thumbnail resimleri indirilirken sizden hiçbir şekilde hesabınıza yönelik bilgiler istenmez. Bu nedenle firmamız ile gerçekleştireceğiniz indirme işlemlerinizde herhangi bir zarar görmeniz mümkün değildir.

Youtube thumbnail çalışmaları videonuzun daha çok dikkat çekmesi ve izlenmesi için düzenlenen içeriklerdir. Bu içerikler yalnızca kopya olması durumunda hesabınıza zarar verecektir.

Mobilden Youtube Thumbnail Yapabilir Miyim?

Mobil cihazlarınızı kullanarak firmamız üzerinden indirme işleminizi gerçekleştirebilir ya da videonuz için düzenlemeler yapabilirsiniz. Ancak mobil uygulamanızla işlemlerinizde bazı kısıtlamalar ile karşılaşabilirsiniz;

 • Mobil cihazlar dikkatli tasarım için küçüktür. Bu nedenle çalışmalarınız çok daha zor bir şekilde ilerleyebilir.
 • Mobil cihazınızın içerisinde yapmış olduğunuz tasarımı yeniden bilgisayarınıza aktarmanız gerekir. Bu da kalite düşmesine neden olabilir.
 • Youtube videoları yalnızca bilgisayarlar ile sisteme yüklenebilir. Mobil bir yüklemenin yapılması mümkün değildir.

Bilgisayar Üzerinden Youtube Thumbnail Yapabilir Miyim?

Bilgisayarlar hem çok daha kolay ulaşım hem de tüm yükleme işlemlerinin bir yerden yapılması konusunda sizin için daha kolaylık sağlar. Dilediğiniz marka ya da işletim sistemi olan bilgisayarınız içerisinde yer alan internet tarayıcınızı kullanarak hem indirme hem de video düzenleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu