SMM Panel

Türkiye'nin 10 yıldır en güvenilir ve en çok tercih edilen sosyal medya hizmet platformu PopiGram.com’dan hedef kitlenize en uygun siparişi oluşturun ve sayfanızı güçlendirin!

GİRİŞ YAP
KAYIT OL

SMM Panel NASIL ÇALIŞIR?

Aşağıdaki adımları izleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

1 Kayıt Ol

PopiGram'a ücretsiz kayıt olun ve giriş yapın.

2 Bakiye Yükle

Tamamen güvenli bir şekilde bakiye yükleyin.

3 Siparişinizi Oluşturun

Size uygun paketi seçip hemen sipariş oluşturun.

4 Yükselişe Geçin

Siparişinizi anlık olarak takip edin, yükselişe geçin!

Sosyal Medya’da Gücünüzü Arttırın.

Tüm sosyal medya platformlarında bireysel veya kurumsal hesaplarınızı büyütmek bir tık ötenizde. Tek yapmanız gereken, PopiGram’dan bir paket satın almak!

Kitlenizi Büyütün
Kampanyalarınızı Güçlendirin
Yeni İnsanlara Ulaşın
Saygınlık Kazanın
Markanıza İtibar Kazandırın
Hedeflerinize Ulaşın
ürünler

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Kaç adet hizmet alacağınızı bilmiyorsanız ilk olarak var olan organik etkileşimlerinize dikkat etmeniz gerekir. Var olan organik etkileşimlerinizin iki katı kadar satın alma işlemi yapabilirsiniz. Ancak birden toplu alım yapmak dikkat çekici olacaktır.

Panel içerisine üye olmuş olan bir kullanıcı istediği tüm servisleri satın alabilir. Satın alma işleminiz için servis seçenekleri arasından istediğinizi seçmeniz yeterli olacaktır. Herhangi bir şekilde üyelik ya da servis kısıtlanması gibi durumlar söz konusu değildir.

SMM panel kurmak ve hizmet vermek isteyen bir kişinin firmaya sahip olması gerekir. Bireysel bir şekilde doğrudan panel kurularak kullanılması hem güvenilir hem de yasal değildir. Bu nedenle de hem şirket kurmak hem de kurulum işlemlerini gerçekleştirmek için ücret ödemeniz gerekir.

Yalnızca 1 servis dahi satın alsanız etkisini kısa sürede hissedebilirsiniz. Ancak en iyi etki için farklı servislerden yararlanılması gerekir. Örneğin bir gönderi için izlenme, beğeni ve yorum servisleri satın almak çok daha büyük bir etki oluşturacaktır.

Satın almış olduğunuz tüm paketler %100 keşfet etkilidir. Ancak yalnızca 1 paket satın almanız doğrudan keşfete çıkmanıza yardımcı olmayabilir. Satın alma işleminizin çok olması ve yeterli etkileşimi almanız durumunda keşfete çıkmanız mümkün olacaktır.

SMM panel kullanırken ilk dikkat etmeniz gereken nokta güvenliktir. Güvenliğinden emin olmadığınız hiçbir site içerisinde işlem gerçekleştirmemeniz gerekir. Aksi takdirde paranızın alınmasına rağmen işleminizin yapılmaması gibi problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Durgunlaşan hesabınız için satın alma işlemi gerçekleştirmeniz durumunda hesabınız canlanır. Satın almış olduğunuz hizmet doğrudan sosyal medya algoritmasını etkiler. Yaşanılan etkileşim yoğunluğu doğal etkileşimlerin ortaya çıkmasına yardımcı olur.

Kullandığınız sosyal medya platformu ne olursa olsun SMM içerisinde işlem yapmadan önce hesabınız gizli ise açmalısınız. Gizli olan bir sayfaya dışarıdan ulaşım yapılması mümkün olmayacaktır. Bu durumda da sitenin içerisinde yer alan hizmetlerden yararlanamazsınız.

SMM panel hizmetinin içerisinde sunulan işlem yasaldır. Firmamız kurumsal bir firmadır. Yapmış olduğunuz işlem ise kaçak bir satın alma değildir. Yalnızca yasalara uygun bir şekilde dilediğiniz hizmeti satın almış olursunuz. Satın alma işleminiz için faturalandırma yapılabilir.

SMM panel içerisinde her defasında yalnızca 1 işlem yapılabilir. Satın alma işleminizin tamamlanmasının ardından işleminiz bitene kadar yeni bir sipariş oluşturamazsınız. Tüm siparişiniz sunulduktan sonra yeni servisten yararlanarak satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

13 Değerlendirme - Ortalama: 5/5

 • Sinem Yörük
  Psikolog

  Sosyal medya hesaplarım için erişim ve gösterim paketinizden faydalandım. Başlarda korkularım vardı. Memnun kaldım, şu an denemek isteyenler varsa yorumumun etkili olması için tavsiye ediyorum. Ben, uzun süredir firmanızla çalışıyorum. Hem kendi hesabım, hem markamın hesabında SMM bünyesinde en ufak bir mağduriyet yaşamadım. 

 • Sena Batmaz
  Mimar

  Instagram hesabım için SMM sisteminden etkileşim, erişim ve gösterim paketinden yararlandım. Paketlerin her biri, bütçeye uygun! Düşük paketle başladım. Şimdi diğer paketleri deniyorum ve farklı sosyal medya hesaplarım içinde firmanızla çalışıyorum. Denemek isteyenler varsa öneririm.

 • Arda Tuna
  Diyetisyen

  Gerçekten bu sayfa ile tanışmak, kendi hesabım için dönüm noktası oldu diyebilirim. %100 Türk etkileşim aldım. Şu an sayfam popüler hesaplar içerisinde. Her geçen günde yükseliyor. Sağladığınız bu etki için size çok teşekkür ederim. SMM panel içeriğinde yok yok! 

 • Ayaz Can Tatlı
  Influencer

  Merhaba:) Instagram için SMM panelden erişim, gösterim ve etkileşim satın aldım. Soyal medya hesaplarımın, etkileşiminin yüksek olması  bana büyük fayda sağladı. Üstelik her bir gelen etkileşim, türk kullanıcılardan oluşuyor. Bu da dışarıdan anlaşılmaması için önemli oldu. Denemek isteyenler varsa, hiç vakit kaybetmeden deneyin derim. 

 • Ayça Zehra Yüksek
  Diyetisyen

  Selam. Kısa sürede böyle kaliteli bir hizmet, güven odaklı çalışmalar ve müşteri memnuniyeti sunduğunuzdan dolayı size teşekkür ediyorum. SMM bünyesinden, reels izlenme satın aldım. Öncesinde farklı sosyal medya hesaplarım için firmanızla çalışmıştım. İlk kez ınstagram konusunda faydalandım ve aynı memnuniyeti yakaladım. 

 • Emre Gedik
  Mimar

  SMM panelinden hikaye izlenme satın aldım. Fazlasıyla profesyonel bir çalışma sunuluyor. Beklediğimi aldım. Telafi garantisi mevcut. Hikaye izlenmelerim 2 saniyede yüklenmeye başladı. Kısa sürede kaliteli hizmet arayanlar varsa, hiç zaman kaybetmeden denemeli!

 • Semih Bozkurter
  Doktor

  Merhaba. SMM hikaye izlenme hizmetiniz, açıkçası beklediğimden çok daha iyiydi. İzlenme oranı kısa sürede arttı. Yeni izleyiciler kazandım. Canlı yayın ve beğeni paketlerinden faydalanmayı da düşünüyorum. Ben memnun kaldım. Denemek isteyenlerin de memnun kalacağından eminim.

 • Zeynel Şeker
  Avukat

  Öncelikle, sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet için size teşekkür ederim. Denemek isteyenlere kesinlikle deneyin derim. Takipçi hizmetinde avantajlı birçok paket mevcut. Paket içeriğindeki her bir hizmet, aynı şekilde sunuluyor. Ve fazlasıyla kaliteli. Aşırı beğendim. 

 • Ali Çelik
  Diyetisyen

  SMM takipçi hizmetinden yararlandıktan sonra ödemede ya da güven konusunda problem yaşamadım. Ödemem sonrasında tarafımdan ekstra bilgi de istenilmedi. Güvenden kaynaklı en başta sorunlarım vardı. Fakat PopiGram bu soru işaretlerimin her birini cevaplandırdı. İçim rahat bir şekilde kullanıyorum. 

 • Muhittin Can Koçer
  Diyetisyen

  Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine, PopiGram SMM ile tanıştım. Farklı hesaplarım için takipçi paketinden yararlandım. Mükemmel bir hizmet! İşlem garantisi mevcut. Ödememin onaylanması ile beraber takipçiler hesabıma yansıdı. Ben çok memnun kaldım. Denemek isteyen kişilerinde memnun kalacağından eminim! 

 • Kemal Barış
  Öğretmen

  Sosyal medya içerisinde e-ticaret hesaplarıma en büyük yatırımım PopiGram oldu. Kısa süre içerisinde hem etkileşimlerim hem de müşterilerim arttı. Bu kadar hızlı bir gelişme ben de beklemiyordum. Hizmetten oldukça memnunum.

 • Yeliz Duman
  CEO

  Oldukça başarılı bir sistem. Üyelik işlemi çok kolay ve satın almak hızlı. Uzun süredir PopiGram hizmetini kullanıyorum. Şimdiye kadar hiçbir problem ile karşılaşmadım. Canlı destek her zaman ilgili. Teşekkürler PopiGram.

 • Mehmet Kaplan
  Mimar

  PopiGram SMM paneli ile tanıştığıma çok memnunum. Ayda bir kere belirlediğim bütçeyi hesabıma yüklüyorum. İstediğim zaman satın alma işlemi yaparak profillerimin her zaman aktif olmasını sağlıyorum. Tüm satın alma işlemlerim ise en kısa sürede güvenle tamamlanıyor.

PopiGram kaliteli bir şekilde sosyal medya marketing hizmeti sunan firmalardan biridir. Güvenilir bir şekilde üyeliğinizi oluşturarak yüksek memnuniyetten yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sosyal medya marketing sayesinde sosyal medya içerisinde çok daha dikkat çeken bir profile sahip olabilirsiniz.

SMM Panel Nedir

SMM panel, sosyal medya içerisinde yer alan platformlar için kişilerin öne çıkmasını sağlayacak ücretli hizmet sunan merkezdir. Bu merkez içerisinde Facebook, Twitter, Youtube, Instagram ve Spotify uygulamalarında özel paketlerden yararlanabilirsiniz.

SMM panel nedir; sosyal medya platformlarına uygun etkileşim satın alınmasıdır. Bu panellerin en büyük avantajı çok uygun fiyatlara hizmet sunuyor olmasıdır. Dilediğiniz hizmet türü için var olan panel üzerinden paket seçebilirsiniz.

PopiGram içerisinde İnstagram izlenme, hikaye izlenme, kaydetme, beğeni, yabancı beğeni, Türk beğeni, kadın beğeni gibi servisler bulunuyor. Ayrıca Youtube abone, özel yorum, izlenme ve benzeri paketler bulunuyor.

Farklı servislerden sizin için en uygun olanı seçerek tamamen bakiyenize uygun bir seçim yapabilirsiniz. PopiGram firmasının en büyük avantajı dilerseniz 50 tane dilerseniz de 10.000 tane arasında istediğiniz seçimi yapabilecek olmanızdır. Yani doğrudan paketlere bağlı kalmazsınız.

SMM Panel Satın Al

SMM paneller doğrudan kullanıcılar tarafından kullanılabilen bir sistemdir. Bu sistem içerisinde üyelik açmanızın ardından sitenin farklı paketlerini satın alabilirsiniz. Sosyal medya içerisinde yer alan hesabınız ya da gönderinizin öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

SMM panel satın al işlemi için uygulamanız gereken adımlar şu şekildedir;

 • İlk olarak sitenin içerisinde kendiniz için üyelik oluşturmanız gerekir. Üyelik işleminizin ardından ise bakiye yüklemeniz gerekir.
 • Yüklenen bakiye yapılan alımlarda kullanılacaktır. Fazla bakiye artması durumunda ileride yeniden satın alma işlemi yapabilirsiniz.
 • Bakiye yüklemenizin ardından sitenin içerisinde yer alan bölümden sizin için uygun olan kategoriyi seçmeniz, sonra ise servis özelliğine bakmanız gerekir. 
 • Satın alma ekranında açık bir şekilde dikkat edilmesi gerekenler bölümü yer alır. Bu alana dikkat etmeniz gerekir.
 • Minimum ve maksimum işlem sınırları dahilinde satın alma işleminizi tamamlamanız gerekir.

Satın alma işleminizin ardından otomatik olarak işleminiz başlatılır.

Bunun yanında bazı kişiler de sosyal medya marketing alanında başlangıç yapmak isteyebilir. Kendisinin doğrudan satış yapmasını amaçlayan kişiler uygun bir SMM panel apk hizmetine sahip olması gerekir.

SMM Panel Kullanımı

SMM panel en ucuz paketlerinden yararlanmak için uygulamanız gerekenler son derece kolaydır. PopiGram firması içerisinde kullanım için ilk olarak üyelik gerçekleştirilmesi gerekir. Bu sistemin kullanılması için üyelik zorunlu olarak görülür. 

Üyelik işleminizin tamamlanmasının ardından ise siteye bakiye yüklemeniz gerekir. Yükleyeceğiniz tutar ne kadar satın alma işlemi yapacağınıza bağlıdır. Bir bakiyeyi farklı birçok servis için kullanabilirsiniz.

Bakiye yükleme işleminizin ardından satın alma işleminize hazırsınız demektir. SMM panel kullanımı için şu adımları uygulamalısınız;

 • İlk olarak hangi kategoride satın alma yapmak istediğinizi seçmelisiniz. Site içerisinde onlarca farklı kategori bulunuyor.
 • Kategorinizi seçmeniz ile satın alabileceğiniz servisler güncellenir. Bu servislerin içerisinden istediğinizi seçerek açıklama bölümüne dikkat etmelisiniz.
 • Tüm satın alma işlemlerinin kendine ait minimum ve maksimum sınırı bulunuyor. Sitenin sunduğu minimum sınırdan yüksek maksimum sınırdan ise az bir tutar yazmalısınız.
 • Sipariş ver butonuna basarak satın alma işleminizi tamamlamış olursunuz. En kısa sürede satın alma işleminiz tamamlanır.

SMM Panel Scripti

Sosyal medya marketing panelleri genel olarak kullanıcılar tarafından tercih edilen ve farklı sosyal medya hesaplarına yönelik satın alma işlemlerinin gerçekleştirildiği panellerdir. Bu panelleri doğrudan üyelik açarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu panellere doğrudan sahip olmak ve üzerinden satış yapmak için ise SMM panel script api yazılımı sağlamanız gerekir. Bunun için ilk olarak bir panel satın almanız beklenir. Panel içerisinde yer alan hizmetleri sağlamak için ise api kurulumuna ihtiyaç duyarsınız.

PopiGram sitesinin içerisinde yararlanabileceğiniz farklı birçok servis bulunuyor. Yani firma SMM panel scripti ve api açısından oldukça gelişmiş bir yapıya sahiptir.

SMM Panel İnstagram

Günümüzde sıklıkla kullanılan Instagram platformunun içerisinde özellikle e-ticaretin artması ve benzeri durumlarda sosyal medya marketinge ihtiyaç duyulur. Kişiler milyonlarca kullanıcı arasından kendi gönderilerinin dikkat çekmesi için sosyal medya takipçi paneli sıklıkla satın alma işlemine başvurur.

PopiGram Instagram SMM panel ucuz olarak birçok pakete sahiptir. Bunun için kategori bölümünden Instagram seçeneklerinden sizin için uygun olanını seçmeniz gerekir.

Bunun yanında en ucuz ve hızlı paketler içerisinde de Instagram için sunulan paketler vardır. Farklı paket seçenekleri sayesinde ihtiyacınız olan en ucuz hizmete sahip olabilirsiniz. SMM panel İnstagram için detaylı hizmete sahibiz.

Sosyal Medya Bayilik Paneli

Sosyal medya içerisinde yapılan paylaşımların çok daha öne çıkması ve benzerlerinden ayrılması için kimi zaman satın alma işlemi gerçekleştirilir. Satın alma işlemlerinin ise sosyal medya marketing hizmeti sunan firmalar üzerinden gerçekleştirilmesi gerekir.

Sosyal medya bayilik paneli satın alma işleminiz sayesinde çok daha kolay bir şekilde istediğiniz popülerliğe ulaşabilirsiniz. Popülerliğe ulaştıktan sonra ise geniş kitlelere ulaşarak pazarlama, influencer ya da benzeri hizmetler ile sosyal medya içerisinde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye’nin en ucuz SMM paneli seçenekleri arasında yer alan PopiGram firmasının en büyük avantajı farklı birçok paketinin bulunmasıdır. Onlarca farklı paketten birini seçerek istediğiniz tutarda satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Sosyal Medya Bayilik

Sosyal medya bayilik hizmeti sosyal medyanın daha popüler hale gelmesi ile daha çok dikkat çekiyor. Sosyal medya içerisinde oluşan rekabette kendi yerinizi alabilmeniz için farklı satın alma işlemlerinden yararlanabilirsiniz.

SMM panel bayilik içerisinde sunulan hizmetler genel olarak izlenme, beğeni, yorum, abone, takipçi ve paylaşım gibi etkileşimlerdir. Bunun yanında kullandığınız platforma özel olarak yorum beğenisi, izlenme miktarı, favori satın alma ve benzeri işlemlerden de yararlanabilirsiniz.

Bu bayilik sisteminin temel amacı kişilerin gönderilerinin ya da hesaplarının etkileşimlerinin artmasıdır. Tüm sosyal medya platformları içerisinde etkileşim sayılarının yüksek olması kişilerin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlar.

Instagram Bayilik Paneli

Instagram, günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında ilk 3 içerisinde yer alan bir platformdur. Burada kurumsal ya da bireysel hesaplar daha geniş kitlelere ulaşarak kendilerinin popüler olmasını sağlar.

Instagram içerisinde yapılan paylaşımların değerlendirilmesi ve keşfet bölümünde çıkması için etkileşimlerinin yüksek olması gerekir. Kimi durumlarda doğal olarak etkileşim alabilirsiniz. Ancak bazı durumlarda satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gerekir.

Bu durumda SMM panel bot hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere sunulan botlar gerçekçi görünüme sahiptir. Tüm işleminiz doğal bir görünüm ile tamamlanır. Böylece satın alma işleminiz herhangi bir şekilde dışarıdan fark edilmez. 

Instagram bayilik paneli ile hesabınızı kolaylıkla geliştirebilirsiniz.

Tiktok Bayilik Paneli

Tiktok günümüzde gittikçe popüler hale gelmeye başlayan bir sosyal medya platformudur. Bu platformun içerisinde yalnızca 3 dakikaya kadar video paylaşımı yapılır. Herhangi bir yazı ya da gönderinin doğrudan paylaşılması mümkün olmayacaktır.

PopiGram SMM panel tema içerisinde farklı sosyal medya türlerine hitap edilmesi amaçlanıyor. Buna bağlı olarak da birçok farklı servis türü bulunuyor. Tiktok beğeni, paylaşım, yorum, izlenme ve takipçi paket seçenekleri bulunuyor.

Tiktok bayilik paneli sayesinde Tiktok içerisinde popüler olabilirsiniz.

Youtube Bayilik Paneli

Youtube içerisinde içerik paylaşmak isteyen kişiler bir kanal açarak kanal içerisinde video yayını yapar. Ancak bu sosyal medya platformunda sunulan içerikler daha uzun formattadır. Yani anlık olarak yapılan paylaşımlar yerine editlenmiş ve içerik olarak dikkat çekici hale getirilmiş içerikler yayınlanır.

Youtube uygulamasının en önemli kısmı belirli şartların karşılanmasından sonra izlenme için para vermesidir. Video türü, izlenme sayısı ve kişinin bulunduğu ülkeye bağlı olarak 1000 izlenme başına belirli bir miktar ödeme yapılır.

You SMM panel içerisinde yer alan Youtube paketlerinden birini satın alarak istediğiniz gibi videolarınızın öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Youtube abone, izlenme ve 4000 saat işlemleri için farklı paketlerden yararlanmanız mümkündür. 

Youtube bayilik paneli Youtube platformu için özel etkileşimlerin sunulmasını sağlar.

Twitter Bayilik Paneli

Twitter, günümüzde özellikle anlık haberlerin paylaşıldığı platformlardan biridir. Bu platformun içerisinde yer alan paylaşımların etkileşimleri ise diğer platformlara oranla değişik bir yapıya sahiptir. 

SMM panel blackhatworld içerisinde paylaşıldığı standartlara uygun olarak hizmet sağlayan PopiGram, Twitter için farklı servis seçeneklerine sahiptir. Twitter takipçi, beğeni favori ve retweet işlemlerinden yararlanabilirsiniz.

Twitter bayilik paneli Twitter içerisinde çok daha kısa sürede öne çıkan bir kişi olmanıza yardımcı olur.

Facebook Bayilik Paneli

Facebook oldukça eski ve günümüzde en çok kullanıcısı olan platformlardan biridir. Bu platformun içerisinde eskiden yalnızca görsellerin ve videoların paylaşılması mümkündü. Ancak ilerleyen sistemi sayesinde günümüzde kendine ait mesajlaşma sistemine sahiptir. Bunun yanında farklı birçok özelliği de bulunuyor.

Facebook bayilik paneli olarak hizmet veren PopiGram sitesinin içerisinde farklı birçok Facebook kategorisine ulaşabilirsiniz. Faceook sayfa – profil takipçi, emojili durum beğenisi ve sayfa beğeni gibi kategoriler bulunuyor.

SMM Panel Tiktok

Tiktok uygulaması içerisinde çok daha popüler hale gelmek için farklı hizmetler satın alabilirsiniz. SMM panel r10 içerisinde sıklıkla önerilen ve oldukça uygun fiyatlar sunan PopiGram ile istediğiniz gibi Tiktok hizmeti satın alabilirsiniz.

Tiktok hizmetleri içerisinde servis alanında kullanabileceğiniz farklı seçenekler bulunuyor. Bu seçeneklerin kalitesi ve hızının değişmesi gibi fiyatları da değişiklik gösteriyor. Yani her bütçeye kolaylıkla uyum sağlayacak paketlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. SMM panel Tiktok için avantajlara sahiptir.

SMM Panel Twitter

Twitter içerisinde çok etkileşime sahip olan içerikler daha fazla kullanıcıya sunulur. Bu da tweet içerisinde paylaşmak istediğiniz fikrin daha çok kişi tarafından görülmesini sağlar. Yani yalnızca bir tweet sayesinde oldukça popüler bir hale gelebilirsiniz.

Tweetleriniz doğal bir şekilde istediğiniz popülerliğe ulaşamıyor ise kullanmanız SMM panel reklam hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde istediğiniz miktar kadar istediğiniz türde hizmet satın alabilirsiniz.

SMM panel Twitter ile kolay bir şekilde istediğiniz popülerliğe ulaşabilirsiniz.

SMM Panel Facebook

Facebook günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformları içerisinde yer alıyor. Farklı birçok içerik ve sayfa bulunan bu platformda paylaşımlarınızın dikkat çekici bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

PopiGram içerisinde sunulan kaliteli SMM panel kapsamında satın alabileceğiniz hizmetler ve servisler şu şekildedir;

 • Facebook sayfa ve profil takipçi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Maksimum 1000 takipçi ile 1 milyon takipçi satın alabileceğiniz ve farklı garanti süreleri bulunan servislerden yararlanabilirsiniz.
 • Facebook durum beğeni emojili hizmet alabilirsiniz. Bunun için şaşırma, gülme, kızma ve benzeri istediğiniz emoji türünüzü seçebilirsiniz.
 • SMM panel Facebook içerisinde Facebook sayfa beğeni hizmetinden yararlanabilirsiniz. Garantili ve garantisiz olan farklı maksimum seviyeleri bulunan paketlerden istediğinizi anında istediğiniz kadar satın alabilirsiniz.

SMM Panel Youtube

Youtube içerisinde izlenme sayınızı yükseltmek hem dikkat çekmek hem de para kazanmaya başlamak için farklı sosyal medya marketing hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. SMM panel Youtube paketleri şu şekildedir;

 • Youtube abone satın alabilirsiniz. Bunun için garantisiz, 15 gün garantili ve 30 gün garantili abonelerden istediğiniz kadar alabilirsiniz.
 • İzlenme sayınızı artırmak için ise garantisiz ve ömür boyu garantili olan servislerden yararlanabilirsiniz. 
 • 4000 saat işlemlerini tamamlamak için ise farklı izlenme süresi satın alabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız kadar dakika satın alarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Satın alma işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde firma üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer kendinize ait bir panele sahip olmak ve üzerinden satış yapmak isterseniz SMM panel kiralama gibi farklı özelliklerden yararlanabilirsiniz. Ancak kiralama işlemi gerçekleştirseniz dahi paneller herhangi bir müşteri sunmadan size boş olarak verilir.

SMM Türk Paneli

Türkiye içerisinde paylaşım yapan ve özellikle Türkçe dilini kullanan kişilerin Türk hizmetlerden yararlanması gerekir. SMM Türk paneli abone ya da yorum gibi servislerden yararlanarak;

 • Kullandığınız sosyal medya platformu içerisinde algoritmaları Türkçe olacak şekilde etkilersiniz. Yani platformunuz sizi Türk üyelere sunar.
 • Satın alma işleminiz dikkat çekmez. Türkçe konuşan bir kişinin yoğun yabancı etkileşimlerinin olması garip bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olur. 
 • Türk hizmetler sayesinde kolay bir şekilde satın alma işleminizi gerçekleştirerek doğal bir işleme sahip olursunuz. 

Türk paneli hizmeti sunan PopiGram içerisinde farklı birçok sosyal medya platformu bulunuyor. Ancak SMM panel Twitch yayınları için sitenin herhangi bir hizmeti bulunmuyor.

SMM Panel Türkiye

Türkiye içerisinde hizmet sunan paneller sayesinde herhangi bir ödeme yöntemi ve işlem ile ilgili problem yaşamazsınız. Tüm ödeme yöntemleri ülkemizde kullanılan ödeme yöntemleridir ve hızlı bir şekilde kullanılabilir.

Yurtdışı SMM panel içerisinde ise aynı hizmetler hem farklı para birimi hem de ödeme yöntemleri ile sunulur. Bu durumda da satın alma işleminiz daha pahalı olabilir. Ayrıca yurtdışında kullanılan ödeme yöntemlerinin bir bölümü ülkemizde kullanılamıyor.

Rahat bir şekilde satın alma işlemi yapmak için Türkiye’de bulunan firmaları tercih edebilirsiniz. Hem hız hem de uygun fiyatlı olma konusunda çok daha gelişmiş yapıya sahiplerdir. SMM panel Türkiye firmaları sizin için avantajlı olacaktır.

SMM Panel Resellers

SMM panel resellers seviyesine bakıldığı zaman farklı firmaların varlığını görüyoruz. Özellikle SMM panel Indian panellerinin dünya üzerinde sıklıkla tercih edildiğini görüyoruz.

Ülkemizde ise en iyi firmalar arasında farklı markalar yer alıyor. PopiGram sitesi de bu firmalar arasında yer alan hem kaliteli hem de hızlı hizmet sunan sitelerden biridir. Bu firma aracılığı ile çok uygun fiyatlara satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiyenin En Ucuz Smm Paneli

Satın alacağınız sosyal medya marketing ürünlerin bütçenize uygun olması en önemli konulardan biridir. SMM panel ucuz hizmetimiz ile hem kaliteli hem de uygun fiyatlı paketler sayesinde bütçenizi zorlamadan sosyal medya içerisinde popüler olabilirsiniz. 

PopiGram ödeme konularında oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. SMM panel cheapest fiyatlarının yanında bütçenize uygun daha yüksek fiyatlı ve daha kaliteli paketler bulunuyor.

Bu paketlerin içerisinde yer alan özelliklerde yaşaşan değişiklikler işe genellikle garanti ve kalite konusundadır. Daha uzun garantiye sahip olan servisler daha yüksek fiyatlara satışa sunuluyor.

Tüm bütçelere uygun olan paketler sayesinde Türkiyenin En Ucuz Smm Paneli ile daha ucuz maliyetli paketleri seçebilirsiniz.

SMM Panel Bayi

SMM panel bayi genel olarak ihtiyacınız olan etkileşim paketlerinin satılmasını sağlar. Bu bayilerden biri olan PopiGram firmasının avantajları şu şekilde sıralanabilir;

 • Birbirinden farklı paket seçenekleri sayesinde her bütçeye uygun olacak şekilde hizmet sağlar.
 • Üyelik sistemi ve cüzdan sayesinde tek bir yükleme ile birçok ürün satın alabilirsiniz. Dilediğiniz hizmeti kullanarak hızlı satın alma işlemleri yapabilirsiniz.
 • 7/24 canlı destek hizmeti sayesinde ne zaman problem yaşarsanız o zaman anında yardım alabilirsiniz.
 • Farklı birçok sosyal medya platformu için satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bakiyenizi istediğiniz sosyal medya platformu için kullanabilirsiniz.
 • Üyelik sistemi sayesinde cüzdanınızda bulunan parayı ne zaman isterseniz o zaman kullanabilirsiniz. Satın alma işlemleriniz için sürekli para yatırmanıza gerek kalmaz. Birkaç dakika içerisinde satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Uzun uzun bilgiler girmeniz ve vakit kaybetmeniz gibi durumlar görülmez.

SMM Panel Ana Bayi

Sosyal medya marketing için kişiler PopiGram gibi web siteleri kullanarak istedikleri sosyal medya hesabı için satın alma işlemi gerçekleştirebilir. Dilediğiniz gibi satın alma işlemi yaparak sosyal medya içerisinde çok daha popüler bir hale gelebilirsiniz.

Dilerseniz de kendiniz panel sahibi olarak kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için SMM api çekme işlemleri gerçekleştirmeniz ve satmak istediğiniz hizmetler için dataya sahip olmanız gerekir.

SMM panel ana bayi kurulumu ve panel üzerinden işlem gerçekleştirme profesyonel bir işlemdir. Bu nedenle hizmetler için profesyonel bir kişinin desteğini almanız tavsiye edilir.

SMM Panel Hakkında Merak Edilenler

Sosyal medya marketing günümüzde gittikçe popüler bir hale geliyor. Kurumsal firmalar üzerinden güvenli bir şekilde sunulan bu sistem oldukça basit bir yapıya sahiptir. Ancak sıklıkla SMM hakkında merak edilenler sorulara yanıt vererek size çok daha güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

SMM Panel Kullanmak Önemli Mi?

Sosyal medya içerisinde öne çıkmak ve istediğiniz başarıyı yakalamak için marketing özelliğinden yararlanmanız gerekir. İçerikleriniz her ne kadar güzel olursa olsun etkileşimlerinizin durgun olduğu dönemlerde kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

SMM panel kullanmak önemli mi; hem popülerlik elde etmeniz hem de daha iyi bir profile sahip olmanız için sosyal medya marketing kullanımı önemli bir yere sahiptir. 

SMM Panel Nasıl Kullanılır?

PopiGram tarafından oluşturulmuş olan panelin kullanımı son derece kolaydır. SMM panel nasıl kullanılır; bunun için aşağıdaki adımların uygulanması gerekir;

 • İlk olarak sitenin içerisinde yer alan üyelik formunu doldurmanız ve üyelik oluşturmanız gerekir. 
 • Üyelik işleminizin ardından ise bakiye yüklemeniz gerekir. Bakiye yükleme işlemi için almayı planladığını hizmet tutarını göz önünde bulundurmalısınız.
 • Bakiye yükleme işleminin ardından ise ilk olarak kategorinizi seçmeniz gerekir. Kategoriye bağlı olarak servisler düzenlenir.
 • Servis bölümünden de hangi servisi almak istediğinizi seçmeniz gerekir. Servisinizin özelliklerine dikkat etmelisiniz.
 • Bağlantı linkinizi ve satın almak istediğiniz miktarı girmeniz beklenir. Girmiş olduğunuz miktara bağlı olarak otomatik ücret hesaplaması yapılır. 
 • Sipariş ver butonuna bastığınızda hesaplanan ücret bakiyenizden düşülür. En kısa sürede de hizmet başlatılır.

SMM Panel Android Cihazdan Kullanılır Mı?

SMM panel Android cihazdan kullanılır mı; PopiGram sosyal medya marketing paneli Android cihazlardan kullanılabilir. Android işletim sistemine sahip olan tablet ya da telefonunuzun içerisinde yer alan internet tarayıcısını açmanız gerekir. 

Tarayıcı içerisinde sitenin giriş adresini yazmanız yeterli olacaktır. Site doğrudan cihaz ekran büyüklüğünüze göre uyumlu olacak şekilde düzenlenir. Herhangi bir problem ile karşılaşmadan siteyi kullanabilirsiniz.

SMM Panel IOS Cihazdan Kullanılır Mı?

SMM panel IOS cihazdan kullanılır mı; IOS işletim sistemine sahip olan iPhone, iPad ve Macbook cihazlarınızdan siteye ulaşarak kolaylıkla satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Safari uygulamasına girmeniz ve adres bölümüne site giriş adresini yazmanız gerekir.

IOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda ana ekrana ekleme özelliği vardır. Sitenin giriş adresinin alt bölümünde yer alan “Paylaş” butonuna basarak “Ana ekrana ekle” seçeneğini seçmeniz gerekir. Böylece uygulama gibi tek tık ile sitenin giriş adresine ulaşarak hızlı bir şekilde satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Tablet Üzerinden SMM Panel Kullanabilir Miyim?

PopiGram sosyal medya marketing paneli tablet üzerinden herhangi bir problem olmadan kullanılabilir. Tabletinizin işletim sistemi ne olursa olsun doğrudan internet tarayıcısı içerisinde arama yaparak site giriş adresine ulaşabilirsiniz.

Tabletinizin ekran büyüklüğüne bağlı %100 uyum sağlanır. Böylece herhangi bir şekilde takılma ya da çalışmayan butonların olması gibi problemler ile karşılaşmazsınız. Firmanın sitesi tüm cihazlar ile uyumlu olacak şekilde oluşturulmuştur.

Tablet üzerinden SMM panel kullanabilir miyim; Yüksek yazılım sistemleri kullanan firma, kendi web sitesi içerisinde de avantajlara sahiptir. Bu nedenle web site istenilen cihazda istediğiniz yerden satın alınabilir. Kullandığınız cihazın internete bağlı olması ve internet tarayıcısının bulunması yeterli olacaktır.

SMM Panel Bayiliği Ücretsiz Mi?

SMM panel bayiliği ücretsiz mi; Firmanın sunmuş olduğu panel bayiliği içerisinde üyelik oluşturmak ücretsizdir. Ancak herhangi bir satın alma işlemi için mutlaka bakiye yüklemeniz gerekir. Bu işlemin sağlanabilmesi için firmanın sunduğu hizmetin masrafları bulunur.

Herhangi bir şekilde ücretsiz panel apk vereceğini ya da sosyal medya hizmetlerini sunacağını belirten kişilerden kaçınmanız gerekir. Hizmetin ücretsiz olarak sunulması gibi bir durum söz konusu değildir. 

SMM Panel Sistemi Güvenilir mi?

Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz panel tamamen güvenilir olacak şekilde düzenlenmiştir. Sitenin SSL sertifikası sayesinde ödeme sırasında girdiğiniz bilgiler site ile dahi paylaşılmaz. Yani sitenin sizin bilgilerinizi çalması ya da satması gibi bir durum söz konusu olamaz.

Bunun yanında satın alma işleminizde problem yaşanırsa ya da işleminiz hatalı bir şekilde sunulursa garantisi olan servislerde geri ödeme yapılır. Dileyen kişilere ise hatanın giderilmesi hizmeti sunulur.

Yapmış olduğunuz satın alma işlemlerinde ise sizden yalnızca işlemin gerçekleştirileceği bağlantı istenir. Yani videonuzu, profilinizin ya da gönderinizin bağlantısını paylaşmanız sistem için yeterlidir. Sizden herhangi bir şekilde şifre ya da özel bilgilerinizin sunulması istenmez.

Satın alma işlemleriniz en kısa sürede başlatılır. Doğal bir görünüm elde edilmesi adına ise ortalama olarak 24 saat içerisinde işleminiz tamamlanır. Böylece hiçbir problem yaşamadan tüm hizmetini almış olursunuz.

SMM panel sistemi güvenilir mi; firma güvenlik konusunda oldukça dikkatlidir. Hem servisinizin garantili bir şekilde sunulması hem de bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz hakkında tüm konulara dikkat edilir. Buna bağlı olarak da yüksek kalitede bir hizmet sunulur.

Size nasıl Güveneceğim?

Firmamız güven olarak gelişmiş sitelerin içerisinde yer alan bir firmadır. Üyelik işleminiz sırasında sizden yalnızca e-posta adresi, ad, soyadı, telefon numarası ve kullanıcı adı bilgileri istenir. Yani sizden herhangi özel bir bilginiz talep edilmez.

Bunun yanında işlemlerimizin tamamı kurumsal bir firma olan firmamız tarafından gerçekleştirilir. İşlemlerinizin kaydı tutulur ve olası bir problem durumunda sizin için en iyi çözüm sunulur.

Firmamızın genel olarak yorumlarına bakıldığında da %100 müşteri hizmeti sunduğumuz görülüyor. Müşterilerimizin fikirleri ve görüşleri bizim için önemlidir. Sizin güveniniz ve memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz.

Kurumsal olan firmamız sayesinde işlemlerinizde bir problem olması durumunda canlı destek ekibimiz ile görüşebilirsiniz. 

Hesabım Zarar Görür Mü?

Sosyal medya için yapılan satın alma işlemlerinde en çok merak edilen konu hesabın zarar görmesidir. Firmamız aracılığı ile düzenlenen paketlerin tamamı yüksek kaliteli şekilde oluşturulmuştur.

Bunun yanında işlemleriniz doğal bir görünüm ile sağlanır. Yani satın alma işleminizin dışarıdan anlaşılması gibi bir durum söz konusu değildir. Ne kullandığınız sosyal medya platformu ne de diğer kullanıcılar sizin yapmış olduğunuz satın alma işlemini anlayamaz.

Firmamızın sunmuş olduğu botlar gerçek görünümlü botlardır. Bu botların kendi hesapları içerisinde aktif bir görünümleri vardır. Takipçi sayısı 0 iken takip edilen sayısı 5000 olarak görünmez.

Firmamız aracılığı ile yapacağınız satın alma işlemlerinizin sonrasında hesabınız zarar görmez. Aksine sosyal medya algoritmalarını olumlu bir şekilde etkilersiniz. Buna bağlı olarak da sosyal medya içerisindeki paylaşımlarınız çok daha dikkat çekici hale gelir.

+
Aktif Müşteri
+
Toplam İşlem
Kişi
Tam Zamanlı Çalışan
+
Sosyal Medya Platformu